Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Nietypowe ogłoszenie ws. kupna garażu. Oferta zaskakuje
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 24.02.2024 13:02

Nietypowe ogłoszenie ws. kupna garażu. Oferta zaskakuje

Garaże
Arkadiusz Ziolek/ East News

Okazuje się, że kupno garażu to wcale nie taka łatwa sprawa. Z pewnością przekonał się o tym jeden z kierowców, który zamieścił na słupie dość niecodzienne ogłoszenie. Informacja, która się w nim znalazła zaskoczy wiele osób. O całej sprawie opowiada “Fakt”.

Ceny garaży zwalają z nóg

Jeden z czytelników “Faktu” natknął się na nietypowe ogłoszenie w sprawie kupna garażu. Okazuje się, że sprawa wcale nie jest taka prosta, bo znalezienie wolnego miejsca dla swojego auta tak naprawdę graniczy z cudem, a ceny zwalają z nóg. 

W sieci można znaleźć wiele ofert sprzedaży. Przykładowo, za garaż murowany w Warszawie na Białołęce trzeba zapłacić aż 130 000 złotych. Jak podaje “Fakt”, nieco taniej jest chociażby na Żoliborzu, gdzie cena jest na poziomie 115 000 złotych. 

Kontrole abonamentu RTV. W tych godzinach zapukają do drzwi

Nietypowe ogłoszenie ws. kupna garażu

Niektórzy posiadacze samochodów są już zniechęceni nieudanymi poszukiwaniami wolnego garażu na sprzedaż, a doskonałym tego przykładem jest przypadek ogłoszenia opisanego przez “Fakt”. Na jednym ze słupów w Lublinie pojawiła się niecodzienna informacja. Mężczyzna chce kupić garaż i zapłaci temu, kto pomoże mu znaleźć coś wolnego. 

Kupię garaż. Za pomoc w znalezieniu garażu oferuję 1 tys. zł! - czytamy w ogłoszeniu, w którym znalazł się jeszcze numer telefonu.

Ogłoszenie ws. kupna garażu to żart?

“Fakt” postanowił zadzwonić pod podany w ogłoszeniu numer i dopytać, czy oferta jest nadal aktualna i czy nie jest to tylko zwykły żart. Telefon odebrał mężczyzna, który przyznał, że nadal poszukuje dla siebie garażu i faktycznie do zgarnięcia jest 1000 złotych.

Nie, jeszcze nie znalazłem garażu. Także można zdobyć tysiaka - przekazał autor nietypowego ogłoszenia w rozmowie z  redakcją “Faktu”.

Zobacz także: Będą dodatkowe dni wolne od pracy? Padła zaskakująca propozycja