BiznesINFO.pl > Alior Bank

Alior Bank

Alior Bank

bankomat
09.11.2023 14:40 Alior Bank w ostatniej chwili zmienił zdanie. Chodzi o wyliczanie zdolności kredytowej

Alior Bank jakiś czas temu informował o zmianach dotyczących wyliczania zdolności kredytowej. Chodziło o to, że miało zostać wstrzymane uwzględnianie jednoosobowej działalności gospodarczej. Teraz bank poinformował TVN24 Biznes, że zmienił zdanie w tej sprawie.

 pieniądze
08.11.2023 13:47 Niesamowity konkurs w Alior Bank. Do zgarnięcia nawet 150 tys. zł, pozostałe nagrody też robią wrażenie

Co jakiś czas banki organizują specjalne akcje, które mają zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich usług. Najczęściej związane są one z założeniem konta, dokonaniem określonej ilości transakcji kartą czy założeniem karty kredytowej. W takich sytuacjach na klientów czekają zazwyczaj nagrody pieniężne w wysokości kilkuset złotych. Jak podaje serwis telepolis.pl, Alior Bank zorganizował urodzinową loterię z nagrodami. Musimy przyznać, że na uczestników czekają bardzo ciekawe nagrody. Jak wziąć udział i co trzeba zrobić, żeby zgarnąć pieniądze?

bankomat
28.10.2023 08:27 Przerwy w największych bankach. Wypłać gotówkę, póki jeszcze możesz

Szereg banków zaplanował na najbliższe dni prace serwisowe. Oznacza to, że klienci muszą przygotować się na liczne utrudnienia i brak dostępu do niektórych, często podstawowych usług. W przypadku większości niemożliwe będzie chociażby logowanie się do aplikacji i bankowości internetowej, dokonywanie płatności kartami czy też zlecanie przelewów. Na liście znajdują się m.in. Bank Pekao, Santander Bank i Bank Pocztowy.

Podejmowanie pieniędzy z bankomatu
30.09.2023 17:28 Alarm dla klientów polskich banków. Jeżeli zobaczysz ten kod, nic z nim nie rób

Jeden z polskich banków ostrzega swoich klientów przed najnowszym zagrożeniem. W praktyce jednak na celowniku znaleźli się wszyscy Polacy, gdyż podstęp nie jest wycelowany w klientów konkretnej instytucji finansowej.

bankomat-euronet-kobieta-wypłata-biznesinfo
22.03.2022 09:32 Największe banki zapowiadają utrudnienia w dostępie do usług

Klienci największych banków będą mieli problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia, są m.in.: mBank, PKO BP Alior Bank, ING Bank Śląski, mBank, Credit Agricole, Bank Pocztowy.

bankomat-euronet-wypłata pieniędzy-kobieta-biznesinfo
22.03.2022 09:30 Banki zapowiedziały noworoczne przerwy. Warto się do nich przygotować

Banki zapowiedziały prace techniczne na nadchodzący noworoczny weekend. Z utrudnieniami spotkają się klienci banków: Alior Bank, mBank, Bank Pocztowy, Nest Bank, Volkswagen Bank oraz Bank Pekao.W bankach prace trwają nawet w okresie świątecznym i noworocznym. Warto wcześniej zrobić ważne przelewy i wypłacić gotówkę.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
22.03.2022 09:28 Wiele banków zapowiedziało utrudnienia. Tysiące klientów będzie miało problem

Największe banki zapowiedziały, że w ten weekend ich klienci mogą mieć ograniczony dostęp do konta. Wśród banków, które planują prace serwisowe są m.in.: Alior Bank, PKO BP, Bank Pekao, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank oraz BNP Paribas.

Ważne
22.03.2022 09:28 Ataki cyberprzestępców wymierzone aż w sześć olbrzymich banków

CSIRT KNF ostrzega klientów sześciu banków: Credit Agricole, Banku Millennium, Alior Banku, BNP Paribas, mBanku oraz ING Banku Śląskiego przed fałszywymi domenami w sieci. Oszuści podszywają się pod te instytucje.Celem ataku jest wyłudzenie danych m.in. haseł do bankowości elektronicznej. Cyberprzestępcy atakują użytkowników bankowości internetowej. Oszuści podszywają się pod strony internetowe instytucji, a dokładniej pod domeny służące do logowania. – Wprowadzone na takich stronach hasła trafiają bezpośrednio w ręce oszustów. Nie dajcie się okraść i zawsze dokładnie sprawdzajcie adres strony! – alarmuje rządowy zespół cyberbezpieczeństwa KNF.

Marek Bazak/EAST NEWS
22.03.2022 09:20 Jak co weekend: utrudnienia w bankach. Sprawdź, czy w Twoim banku nie będzie przerwy technicznej

Przerwa techniczna w weekend to już niemal tradycja. Tym razem finansowe możliwości ograniczają Alior Bank, Getin Bank, ING Bank Śląski, neoBANK, Nest Bank oraz Toyota Bank. Na niektórych czeka nawet 11 godzin z utrudnieniami.Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy rozpocznie się pierwsza przerwa techniczna w ten weekendJakie utrudnienia czekają na klientówW którym banku prace techniczne będą trwały najdłużej

pixabay, jarmoluk
22.03.2022 09:20 Alior Bank przyciąga klientów pieniędzmi. Obiecuje 960 zł za założenie konta

Alior Bank kusi przyszłych klientów promocyjną ofertą konta osobistego. Oferta skierowana jest do nowych i starych klientów Alior Banku. Co należy zrobić, aby zyskać premię w wysokości 960 złotych?Z tego artykułu dowiesz się:Jaką promocję przygotował Alior BankJakie są warunki promocjiZa co jeszcze nie płacą klienci Alior Banku

biznes-info-640x433
22.03.2022 09:08 Możesz zgarnąć 200 złotych. Wystarczy być klientem konkretnego banku

Alior Bank nowych klientów przyciąga premią w wysokości 200 złotych. Jak podaje portal zgarnijpremie.pl, skorzystać z niej mogą jedynie nowi klienci. Takimi określa się osoby, które od 01.09.2019 roku nie posiadały konta osobistego ani walutowego w banku. Wykluczeni są także ci, których wniosek o otwarcie konta złożony w terminie 01.04.2019 - 16.10.2019.Jeśli spełniamy powyższe warunki, powinniśmy złożyć wniosek o konto z kartą do 15.11.2019. Samą umowę powinniśmy zawrzeć najpóźniej do 30 dni od złożenia wniosku. Następnie musimy zainstalować aplikację mobilną Alior Bank i zalogować się na nią przynajmniej raz w miesiącu przez kolejne trzy miesiące.

biznes-info-640x433
22.03.2022 09:01 25 mln zł dla klientów jednego banku. Pieniądze już są na rachunkach

Alior Bank zanotował wpływ rzędu 25 mln złotych z tytułu subwencji pochodzących z Tarczy Finansowej PFR, jak poinformował prezes Aliora, Krzysztof Bachta. Bank reklamujący się motto "Wyższa kultura. Bank nowości" jest jedną z 17 instytucji finansowych, które pozwalają na składanie elektronicznych wniosków po subwencje z Tarczy Finansowej PFR. Dotąd 56 klientów otrzymało pieniądze na konta, a kolejnych 558 wkrótce dostanie. - Od uruchomienia programu na kontach 56 klientów Alior Banku pojawiło się w sumie blisko 25 mln zł. 558 klientów Aliora już dostało decyzję o przyznaniu subwencji - oświadczył prezes Alior Banku, Krzysztof Bachta.Jak oświadczył prezes Aliora, bank zaangażował się w projekt Tarczy Finansowej PFR, ponieważ jego władze są świadome zagrożeń płynących dla finansów polskich przedsiębiorców. Tymczasem małe i mikrofirmy, które Bachta określił mianem "fundamentu polskiej gospodarki", problemy wynikające z kryzysu gospodarczego odczują najmocniej. - Zaangażowaliśmy się w ten projekt, ponieważ jesteśmy świadomi, że epidemia koronawirusa może wpłynąć na ich sytuację finansową i poziom zatrudnienia. Mikro, małe i średnie firmy to fundament polskiej gospodarki. Chcemy im pomóc przetrwać ten trudny czas - podkreślił prezes Alior Banku.

Alior Bank
22.03.2022 08:47 T-Mobile i Alior Bank kończą współpracę. Znana marka znika z rynku

Alior Bank oraz sieć T-Mobile ogłosiły zakończenie współpracy i zakończenie projektu telebanku. Oznacza to, że marka T-Mobile Usługi Bankowe zniknie z rynku. Co dalej z klientami i pieniędzmi zgromadzonymi na rachunkach bankowych? Przyglądamy się sprawie.

PKO BP innowacyjna usługa
22.03.2022 08:47 PKO BP wprowadza znaczącą innowację. Ułatwi życie wielu klientom

Bank PKO BP pilotażowo uruchamia innowacyjną usługę podłączenia kont z innych banków do swojej aplikacji mobilnej. Póki co, do funkcjonalności dostęp ma ograniczone grono użytkowników IKO, ale docelowo skorzystać z rozwiązania będą mogli wszyscy użytkownicy aplikacji.

PZU traci na repolonizacji banków
22.03.2022 08:46 PZU traci na repolonizacji banków, ale broni swojej decyzji

PZU traci na przejęciu Pekao SA oraz Alior Banku. Giełdowe wyceny przejętych banków są o wiele niższe niż w momencie ich zakupu przez PZU, a sam gigant osiągnął przez to niższe o kilkaset milionów złotych zyski. Portal Money dociera do sprawozdania finansowego Grupy PZU. Wyniki są alarmujące, zyski spadły o 80 procent w porównaniu z rokiem 2019.

Alior Bank na sprzedaż?
22.03.2022 08:42 Wyborcza nieoficjalnie: PZU chce sprzedać Alior Bank. Wszystko przez słabą sytuację finansową

Grupa PZU chce się częściowo wycofać ze swojego biznesu bankowego - informuje "Gazeta Wyborcza". PZU ma chcieć sprzedać Alior Bank. ma być to związane z rzekomo kiepską sytuacją finansową banku oraz ogromnymi odpisami, które bardzo niekorzystnie wpłynęły na ostateczny wynik ubezpieczalni.

  • 1
  • 2