Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Niesamowity konkurs w Alior Bank. Do zgarnięcia nawet 150 tys. zł, pozostałe nagrody też robią wrażenie
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 08.11.2023 13:47

Niesamowity konkurs w Alior Bank. Do zgarnięcia nawet 150 tys. zł, pozostałe nagrody też robią wrażenie

 pieniądze
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Co jakiś czas banki organizują specjalne akcje, które mają zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich usług. Najczęściej związane są one z założeniem konta, dokonaniem określonej ilości transakcji kartą czy założeniem karty kredytowej. W takich sytuacjach na klientów czekają zazwyczaj nagrody pieniężne w wysokości kilkuset złotych. Jak podaje serwis telepolis.pl, Alior Bank zorganizował urodzinową loterię z nagrodami. Musimy przyznać, że na uczestników czekają bardzo ciekawe nagrody. Jak wziąć udział i co trzeba zrobić, żeby zgarnąć pieniądze?

15 lat działalności Alior Banku w Polsce i niezwykła loteria

Ze strony internetowej Alior Banku dowiadujemy się, że jest to instytucja obsługująca zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Spółka działa na polskim rynku od 2008 roku i przez ten czas zyskała zaufanie wielu Polaków, którzy to właśnie tam zdecydowali się założyć konta i lokować pieniądze. Obecnie Alior Bank obsługuje 4,2 mln klientów indywidualnych. W tym roku bank świętuje 15-lecie działalności w Polsce i z tej okazji przygotował wyjątkową loterię.

Szczęście w Eurojackpot, mamy nowego milionera. Skarbówka też świętuje

Niezwykłe nagrody - 150 tys. zł, 15 tys. zł i 150 zł

We wtorek, 7 listopada, Alior Bank wystartował ze specjalną loterią urodzinową. Kto może wziąć w niej udział? Mamy dobre wiadomości dla naszych czytelników, bo nagrody mogą zgarnąć zarówno obecni, jak i nowi klienci. - Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu przygotowaliśmy specjalną loterię. Chcemy nią nie tylko uczcić urodziny, ale także zachęcić obecnych i nowych klientów do aktywnego korzystania z płatności kartą Mastercard od Alior Banku oraz aplikację mobilną Alior Mobile. Motywem przewodnim jest liczba 15 – mówi Krzysztof Konieczka, Dyrektor Działu Daily Banking w Alior Banku.

Co konkretnie można wygrać? Nagroda główna loterii zorganizowanej przez Alior Bank to 150 tys. zł. Co więcej, codziennie będzie można wygrać 150 zł, a raz w tygodniu 15 tys. zł.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Żeby wziąć udział w loterii trzeba zarejestrować się na stronie internetowej akcji. Losy można zdobywać codziennie, wykonując transakcje kartą kredytową lub debetową. Dodatkowe losy zgarniesz, jeżeli zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku lub w danym dniu wykonasz transakcję na ponad 100 zł. Weźmiecie udział w loterii?