Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Loteria

Loteria

lotto, kupony, pieniądze
23.02.2024 18:23 Senior wygrał fortunę. Pobiegł do kolektury i przeżył dramat

Kto nie chciałby wygrać na loterii? 87-latek przez chwilę wierzył, że został milionerem. Dzięki grze liczbowej miał wygrać aż 64 miliony euro! Zamiast wielkich pieniędzy, spotkało go jednak wielkie rozczarowanie. Gazeta podała błędny wynik losowania.

Kupon Eurojackpot
21.02.2024 18:33 Losowanie Eurojackpot. Znów wysoka wygrana w Polsce

We wtorek 20 lutego odbyło się kolejne losowanie loterii Eurojackpot, w której bierze udział 18 krajów europejskich. Tym razem jednak nikt nie zdobył głównej nagrody. Padła wygrana trzeciego stopnia. Ile wyniosła? 

Pieniądze
18.02.2024 19:34 Wygrał gigantyczną kwotę. Nie zobaczy z niej ani grosza

Zwycięstwo w loterii pieniężnej to jedno - nagrodę trzeba bowiem odebrać. Pewnemu Amerykaninowi dopisało niesamowite szczęście - wygrał bowiem gigantyczną kwotę pieniędzy. Okazuje się jednak, że nie otrzyma z niej ani centa. Powód budzi gigantyczne zdziwienie.

Kupony Eurojackpot
11.02.2024 13:07 Polak wygrał wielkie pieniądze w Eurojackpot

W ostatni piątek odbyło się kolejne losowanie loterii Eurojackpot. Kilka osób może się nazywać milionerami - to właśnie do nich trafią pieniądze z kilku stopni nagród. Jak się okazuje, szczęście dopisało również jednemu z mieszkańców Polski.

Eurojackpot
06.02.2024 16:12 Polska ma dwóch nowych milionerów. Wiadomo, gdzie padły wygrane

W ostatnim losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana, ale mimo to szczęście uśmiechnęło się do dwóch graczy, który zgarnęli naprawdę pokaźną sumę. Totalizator Sportowy poinformował, gdzie zostały zakupione szczęśliwe kupony. Przedstawiamy szczegóły. 

Lidl
05.02.2024 21:07 Wyjątkowa akcja w Lidlu. Trwa wielka loteria, można zgarnąć okrągłą sumę

Lidl to niewątpliwie jeden z najczęściej wybieranych sklepów spożywczych przez Polaków. Sieć bardzo często zaskakuje swoich klientów, wprowadzając atrakcyjne promocje do swojej oferty. Tym razem Lidl zorganizował coś naprawdę wyjątkowego. Zaczęła się wielka loteria, a do wygrania między innymi aż milion złotych. Co trzeba zrobić, by wziąć udział?

Lotto
31.01.2024 17:41 Trzech nowych milionerów w Polsce. Ogromne wygrane w Lotto i Eurojackpot

Wtorkowe losowania Lotto, Lotto Plus oraz Eurojackpot przyniosły ogromne szczęście trzem graczom. Szczęściarze zapamiętają ten dzień na długo, bo zgarnęli naprawdę pokaźne sumy. Wiemy, gdzie padły wygrane oraz jakie kwoty wpłyną na konta graczy.

pieniądze
27.01.2024 13:08 Polak wygrał ogromne pieniądze w Eurojackpot. Szczęściarz nie musi już pracować

Największa wygrana w piątkowym losowaniu trafiła do Polaka! Szczęśliwiec zgarnął aż 8,5 miliona złotych! Jakie liczby padły 26 stycznia? W kolejnej kumulacji Eurojackpot do wygrania będzie aż 140 milionów złotych!

Kupony Lotto
25.01.2024 22:44 Wydał 1,50 zł na kupon i zgarnął wielkie pieniądze. Wiemy, gdzie padła wygrana

Piątkowe losowanie Mini Lotto przyniosło ogromne szczęście jednemu z mieszkańców Krakowa. Gracz zrobił świetną inwestycję, bowiem na kupon wydał jedynie 1,50 zł, a udało mu się poprawnie obstawić wszystkie liczby i zgarnąć ogromną sumę.

Lotto
17.01.2024 15:15 Polska ma dwóch nowych milionerów. Gigantyczne wygrane w Lotto

“Szóstka” w Lotto to marzenie zdecydowanej większości Polaków. Okazuje się, że ostatnie losowanie przyniosło ogromne szczęście dla dwóch graczy, którzy dołączyli do grona milionerów. Wiemy, skąd były szczęśliwe kupony oraz ile wygrali szczęściarze.

PIT, pieniądze
15.01.2024 19:34 Za rozliczenie podatku PIT przewidziane są nagrody. Właśnie ruszyła loteria

Właśnie poinformowano o specjalnej loterii dla osób, które rozliczą podatek PIT. Przewidziane są niezwykle atrakcyjne nagrody, ale jest pewien warunek wzięcia udziału w tym losowaniu. Należy wskazać konkretne miasto jako miejsce rozliczenia. 

Lotto
05.01.2024 16:44 Wielkie zamieszanie wokół milionowej wygranej w Eurojackpot. Totalizator Sportowy odpowiada

Wokół ostatniej wysokiej wygranej w Eurojackpot powstało niemałe zamieszanie. Totalizator Sportowy opublikował komunikat, w którym poinformował, gdzie został kupiony szczęśliwy kupon oraz jaką kwotę zgarnął szczęśliwiec już na samym początku roku. Na czym polegał problem? 

Kupon Eurojackpot
03.01.2024 09:41 Wielka wygrana w Eurojackpot. Szczęśliwiec nie będzie musiał pracować do końca życia

W ostatnim losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana, ale mimo to szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy, który zgarnął całkiem pokaźną sumę pieniędzy. Już na samym początku roku dołączył do grona polskich milionerów. 

Lotto
30.12.2023 11:56 Znów padła szóstka w Lotto. Kolejny szczęśliwiec zgarnął niemałe pieniądze

Trafienie “szóstki” w Lotto to marzenie ogromnej części Polaków. Tuż przed końcem roku szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy, który poprawnie wytypował wszystkie liczby i zgarnął imponującą sumę pieniędzy. 

Lotto
29.12.2023 10:54 Wielka wygrana w Lotto. Szczęśliwiec będzie miał bajeczne życie, nie będzie musiał już pracować

W czwartek 28 grudnia szczęście uśmiechnęło się do kolejnego mieszkańca Polski, który wziął udział w losowaniu Lotto. Skreślił szczęśliwe liczby, które zapewniły mu dołączenie do grona milionerów. 

Lotto
24.12.2023 20:10 W Polsce jest nowy milioner. Ogromna wygrana w Lotto tuż przed świętami

W sobotę 23 grudnia padła “szóstka” w Lotto. Tuż przed świętami kolejny Polak dołączył go grona milionerów, a Totalizator Sportowy podał, jakie były szczęśliwe liczby w tym losowaniu. Jaką kwotę wygrał szczęśliwiec?

Lotto
09.12.2023 19:37 Kumulacja została rozbita. Ogromna wygrana w Lotto

W czwartkowym losowaniu Lotto padła główna wygrana. Totalizator Sportowy poinformował, gdzie szczęśliwiec kupił szczęśliwy kupon, tym samym powiększając grono milionerów Lotto. Kwota jest imponująca. 

lotto-mezczyzna-kupon-losowanie
06.12.2023 13:41 Padła szóstka w Lotto Plus. Mieszkaniec Częstochowy zgarnął milion złotych

Mikołajkowy poranek okazał się wyjątkowo udany dla jednego z mieszkańców Częstochowy. We wczorajszym losowaniu Lotto Plus wygrał aż 1 mln zł. To nie pierwsza “szóstka” odnotowana w tym mieście.

kupon
05.12.2023 18:30 Wygrał w loterii ponad 170 mln zł. 11 grudnia pieniądze przepadną

Zwycięzcy loterii pieniężnych zachowują się w bardzo różnorodny sposób. Prawie wszyscy odbierają swoje pieniądze jak najszybciej, aby móc nacieszyć się swoim nowym majątkiem. Prawie - bo są i tacy, co po wygraną w ogóle się nie zgłaszają.

pieniądze, lotto
04.12.2023 19:47 Wygrał na loterii ogromne pieniądze, ale ich nie odebrał. Fortuna niedługo przepadnie

Pewien mieszkaniec Florydy wygrał na loterii ogromną sumę pieniędzy, ale do tej pory się po nią nie zgłosił. Firma, która przeprowadziła losowanie przekazała, że wygrana bezpowrotnie przepadnie, jeśli nie odbierze jej w najbliższych dniach.

pieniądze, zdrapka
29.11.2023 10:15 Kupił zdrapkę za kilka złotych, wygrał fortunę. Niebywała kwota

Pewien mieszkaniec Poznania kupił zdrapkę za kilka złotych i uśmiechnęło się do niego wielkie szczęście. Okazuje się, że mężczyzna wygrał ogromną sumę pieniędzy. Wiemy, gdzie dokładnie padła wygrana. 

lotto
27.11.2023 22:44 Nowy milioner w Polsce. Wygrał w Lotto ponad 12 mln zł

Listopad zazwyczaj nie kojarzy się zbyt optymistycznie, ale dla jednego z mieszkańców Radzionkowa (woj. śląskie) od kilku dni nie ma lepszego miesiąca. Dokładnie w sobotę szczęśliwiec dołączył do zacnego grona polskich milionerów, zasilając swoje konto kwotą ponad 12 mln złotych. Wszystko to dzięki precyzyjnemu wytypowaniu sześciu liczb w grze Lotto. Co ciekawe, to już kolejny raz, gdy wygrana w loterii padła w tej niewielkiej śląskiej miejscowości.

loteria
27.11.2023 20:38 Wygrał na loterii prawdziwą fortunę. Zdradził, jakich liczb używał

Ta historia zza oceanu to koronny dowód na to, że warto być konsekwentnym i nigdy nie tracić nadziei. 65-letni Paul Caudill z Karoliny Północnej przez siedem lat próbował szczęścia, grając w loteriach liczbowych. Mężczyzna był tak zawzięty, że nie przegapił ani jednego dnia, aż w końcu dopiął swego i wygrał. Dziś z ulgą mówi o planach na rozsądne spożytkowanie należnej mu fortuny i zdradza swój własny, oryginalny przepis na sukces.

Lotto
19.11.2023 12:21 Znamy sobotnie wyniki Lotto. 52 osoby w Polsce wygrały duże sumy pieniędzy

Jak co sobotę, 18 listopada odbyło się kolejne losowanie Lotto. Do wygrana była niezła suma pieniędzy, ale zaskoczenia nie było - spora grupa osób może się cieszyć z przypływu gotówki.

Eurojackpot
18.11.2023 14:08 Losowanie Eurojackpot. Wygrali kolosalne pieniądze. Dwaj Polacy mają powody do świętowania

Piątek 17 listopada okazał się być szczęśliwym dniem dla kilku Europejczyków. Tego dnia miało bowiem miejsce kolejne losowanie w europejskiej loterii Eurojackpot. W gronie zwycięzców znaleźli się również Polacy.

 pieniądze
08.11.2023 13:47 Niesamowity konkurs w Alior Bank. Do zgarnięcia nawet 150 tys. zł, pozostałe nagrody też robią wrażenie

Co jakiś czas banki organizują specjalne akcje, które mają zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich usług. Najczęściej związane są one z założeniem konta, dokonaniem określonej ilości transakcji kartą czy założeniem karty kredytowej. W takich sytuacjach na klientów czekają zazwyczaj nagrody pieniężne w wysokości kilkuset złotych. Jak podaje serwis telepolis.pl, Alior Bank zorganizował urodzinową loterię z nagrodami. Musimy przyznać, że na uczestników czekają bardzo ciekawe nagrody. Jak wziąć udział i co trzeba zrobić, żeby zgarnąć pieniądze?

Pieniądze, wygrana w Eurojackpot
01.11.2023 15:18 Wielka wygrana w Eurojackpot. Padło kilka zwycięskich kombinacji liczb

Wtorkowe losowanie Eurojackpot ponownie przyniosło komuś szczęście. W całej Europie padło kilka zwycięskich kombinacji liczb. Okazuje się również, że wśród szczęśliwców znaleźli się Polacy.

Kupony Lotto, EuroJackpot, ołówek, dłoń
21.10.2023 08:06 Kumulacja Lotto. Został milionerem, ale nigdy nie dostał pieniędzy. Wszystko przez jeden błąd

W Lotto, czyli najpopularniejszą w Polsce grę liczbową, gra wielu Polaków. Wydaje się, że osoba, która skreśliła szczęśliwe liczby, zawsze zgłosi się po odbiór pieniędzy. Tak jednak nie jest. Gazeta.pl podaje, że jest wiele osób, które nie zgłosiły się po odbiór wygranych. Mogli być milionerami, ale nimi nie zostali.

  • 1
  • 2