BiznesINFO.pl

Biznes Info

Największe banki zapowiadają utrudnienia w dostępie do usług

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Joanna Leja

Klienci największych banków będą mieli problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia, są m.in.: mBank, PKO BP Alior Bank, ING Bank Śląski, mBank, Credit Agricole, Bank Pocztowy.

BNP Paribas Banku Polska

Nocna przerwa w dostępie do usług bankowych czeka klientów BNP Paribas Banku Polska. W piątek (18 lutego br.) o godz. 21.00 rozpoczną się prace serwisowe, które obejmą systemy GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes (Host to Host). Do godz. 1.00 w sobotę, 19 lutego nie będą one dostępne.

Santander Bank Polska

W piątek (18 lutego) od godz. 22.00 klienci Santander Banku Polska mogą natrafić na problemy w dostępności niektórych usług. O tej godzinie rozpoczną się prace, które spowodują, że Blik, przelewy natychmiastowe, Kantor Santander oraz płatności Przelewem24 nie będą działały.

Godzinę później niedostępna będzie bankowość internetowa i mobilna. Przerwa potrwa do 8.00 w sobotę, 19 lutego.

mBank przerwa w dostępie do usług

mBank planuje prace serwisowe i w związku z tym klienci będą mieli problem z dostępem do bankowości. Bank wskazał co i w jakich godzinach nie będzie działało:

  • Karty w godzinach 2.00 – 8.30 nie zapłacisz kartą i nie wypłacisz gotówki z bankomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2.00 – 10.30.

  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna pomiędzy godziną 2.00 – 10.30 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W godzinach 1.30 – 11.00 nie złożysz żadnego wniosku.

  • mLinia podczas przerwy bank nie ma wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

W sobotę 19 lutego od godziny 6.30 do godziny 13.00 klienci mBanku nie skorzystają z eMaklera.

W godzinach 2.00 – 8.30 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacą w godzinach 2.00 – 10.30. Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.

ING Bank Śląski

W sobotę 19 lutego ING planuje przeprowadzi prace technologiczno-serwisowe. W godzinach od 8.00 do 14.00 niedostępne będą:

  • moduł Makler w systemie bankowości internetowej,

  • aplikacja ING Makler Mobile.

Tagi:

Alior BankBankomatykonta bankowe

Podobne artykuły

Finanse

Dzisiaj ostatni dzień na złożenie dokumentów do ZUS. Wiele osób powinno dopełnić formalności
Czytaj więcej >

Finanse

Od kwietnia wypłaty tysięcy Polaków będą niższe. Ostatni dzwonek, by samemu zdecydować o PPK
Czytaj więcej >

Finanse

ZUS może zwrócić nadpłatę składki zdrowotnej, ale jest warunek. Musisz wypełnić wniosek do 31 maja
Czytaj więcej >

Finanse

Wiceminister finansów komentuje sprawę waloryzacji 500 plus. Bez zaskoczenia
Czytaj więcej >

Finanse

Trzynaste emerytury jeszcze w marcu. Jest potwierdzenie z Ministerstwa Rodziny
Czytaj więcej >

Finanse

ZUS ostrzega emerytów. Przez podjęcie jednej decyzji mogą później dostać swoje pieniądze
Czytaj więcej >
Joanna Leja

Redaktorka Biznesinfo. Wcześniej związana z takimi redakcjami jak bankier.pl , money.pl i wroclaw.pl . Poza śledzeniem najważniejszych wydarzeń, fotografuje z ziemi i z przestrzeni powietrznej. Absolwentka komunikacji korporacyjnej i public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Dziennikarstwa i public relations na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]