Alior Bank zapowiada utrudnienia. Wszystko z ważnego powodu.
Obraz Michal Jarmoluk z Pixabay
Autor Kamila Jeziorska - 27 Listopada 2020

Klienci dwóch banków muszą być gotowi na utrudnienia w weekend. Właśnie wtedy dojdzie do poważnej operacji

Alior Bank zapowiada utrudnienia w funkcjonowaniu bankowości internetowej z bardzo ważnego powodu. Integracja T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem potrwa przez cały weekend, dlatego klienci muszą uzbroić się w cierpliwość. Na co muszą przygotować się klienci banku?

Alior Bank integruje się z T-Mobile Usługi Bankowe

Alior Bank synchronizuje swoją bankowość internetową z T-Mobile Usługi Bankowe. Jak podaje bank w swoim komunikacie, "proces ten będzie polegał na przeniesieniu wszystkich dotychczasowych produktów otwartych w T-Mobile Usługi Bankowe do systemów informatycznych Alior Banku".

Jest to efekt wygasającej umowy między siecią T-Mobile Polska oraz Alior Bankiem, której efektem były właśnie T-Mobile Usługi Bankowe. Jak zapowiadają oba podmioty, klienci zyskają szeroki wachlarz możliwości w kwestii bankowości.

Fatalna informacja dotycząca 500 plus. Wiceminister nie pozostawił Polakom złudzeńFatalna informacja dotycząca 500 plus. Wiceminister nie pozostawił Polakom złudzeńCzytaj dalej

Za sprawą integracji T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem, klienci tego pierwszego będą mogli korzystać z pełnego wachlarza usług drugiego podmiotu. Jak zapowiada T-Mobile Usługi Bankowe, jego klienci będą obsługiwani we wszystkich oddziałach Alior Banku, zyskają dostęp do jego usług oraz do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej.

Mimo wielu ulepszeń czekających na klientów poszczególnych banków, muszą się oni jednocześnie liczyć z utrudnieniami w ostatni weekend listopada. Z czym więc będą musieli się borykać?

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Obostrzenia podczas świąt 2020 już pewne. Niestety potwierdziło się to, czego się wszyscy obawiali
  2. Ważny apel Episkopatu. Wiele osób będzie nim oburzonych
  3. Godziny dla seniorów ograniczone. W jeden dzień przed Świętami zrobisz spokojnie zakupy
W Polsce będzie nowy system i emerytury jakich jeszcze nie było. Rząd już szykuje zmianyW Polsce będzie nowy system i emerytury jakich jeszcze nie było. Rząd już szykuje zmianyCzytaj dalej

Alior Bank zapowiada utrudnienia

"Przeniesienie danych klientów oddziału T-Mobile Usługi Bankowe do systemów bankowości Alior Banku rozpocznie się w sobotę 28.11.2020 r. o godz. 23:00 i potrwa do niedzieli 29.11.2020 r. do godz. 19:00", informuje Alior Bank na swojej oficjalnej stronie internetowej i wylicza dokładne utrudnienia.

Na czas integracji systemów niedostępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna zarówno dla klientów Alior Banku, jak i T-Mobile Usługi Bankowe. Oba podmioty zalecają, aby ważne przelewy zaplanować na wcześniejszy dzień.

Biedronka bezkompromisowa jak nigdy wcześniej. Klienci mogą być oszołomieni nową ofertą sieciówkiBiedronka bezkompromisowa jak nigdy wcześniej. Klienci mogą być oszołomieni nową ofertą sieciówkiCzytaj dalej

Jednocześnie klienci T-Mobile Usługi Bankowe, którzy nie zapoznali się z instrukcją logowania do bankowości Alior Banku powinni zrobić to jak najszybciej. Instrukcja będzie otwarta jedynie do 23.11.2020 r. do godz. 23:00.

Przywrócenie dostępu do bankowości internetowej zaplanowano na 29.11.2020 r. na godz. 19:00. "Do bankowości Alior Online i Alior Mobile przeniesione zostaną między innymi: historia operacji, zlecenia stałe, szablony płatności, polecenia zapłaty, przelewy odroczone, limity i kody PIN kart płatniczych, statusy kart, powiadomienia o zdarzeniach na rachunkach, wyciągi, historia wiadomości" - informuje Alior Bank. Czy mimo wszystko jakieś usługi będą dostępne?

Klienci nie zostaną bez gotówki przez weekend, ponieważ nadal będą mogli dokonać transakcji w bankomacie oraz zapłacić kartą w trakcie zakupów. Miejmy nadzieję, że klienci szybko odnajdą się w szykowanych dla nich zmianach.

Pilne ostrzeżenie banku Pekao. Oszuści mamią dużym prezentemPilne ostrzeżenie banku Pekao. Oszuści mamią dużym prezentemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Para prezydencka zachęca do pomocy przed świętami. Warszawski Bank Żywności potrzebuje wsparcia
  2. Samochód ciężarowy z wielka siłą wbił się w osobówkę. Koszmarny finał nieudanego wyprzedzania - Wideo
  3. Monstrualna obniżka cen w Rossmannie. Niemal wszystko kupisz prawie za darmo
  4. Świetne wiadomości dla naszych przyszłych emerytur. ZUS ujawnił nowe dane, mamy się z czego cieszyć
  5. Planujesz teraz zakupy? Mogą prosić cię o jedną rzecz, która okaże się wielkim oszustwem
  6. Przywiązali Małysza do kaloryfera, zaczęli bez wytchnienia ciągnąć za nogi. Apoloniusz Tajner przerwał milczenie
  7. Doskonale smakuje i świetnie wygląda. Ciasto bez pieczenia „Góra lodowa” już jest wielkim hitem
Już od 1 stycznia wielkie zmiany w Wielkiej Brytanii dla przyjezdnych. Praca na wyspach będzie utrudnionaJuż od 1 stycznia wielkie zmiany w Wielkiej Brytanii dla przyjezdnych. Praca na wyspach będzie utrudnionaCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News