Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Utrudnienia W Bankach

Utrudnienia W Bankach

Wiadomości dotyczące problemów i awarii występujących w bankach, najczęściej z powodów technicznych

PKO BP
20.06.2024 15:21 Ważny komunikat banku PKO BP. Chodzi o przelewy i ubezpieczenia

PKO Bank Polski wydał ważny komunikat. Okazuje się, że w najbliższych dniach klientów popularnego banku czekają spore utrudnienia. Ubezpieczenia będą dla nich niedostępne. Przedstawiamy szczegóły.

PKO BP
16.05.2024 15:02 Ważny komunikat banku PKO BP. Dotyczy wszystkich klientów

Przed weekendem lepiej przygotować się na utrudnienia w bankowości. Trzy duże banki zaplanowały prace serwisowe. Klienci muszą zatem przygotować się na przerwę techniczną i czasowe wyłączenie ważnych usług. Na liście banków planującymi prace techniczne znajduje się PKO BP. - Jeśli możesz, prosimy wszystkie ważne transakcje wykonaj wcześniej - apeluje bank.

bankomat, ręka
19.04.2024 20:10 Nie zapłacisz przez internet, nie zrobisz przelewu. Zacznie się już jutro

Duże polskie banki zaplanowały na ten weekend prace modernizacyjne. W związku z tym klientów czekają spore utrudnienia. Nie będzie można skorzystać między innymi z bankomatów, płatności kartą czy przelewów. Które banki zapowiedziały przerwy techniczne?

bankomat
05.04.2024 18:29 Ważny komunikat banku PKO BP. Dotyczy wszystkich klientów

Dwa duże banki zaplanowały na ten weekend prace modernizacyjne. Klienci PKO BP i ING Banku Śląskiego powinni przygotować się na utrudnienia w korzystaniu z różnych usług. Co dokładnie nie będzie działało i w jakich godzinach?

Bankomat
08.03.2024 16:52 Nie zapłacisz kartą, nie zrobisz przelewu. Koniecznie przygotuj gotówkę

Klienci dużych polskich banków powinni przygotować się na utrudnienia. Na ten weekend zaplanowano bowiem prace modernizacyjne, które będą wiązały się z przerwami technicznymi. Podpowiadamy, kto konkretnie może spodziewać się kłopotów podczas korzystania z usług banków. 

Bankomat
24.02.2024 15:20 Największe banki zapowiadają przerwy. Klientów czekają utrudnienia

Największe polskie banki zaplanowały na ten weekend prace serwisowe. W związku z tym, wielu klientów musi przygotować się na spore utrudnienia. Polacy powinni wziąć to pod uwagę i zaplanować wcześniej wszelkie operacje, które muszą wykonać.

Wypłata pieniędzy z bankomatu
19.01.2024 19:04 Największe polskie banki zapowiadają problemy dla klientów. Są konkretne informacje

Na najbliższy weekend 20-21 stycznia, część polskich banków zaplanowała prace serwisowe. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, część funkcji nie będzie wówczas dostępna. Jednak w odróżnieniu od innych przypadków, wystąpią również problemy z profilem zaufanym.

Wypłata pieniędzy z bankomatu
18.11.2023 13:17 Poważne utrudnienia w bankach. Lepiej się przygotuj

Trwający weekend jest kolejnym, w którym banki postanowiły przeprowadzić prace techniczne w swojej infrastrukturze. Oznacza to nic innego, jak poważne utrudnienia dla klientów tychże instytucji finansowych.

Bankomat
16.11.2023 19:57 Nie zrobisz przelewu, nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz pieniędzy. Koniecznie przygotuj gotówkę

Niektóre banki zapowiedziały, że w najbliższych dniach zostaną przeprowadzone prace serwisowe. W związku z tym klientów czeka cała lista utrudnień i warto jest wszelkie planowane operacje wykonać wcześniej.

Budynek banku Pekao
01.09.2023 19:35 Złe wieści dla klientów banków. W najbliższych dniach wielu z nich napotka utrudnienia

Banki przyzwyczaiły swoich klientów do tego, że w weekendy przeprowadzają prace serwisowe, wobec czego część oferowanych przez nie usług jest po prostu niedostępna. W najbliższych dniach kilka dużych instytucji zapowiedziało przerwy dla swoich klientów, informuje Bankier.pl.

telefon
18.08.2023 14:36 Ostatni dzwonek, by wypłacić gotówkę i zrobić przelewy. Popularne banki planują przerwy techniczne

Przed nami weekend dużych utrudnień w bankach. Polacy muszą przygotować się na niedogodne przerwy techniczne w popularnych instytucjach finansowych. Z powodu prac serwisowych nie skorzystamy np. z aplikacji mobilnych, nie zrobimy przelewów czy też nie zapłacimy Blikiem. Warto więc wcześniej dokonać koniecznych opłat i wyposażyć się w gotówkę.

Bankomat i karta płatnicza
11.08.2023 17:55 Spore utrudnienia dla klientów banków. Problemy z płatnościami kartami i nie tylko

W najbliższych dniach kilka banków zaplanowało prace serwisowe. Część klientów nie będzie miała dostępu do aplikacji mobilnej banku. Wystąpią również utrudnienia z płatnościami kartami.

Wypłata pieniędzy z bankomatu
16.06.2023 21:44 Weekendowe utrudnienia w bankach. Klienci muszą być gotowi

Najbliższy weekend upłynie klientom kilku banków pod znakiem utrudnień. Będą one bowiem przeprowadzać prace konserwacyjne - może się okazać, że będzie potrzebna gotówka.

Bankomat
26.05.2023 14:10 W ten weekend utrudnienia w kilku bankach. Wiele usług będzie niedostępnych

Weekend to czas, kiedy banki zapowiadają przerwy techniczne w dostępie do swoich usług, celem naprawienia błędów lub zaktualizowania ofert. W najbliższych dniach prace serwisowe zaplanowały trzy instytucje, czytamy na stronie bankier.pl.

Kobieta wypłacająca pieniądze
12.05.2023 14:20 Utrudnienia w kilku dużych bankach. Nie skorzystasz z Blika i nie wypłacisz gotówki

W ciągu kilku najbliższych dni - tak jak co tydzień - kilka większych instytucji bankowych zapowiedziało przerwy w dostępie do niektórych z oferowanych przez siebie usług. Przerwy w dostępie do nich, spowodowane będą pracami serwisowymi, informuje bankier.pl. 

Kobiety wypłacające pieniądze
05.05.2023 13:51 Pięć dużych banków zapowiedziało przerwy w dostępie do wielu usług. Niedostępna będzie m.in. bankowość internetowa i aplikacje mobilne

Banki zdążyły nas przyzwyczaić do tego, że w weekendy występują problemy z dostępem do niektórych usług. Serwis bankier.pl informuje, że w najbliższych dniach aż 5 instytucji bankowych zapowiedziało przerwy techniczne. 

Kobiety stojące przy bankomatach
21.04.2023 17:15 Sześć dużych banków zapowiedziało przerwy w dostępie do wielu usług. Lepiej się na to przygotować

Banki zdążyły nas przyzwyczaić do tego, że w weekendy występują problemy z dostępem do niektórych usług. W najbliższych dniach aż 6 dużych instytucji bankowych zapowiedziało przerwy techniczne, informuje bankier.pl. 

Kobieta wypłacająca pieniądze
14.04.2023 15:31 W ten weekend prawdziwy wysyp przerw. 9 wielkich banków już zapowiedziało, szykuj gotówkę

W ten weekend aż 9 banków przeprowadza prace serwisowe. Wiele z nich zapowiedziało przerwy w dostępie do usług, które uniemożliwią korzystanie z bankowości internetowej, mobilnej czy płatności Blikiem, informuje portal bankier.pl. 

Mężczyzna wypłacający pieniądze
24.03.2023 15:51 Siedem popularnych banków zapowiada przerwy w dostępie do usług. Problemy z płatnościami kartą i wypłatą gotówki

Jak co tydzień, również w ten weekend, kilka największych banków planuje prace serwisowe. Dla klientów oznacza to znaczne utrudnienia i problem z dostępem do niektórych usług, czytamy na stronie bankier.pl. 

Kobieta wypłacająca pieniądze
17.03.2023 15:50 Cztery wielkie banki z dotkliwymi przerwami. Problemy z Blikiem, przelewami i płatnościami kartami

Banki nieustannie pracują nad usprawnianiem swoich systemów, co dla klientów oznacza częste utrudnienia. W ten weekend kilka większych banków przeprowadza prace serwisowe. Niektóre z nich zapowiadają przerwy w dostępie do usług, które uniemożliwią korzystanie z bankowości internetowej, mobilnej czy płatności Blikiem, czytamy na stronie biznes.interia.pl.

Kobieta wypłacająca pieniądze
10.03.2023 14:32 Pięć banków zapowiada przerwy techniczne. Lepiej zaopatrzyć się w gotówkę

W ten weekend kilka banków przeprowadza prace serwisowe. Niektóre z nich zapowiadają przerwy w dostępie do usług, które uniemożliwią korzystanie z bankowości internetowej, mobilnej czy płatności Blikiem, informuje portal bankier.pl. 

None
24.02.2023 12:54 Pięć wielkich banków z dotkliwymi przerwami. Klienci powinni zaopatrzyć się w gotówkę

Weekend to czas, kiedy banki wprowadzają prace serwisowe w celu zaktualizowania ofert lub naprawienia nagłych problemów technicznych. W najbliższe dni niektóre z nich zapowiadają przerwy w dostępie do pewnych usług, które uniemożliwią korzystanie z bankowości elektronicznej, mobilnej czy płatności Blikiem, informuje portal „Bankier.pl". 

flaga polska-flaga polski-flaga polska chmury-iberion
03.02.2023 17:33 Weekend z utrudnieniami w pięciu bankach. Niedostępne będą m.in. bankowość internetowa i transakcje Blikiem

Przerwy techniczne zapowiedziały na ten weekend następujące banki: Santander, BNP Paribas, Bank BPS, Bank Pocztowy oraz Velo Bank. W wyniku tych utrudnień klienci mogą czasowo stracić dostęp do bankowych aplikacji mobilnych, przelewów internetowych lub płatności Blikiem — informuje portal Bankier.pl. Poniżej wyjaśniamy, z jakimi konkretnie problemami będą się zmagać klienci powyższych placówek.

flaga Polska-wiatr-chmury-biznesinfo (2)
16.01.2023 12:06 Klienci banku Santander w niebezpieczeństwie. Wydano oficjalne ostrzeżenie

CERT Polska ostrzega przed fałszywymi e-mailami, w których oszuści informują klientów banku Santander Polska, że ci stracili dostęp do rachunku bankowego. Aby go rzekomo odzyskać, mają pobrać aplikację z linku przesłanego w wiadomości. Pod żadnym pozorem nie można tego robić — instalacja złośliwego oprogramowania grozi utratą pieniędzy z konta.

Bank BNP Paribas
06.12.2022 16:29 Klienci BNP Paribas w przyszłym roku będą płacić więcej

Bank BNP Paribas poinformował o planowanej zmianie opłat dla klientów detalicznych. Nowe ceny mają wejść w życie w marcu przyszłego roku. Powodem jest trudna sytuacja sektora finansowego w kraju.Do ostatniej podwyżki opłat w BNP Paribas doszło ponad rok temu. Jak podaje portal Interia.pl, przyczyną są podwyżki wszystkich cen z powodu inflacji.Jednocześnie bank informuje, że wyższe wysokości opłat mają na celu ciągły rozwój, podnoszenie jakości usług banku oraz opłacenie ponoszonych kosztów.

Przerwy w bankach
22.03.2022 08:44 ING, Idea Bank, Bank Pocztowy i EnveloBank. Jeśli jesteś ich klientem, lepiej wypłać gotówkę przed weekendem

Klienci wielu banków powinni zaopatrzyć się w gotówkę. ING, Idea Bank, Bank Pocztowy i EnveloBank zapowiadają weekendowe prace serwisowe. Utrudnione będą płatności kartami i telefonami, część banków wyłączy również swoje aplikacje mobilne i strony internetowe. Sprawdzamy jakie niedogodności czekają na klientów banków.

bankomat-euronet-wypłata pieniędzy-kobieta-biznesinfo
25.02.2022 01:00 Przerwy w bankach. Będą utrudnienia w dostępie do usług

Klienci największych banków będą mieli problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia w najbliższy weekend, są m.in.: Bank Millennium, Getin Bank i Citi Handlowy. Tradycyjnie przed weekendem przygotowaliśmy dla Was zestawienie banków, które zapowiedziały przerwy w dostępie do swoich usług.

Biznesinfo-wazne
04.02.2022 01:00 Klienci banków powinni przygotować się na przerwy w dostępie do bankowości

Banki znowu zapowiedziały przerwy techniczne na ten weekend. Problemy w dostępie do niektórych usług mogą mieć klienci Banku Pocztowego.To będzie wyjątkowo spokojny weekend dla klientów banków bo tylko dwie instytucje zapowiedziały przerwy.