BiznesINFO.pl > Utrudnienia W Bankach

Utrudnienia W Bankach

Wiadomości dotyczące problemów i awarii występujących w bankach, najczęściej z powodów technicznych

Budynek banku Pekao
01.09.2023 19:35 Złe wieści dla klientów banków. W najbliższych dniach wielu z nich napotka utrudnienia

Banki przyzwyczaiły swoich klientów do tego, że w weekendy przeprowadzają prace serwisowe, wobec czego część oferowanych przez nie usług jest po prostu niedostępna. W najbliższych dniach kilka dużych instytucji zapowiedziało przerwy dla swoich klientów, informuje Bankier.pl.

telefon
18.08.2023 14:36 Ostatni dzwonek, by wypłacić gotówkę i zrobić przelewy. Popularne banki planują przerwy techniczne

Przed nami weekend dużych utrudnień w bankach. Polacy muszą przygotować się na niedogodne przerwy techniczne w popularnych instytucjach finansowych. Z powodu prac serwisowych nie skorzystamy np. z aplikacji mobilnych, nie zrobimy przelewów czy też nie zapłacimy Blikiem. Warto więc wcześniej dokonać koniecznych opłat i wyposażyć się w gotówkę.

Bankomat i karta płatnicza
11.08.2023 17:55 Spore utrudnienia dla klientów banków. Problemy z płatnościami kartami i nie tylko

W najbliższych dniach kilka banków zaplanowało prace serwisowe. Część klientów nie będzie miała dostępu do aplikacji mobilnej banku. Wystąpią również utrudnienia z płatnościami kartami.

Wypłata pieniędzy z bankomatu
16.06.2023 21:44 Weekendowe utrudnienia w bankach. Klienci muszą być gotowi

Najbliższy weekend upłynie klientom kilku banków pod znakiem utrudnień. Będą one bowiem przeprowadzać prace konserwacyjne - może się okazać, że będzie potrzebna gotówka.

Bankomat
26.05.2023 14:10 W ten weekend utrudnienia w kilku bankach. Wiele usług będzie niedostępnych

Weekend to czas, kiedy banki zapowiadają przerwy techniczne w dostępie do swoich usług, celem naprawienia błędów lub zaktualizowania ofert. W najbliższych dniach prace serwisowe zaplanowały trzy instytucje, czytamy na stronie bankier.pl.

Kobieta wypłacająca pieniądze
12.05.2023 14:20 Utrudnienia w kilku dużych bankach. Nie skorzystasz z Blika i nie wypłacisz gotówki

W ciągu kilku najbliższych dni - tak jak co tydzień - kilka większych instytucji bankowych zapowiedziało przerwy w dostępie do niektórych z oferowanych przez siebie usług. Przerwy w dostępie do nich, spowodowane będą pracami serwisowymi, informuje bankier.pl. 

Kobiety wypłacające pieniądze
05.05.2023 13:51 Pięć dużych banków zapowiedziało przerwy w dostępie do wielu usług. Niedostępna będzie m.in. bankowość internetowa i aplikacje mobilne

Banki zdążyły nas przyzwyczaić do tego, że w weekendy występują problemy z dostępem do niektórych usług. Serwis bankier.pl informuje, że w najbliższych dniach aż 5 instytucji bankowych zapowiedziało przerwy techniczne. 

Kobiety stojące przy bankomatach
21.04.2023 17:15 Sześć dużych banków zapowiedziało przerwy w dostępie do wielu usług. Lepiej się na to przygotować

Banki zdążyły nas przyzwyczaić do tego, że w weekendy występują problemy z dostępem do niektórych usług. W najbliższych dniach aż 6 dużych instytucji bankowych zapowiedziało przerwy techniczne, informuje bankier.pl. 

Kobieta wypłacająca pieniądze
14.04.2023 15:31 W ten weekend prawdziwy wysyp przerw. 9 wielkich banków już zapowiedziało, szykuj gotówkę

W ten weekend aż 9 banków przeprowadza prace serwisowe. Wiele z nich zapowiedziało przerwy w dostępie do usług, które uniemożliwią korzystanie z bankowości internetowej, mobilnej czy płatności Blikiem, informuje portal bankier.pl. 

Mężczyzna wypłacający pieniądze
24.03.2023 15:51 Siedem popularnych banków zapowiada przerwy w dostępie do usług. Problemy z płatnościami kartą i wypłatą gotówki

Jak co tydzień, również w ten weekend, kilka największych banków planuje prace serwisowe. Dla klientów oznacza to znaczne utrudnienia i problem z dostępem do niektórych usług, czytamy na stronie bankier.pl. 

Kobieta wypłacająca pieniądze
17.03.2023 15:50 Cztery wielkie banki z dotkliwymi przerwami. Problemy z Blikiem, przelewami i płatnościami kartami

Banki nieustannie pracują nad usprawnianiem swoich systemów, co dla klientów oznacza częste utrudnienia. W ten weekend kilka większych banków przeprowadza prace serwisowe. Niektóre z nich zapowiadają przerwy w dostępie do usług, które uniemożliwią korzystanie z bankowości internetowej, mobilnej czy płatności Blikiem, czytamy na stronie biznes.interia.pl.

Kobieta wypłacająca pieniądze
10.03.2023 14:32 Pięć banków zapowiada przerwy techniczne. Lepiej zaopatrzyć się w gotówkę

W ten weekend kilka banków przeprowadza prace serwisowe. Niektóre z nich zapowiadają przerwy w dostępie do usług, które uniemożliwią korzystanie z bankowości internetowej, mobilnej czy płatności Blikiem, informuje portal bankier.pl. 

None
24.02.2023 12:54 Pięć wielkich banków z dotkliwymi przerwami. Klienci powinni zaopatrzyć się w gotówkę

Weekend to czas, kiedy banki wprowadzają prace serwisowe w celu zaktualizowania ofert lub naprawienia nagłych problemów technicznych. W najbliższe dni niektóre z nich zapowiadają przerwy w dostępie do pewnych usług, które uniemożliwią korzystanie z bankowości elektronicznej, mobilnej czy płatności Blikiem, informuje portal „Bankier.pl". 

flaga polska-flaga polski-flaga polska chmury-iberion
03.02.2023 17:33 Weekend z utrudnieniami w pięciu bankach. Niedostępne będą m.in. bankowość internetowa i transakcje Blikiem

Przerwy techniczne zapowiedziały na ten weekend następujące banki: Santander, BNP Paribas, Bank BPS, Bank Pocztowy oraz Velo Bank. W wyniku tych utrudnień klienci mogą czasowo stracić dostęp do bankowych aplikacji mobilnych, przelewów internetowych lub płatności Blikiem — informuje portal Bankier.pl. Poniżej wyjaśniamy, z jakimi konkretnie problemami będą się zmagać klienci powyższych placówek.

flaga Polska-wiatr-chmury-biznesinfo (2)
16.01.2023 12:06 Klienci banku Santander w niebezpieczeństwie. Wydano oficjalne ostrzeżenie

CERT Polska ostrzega przed fałszywymi e-mailami, w których oszuści informują klientów banku Santander Polska, że ci stracili dostęp do rachunku bankowego. Aby go rzekomo odzyskać, mają pobrać aplikację z linku przesłanego w wiadomości. Pod żadnym pozorem nie można tego robić — instalacja złośliwego oprogramowania grozi utratą pieniędzy z konta.

Bank BNP Paribas
06.12.2022 16:29 Klienci BNP Paribas w przyszłym roku będą płacić więcej

Bank BNP Paribas poinformował o planowanej zmianie opłat dla klientów detalicznych. Nowe ceny mają wejść w życie w marcu przyszłego roku. Powodem jest trudna sytuacja sektora finansowego w kraju.Do ostatniej podwyżki opłat w BNP Paribas doszło ponad rok temu. Jak podaje portal Interia.pl, przyczyną są podwyżki wszystkich cen z powodu inflacji.Jednocześnie bank informuje, że wyższe wysokości opłat mają na celu ciągły rozwój, podnoszenie jakości usług banku oraz opłacenie ponoszonych kosztów.

bankomat-euronet-wypłata pieniędzy-kobieta-biznesinfo
22.03.2022 09:32 Przerwy w bankach. Będą utrudnienia w dostępie do usług

Klienci największych banków będą mieli problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia w najbliższy weekend, są m.in.: Bank Millennium, Getin Bank i Citi Handlowy. Tradycyjnie przed weekendem przygotowaliśmy dla Was zestawienie banków, które zapowiedziały przerwy w dostępie do swoich usług.

Biznesinfo-wazne
22.03.2022 09:31 Klienci banków powinni przygotować się na przerwy w dostępie do bankowości

Banki znowu zapowiedziały przerwy techniczne na ten weekend. Problemy w dostępie do niektórych usług mogą mieć klienci Banku Pocztowego.To będzie wyjątkowo spokojny weekend dla klientów banków bo tylko dwie instytucje zapowiedziały przerwy.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
22.03.2022 09:31 Największe banki zapowiadają przerwy w dostępie do usług

Banki zapowiedziały przerwy techniczne na ten weekend. Problemy w dostępie do niektórych usług mogą mieć klienci m.in: Alior Bank, Bank BPS, ING Bank Śląski, Santander Bank Polska, Credit Agricole, BOŚ Bank, Inteligo, PKO Bank Polski.Klienci banków, które zapowiedziały przerwy powinni się do nich przygotować, żeby nie zostać zaskoczonym, że nie mogą zapłacić kartą, wypłacić pieniędzy z bankomatu czy skorzystać z profilu zaufanego.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
22.03.2022 09:30 Największe banki zapowiedziały utrudnienia. Tysiące klientów będzie miało problem

Klienci największych banków będą mieli problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia, są m.in.: Bank Pekao, Alior Bank, ING Bank Śląski, mBank, Bank Pocztowy oraz Nest Bank.Klientów czekają utrudnienia, między innymi w dostępie do bankowości internetowej oraz mobilnej.

bankomat-euronet-wypłata pieniędzy-kobieta-biznesinfo
22.03.2022 09:30 Banki zapowiedziały noworoczne przerwy. Warto się do nich przygotować

Banki zapowiedziały prace techniczne na nadchodzący noworoczny weekend. Z utrudnieniami spotkają się klienci banków: Alior Bank, mBank, Bank Pocztowy, Nest Bank, Volkswagen Bank oraz Bank Pekao.W bankach prace trwają nawet w okresie świątecznym i noworocznym. Warto wcześniej zrobić ważne przelewy i wypłacić gotówkę.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
22.03.2022 09:29 Największe banki zapowiadają utrudnienia. Lepiej zrób przelewy i wypłać gotówkę przed weekendem

Klienci banków znów powinni się przygotować na problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia, są m.in.: Santander Bank Polska, ING Bank Śląski oraz mBank.Banki planują prace serwisowe w weekend, które zaczną się już dziś. Jeśli robimy zakupy na ostatnią chwilę przed świętami, warto wziąć przerwy w bankach pod uwagę.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
22.03.2022 09:29 Banki znów zapowiadają przerwy w dostępie do usług. Lepiej się do tego przygotować

Klienci największych banków będą mieli problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia, są m.in.: PKO BP, Bank Pekao, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, BNP Paribas, Bank Pocztowy oraz Getin Bank. Klientów czekają utrudnienia, między innymi w dostępie do bankowości internetowej oraz mobilnej. W dwóch największych bankach w Polsce nie będzie dostępny Profil Zaufany.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
22.03.2022 09:29 Szykują się przerwy techniczne w dużych bankach. Lepiej wypłacić pieniądze przed weekendem

Banki zapowiedziały przerwy techniczne na ten weekend. Problemy w dostępie do niektórych usług mogą mieć w ten weekend kliencim.in: Bank BPS, BOŚ Bank, Credit Agricole, ING Bank Śląski, Inteligo, PKO Bank Polski czy mBank. Klienci banków, którzy planują zakupowe szaleństwo w ramach black week i przedświątecznych przygotowań powinni już się tym zająć. Ponieważ banki planują przerwy w dostępie do swoich usług.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
22.03.2022 09:28 Duże banki zapowiadają utrudnienia w weekend

Bank Pekao, Santander Bank Polska, Bank Millennium oraz Getin Bank zapowiedziały, że w najbliższych dniach zaplanowały prace serwisowe. W klienci muszą przygotować się na przerwy i utrudnienia w dostępie do usług. Prace serwisowe zaplanowano w Banku Pekao od soboty do poniedziałku. W sobotę, w godz. 6.00-18.00, mogą wystąpić trudności w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler, aplikacji Pekao24Makler i PeoPay oraz platformie eTrader Pekao. W nocy z soboty na niedzielę, w godz. 0.30-4.30, planowana jest przerwa techniczna systemu Express Elixir. – W tym czasie nie zrobisz przelewu natychmiastowego Express Elixir i przelewu na telefon Blik w PeoPay – poinformowali przedstawiciele Banku Pekao. Zaś w nocy z niedzieli na poniedziałek, w godz. 0.00-3.00, mogą wystąpić trudności w zalogowaniu się do serwisu Pekao24, aplikacji PeoPay, Pekao24Makler oraz platformy eTrader Pekao.

Przerwa w ING
22.03.2022 09:27 Przerwa w ING. Mogą pojawić się utrudnienia w bankomatach i przy płatności kartą

ING Bank Śląski zapowiedział także, że w trakcie zaplanowanej na koniec tygodnia przerwy technicznej klienci nie skorzystają z niektórych funkcji kartowych w Moim ING oraz ING Business. Niedostępna będzie: realizacja płatności internetowych kartami z dodatkowym uwierzytelnieniem (3DSecure), aktywacja kart, zmienianie limitów transakcyjnych, ubezpieczanie kart i nadawanie kodów PIN, zamawianie kart płatniczych, dodawanie kart z poziomu portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), wykonywanie operacji na rachunku karty kredytowych. W komunikacie czytamy, że poza wymienionymi powyżej utrudnieniami w trakcie prac technicznych niedostępne będą pożyczki oraz procesy sprzedażowe rachunków bieżących i oszczędnościowych. Natomiast "zastrzeganie kart będzie możliwe wyłącznie na specjalnej infolinii". Bank informuje, że w nocy z czwartku na piątek (14 na 15 października) ING Bank Śląski będzie przeprowadzał prace serwisowe. Pomiędzy północą a godziną 3.00 klienci muszą liczyć się z utrudnieniami podczas realizacji transakcji kartami płatniczymi w punktach sprzedaży, przy zakupach online oraz w bankomatach i wpłatomatach.ING Bank Śląski ostrzega swoich klientów i zapowiada przerwę w dostępie do części usług. Przez pięć godzin niedostępne będą m.in. płatności Blik, system bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna.

PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Kobieta pobierajaca gotowke z bankomatu Euronetu
22.03.2022 09:23 Santander zaskoczył klientów ogromną awarią. Z kont pobrał 100 razy więcej

To nie była dobra niedziela dla wielu klientów Santander Banku Polska. W instytucji wystąpiła awaria za sprawą której klientom pobrano 100 razy większą sumę od tej, którą w rzeczywistości zapłacili. Z tego artykułu dowiesz się:Santander pobiera z konta klientów 100 raz większą sumę od tej jaką zapłaciliJak bank odnosi się do całej sytuacji

Marek BAZAK/East News
22.03.2022 09:22 Santander, PKO, mBank i cztery inne banki z przerwami na weekend. Transakcję lepiej wykonaj zawczasu

Santander to jeden z siedmiu banków, który zaplanował przerwę techniczną na najbliższy weekend. Prace nad serwisami bankowości elektronicznej i mobilnej mogą zdecydowanie utrudnić aktywności finansowe. W niektórych przypadkach gotówka będzie koniecznością.Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy Santander rozpoczyna prace serwisoweKto jeszcze planuje przerwy techniczne na ten weekendJakie utrudnienia czekają na klientów