Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Duże banki zapowiadają utrudnienia w weekend
Joanna Leja
Joanna Leja 05.11.2021 01:00

Duże banki zapowiadają utrudnienia w weekend

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
Biznesinfo

Bank Pekao, Santander Bank Polska, Bank Millennium oraz Getin Bank zapowiedziały, że w najbliższych dniach zaplanowały prace serwisowe. W klienci muszą przygotować się na przerwy i utrudnienia w dostępie do usług. Prace serwisowe zaplanowano w Banku Pekao od soboty do poniedziałku. W sobotę, w godz. 6.00-18.00, mogą wystąpić trudności w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler, aplikacji Pekao24Makler i PeoPay oraz platformie eTrader Pekao. W nocy z soboty na niedzielę, w godz. 0.30-4.30, planowana jest przerwa techniczna systemu Express Elixir.

– W tym czasie nie zrobisz przelewu natychmiastowego Express Elixir i przelewu na telefon Blik w PeoPay – poinformowali przedstawiciele Banku Pekao.

Zaś w nocy z niedzieli na poniedziałek, w godz. 0.00-3.00, mogą wystąpić trudności w zalogowaniu się do serwisu Pekao24, aplikacji PeoPay, Pekao24Makler oraz platformy eTrader Pekao.

Kantor Santander i Przelew 24 nie będą dostępne

Klienci Santander Bank Polska nie zalogują się do bankowości internetowej ani aplikacji mobilnej w nocy z piątku na sobotę, w godz. 0.00 do 3.35. Ponadto nie skorzystają z Blika, przelewów natychmiastowych, Kantoru Santander i Przelewu24. W tym czasie karty i bankomaty będą działać.

BLIK niedostępny w Millennium

W nocy z soboty na niedzielę, od godz. 0.30 do 4.30, z powodu prowadzonych prac serwisowych niedostępne będą przelewy Blik na telefon oraz przelewy natychmiastowe Express Elixir.

W Getin Banku problemy z bankowością mobilną i internetową

W nocy z piątku na sobotę, w godz. 23.50-4.00, prace techniczne będą prowadzone w Getin Banku. W tym czasie nie będzie można zalogować się do bankowości mobilnej i internetowej.