BiznesINFO.pl

Biznesinfo

Weekend z utrudnieniami w pięciu bankach. Niedostępne będą m.in. bankowość internetowa i transakcje Blikiem

3 Lutego 2023

Autor tekstu:

Maria Gil-Sobczyk

Przerwy techniczne zapowiedziały na ten weekend następujące banki: Santander, BNP Paribas, Bank BPS, Bank Pocztowy oraz Velo Bank. W wyniku tych utrudnień klienci mogą czasowo stracić dostęp do bankowych aplikacji mobilnych, przelewów internetowych lub płatności Blikiem — informuje portal Bankier.pl. Poniżej wyjaśniamy, z jakimi konkretnie problemami będą się zmagać klienci powyższych placówek.

1. Santander Bank Polska

Prace serwisowe rozpoczną się w sobotę 4 lutego o godz. 23:00 i potrwają do niedzieli do godz. 7:00 rano. W tym czasie klienci banku nie będą mogli zalogować się do swoich aplikacji mobilnych oraz bankowości internetowej.

2. BNP Paribas

W tym przypadku prace modernizacyjne również będą się odbywać w nocy z soboty na niedzielę, ale jedynie pomiędzy godz. 1:00 a 2:00. Klienci banku stracą wówczas dostęp do serwisu internetowego GOonline oraz aplikacji mobilnej GOmobile.

3. Bank BPS

Przerwa techniczna ma rozpocząć się już dziś o godz. 22:00 i trwać nie dłużej niż 60 minut. W tym czasie klienci nie będą mogli korzystać z bankowości elektronicznej.

4. Velo Bank

Prace serwisowe w Velo Banku rozpoczną się dziś w nocy ok. godz. 23:00 i potrwają do jutra rana do godz. 10:45. Przedstawiciele placówki informują, że w tym czasie klienci nie będą mogli płacić Blikiem i przelewać pieniędzy. Podkreślają jednak, że nie powinno być problemu z płatnościami kartą w sklepach stacjonarnych, wypłatach z bankomatów oraz działaniem wpłatomatów.

Tagi:

utrudnienia w bankachkonta bankoweBankomaty

Podobne artykuły

Finanse

Terlecki mówi o podwyższeniu świadczenia 500 plus. „Mamy jeszcze parę asów w rękawie”
Czytaj więcej >

Finanse

Ulga na internet, można zaoszczędzić nawet 760 zł. Konieczny jest jednak pewien dokument
Czytaj więcej >

Finanse

Premier zapewnia, że wkrótce otrzymamy wielkie pieniądze, a później będzie ich jeszcze więcej. „To ogromny sukces Polski”
Czytaj więcej >

Finanse

Poznanianin pracował przez 57 lat. Takiej emerytury może mu pozazdrościć niejeden senior
Czytaj więcej >

Finanse

14. emerytura będzie przysługiwać z mocy prawa. Jest projekt ustawy, dobre wieści dla seniorów
Czytaj więcej >

Finanse

Siedem popularnych banków zapowiada przerwy w dostępie do usług. Problemy z płatnościami kartą i wypłatą gotówki
Czytaj więcej >
Maria Gil-Sobczyk

Redaktor Biznesinfo, copywriter i korektor językowy. W poprzednich latach dziennikarz Grupy KRN Media oraz specjalista ds. mediów społecznościowych. Ukończyła studia magisterskie z dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Szczególnie interesują ją tematy społeczne i gospodarcze, pilnie śledzi zmiany dotyczące rynku nieruchomości i finansów. Prywatnie pasjonują ją podróże, górskie wędrówki i cukiernicze rewolucje dokonywane we własnej kuchni.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]