Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Przerwy w bankach. Będą utrudnienia w dostępie do usług
Joanna Leja
Joanna Leja 25.02.2022 01:00

Przerwy w bankach. Będą utrudnienia w dostępie do usług

bankomat-euronet-wypłata pieniędzy-kobieta-biznesinfo
Biznes Info

Klienci największych banków będą mieli problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia w najbliższy weekend, są m.in.: Bank Millennium, Getin Bank i Citi Handlowy.

Tradycyjnie przed weekendem przygotowaliśmy dla Was zestawienie banków, które zapowiedziały przerwy w dostępie do swoich usług.

Bank Millennium

W nocy z 11 na 12 marca (piątek-sobota) w godz. od 0:00 do 2:45 przerwę techniczną będzie miał Bank Millennium.

Przedstawiciele banku informują, że będziemy mogli dokonać płatności kartą, jednak potwierdzenia transakcji będą dochodziły z opóźnieniem. Warto o tym pamiętać np. przy zakupach internetowych.

Getin Bank z dużymi pracami serwisowymi

Dużo poważniejsze prace serwisowe od Banku Millennium planuje Getin Bank. Klienci w nocy z 11 na 12 marca w godz. od 23:50 do 4:00 będą musieli przygotować się na brak dostępu do bankowości internetowej i bankowości mobilnej.

Citi Handlowy również z przerwą

Citi Handlowy ogłosił planowane prace serwisowe także w nocy z piątku na sobotę (11 marca na 12 marca) między godz. 0:00 a 6:00.

Klienci Citi Handlowego nie będą mogli w tym czasie dokonać płatności za pośrednictwem BLIK i dokonać przelewu w trybie Express Elixir - pisze bankier.pl.