Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Przerwa w ING. Mogą pojawić się utrudnienia w bankomatach i przy płatności kartą
Joanna Leja
Joanna Leja 14.10.2021 02:00

Przerwa w ING. Mogą pojawić się utrudnienia w bankomatach i przy płatności kartą

Przerwa w ING
Biznes Info

ING Bank Śląski zapowiedział także, że w trakcie zaplanowanej na koniec tygodnia przerwy technicznej klienci nie skorzystają z niektórych funkcji kartowych w Moim ING oraz ING Business. Niedostępna będzie:

  • realizacja płatności internetowych kartami z dodatkowym uwierzytelnieniem (3DSecure), aktywacja kart, zmienianie limitów transakcyjnych, ubezpieczanie kart i nadawanie kodów PIN, zamawianie kart płatniczych,

  • dodawanie kart z poziomu portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), wykonywanie operacji na rachunku karty kredytowych.

    W komunikacie czytamy, że poza wymienionymi powyżej utrudnieniami w trakcie prac technicznych niedostępne będą pożyczki oraz procesy sprzedażowe rachunków bieżących i oszczędnościowych. Natomiast "zastrzeganie kart będzie możliwe wyłącznie na specjalnej infolinii".

Bank informuje, że w nocy z czwartku na piątek (14 na 15 października) ING Bank Śląski będzie przeprowadzał prace serwisowe. Pomiędzy północą a godziną 3.00 klienci muszą liczyć się z utrudnieniami podczas realizacji transakcji kartami płatniczymi w punktach sprzedaży, przy zakupach online oraz w bankomatach i wpłatomatach.

ING Bank Śląski ostrzega swoich klientów i zapowiada przerwę w dostępie do części usług. Przez pięć godzin niedostępne będą m.in. płatności Blik, system bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna.