Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > W ten weekend utrudnienia w kilku bankach. Wiele usług będzie niedostępnych
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 26.05.2023 14:10

W ten weekend utrudnienia w kilku bankach. Wiele usług będzie niedostępnych

Bankomat
Domena publiczna

Weekend to czas, kiedy banki zapowiadają przerwy techniczne w dostępie do swoich usług, celem naprawienia błędów lub zaktualizowania ofert. W najbliższych dniach prace serwisowe zaplanowały trzy instytucje, czytamy na stronie bankier.pl.

BNP Paribas

Serwis podaje, że już w piątek wieczorem, 26 maja, klienci banku BNP Paribas nie będą mieli dostępu do bankowości mobilnej i internetowej

W sobotę, 27 maja, w godz. 20:00 - 2:00, niedostępne będą systemy GOonline Biznes, GOmobile Biznes, a także GOconnect Biznes. 

To nie koniec utrudnień, jakie czekają na usługobiorców BNP Paribas. Również w sobotę, 27 maja, od godz. 22:00 do 0:30 nie będzie można płacić Blikiem. Niedostępne będą również płatności online, przelewy na telefon i express elixir.

ING Bank Śląski

Serwis informuje, że najdotkliwsze utrudnienia czekają na klientów ING Banku Śląskiego. Prace techniczne rozpoczną się w sobotę, 27 maja, o godz. 23:30 i potrwają do godz. 6:00 w niedzielę, 28 maja. 

Bank poinformował, że w tym czasie nie będzie można korzystać z bankomatów i wpłatomatów, a płatności kartami mogą być utrudnione. Co więcej, klienci banku nie będą mogli dokonać płatności Blikiem czy kartami w internecie, a także wykonać przelewów ekspresowych.

VeloBank

Klienci VeloBanku również muszą się przygotować na przerwę techniczną, która będzie miała miejsce od godz. 23:50 w sobotę, 27 maja, do godz. 6:00 w niedzielę, 28 maja. W tym czasie niedostępna będzie bankowość internetowa oraz płatności Blikiem.