Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Największe banki zapowiadają przerwy w dostępie do usług
Joanna Leja
Joanna Leja 21.01.2022 01:00

Największe banki zapowiadają przerwy w dostępie do usług

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
Biznesinfo

Banki zapowiedziały przerwy techniczne na ten weekend. Problemy w dostępie do niektórych usług mogą mieć klienci m.in: Alior Bank, Bank BPS, ING Bank Śląski, Santander Bank Polska, Credit Agricole, BOŚ Bank, Inteligo, PKO Bank Polski.

Klienci banków, które zapowiedziały przerwy powinni się do nich przygotować, żeby nie zostać zaskoczonym, że nie mogą zapłacić kartą, wypłacić pieniędzy z bankomatu czy skorzystać z profilu zaufanego.

Alior Bank

Klienci Alior Banku powinni przygotować się na przerwy w bankowości związane z pracami serwisowymi od czwartku 20 stycznia od godziny 23.30 do piątku 21 stycznia 2022 roku do godziny 2.30 Alior Online i Alior Mobile będą dostępne w ograniczonym zakresie. W tym czasie niedostępne będą realizacje płatności – w tym przelewów, płatności BLIK i Płacę z Alior Bankiem. Płatności kartą w sklepach stacjonarnych i wypłaty z bankomatów będą działać bez ograniczeń.

Bank BPS

Bank BPS zapowiedział przerwę od godz. 23.00 w piątek (21 stycznia) do godz. 1.00 w sobotę (22 stycznia), potrwają prace techniczne prowadzone przez Bank BPS. W tym czasie nie będzie można skorzystać z bankowości online, czyli m.in. zlecić przelewu.

mBank kłopoty z mKantorem

Przerwę techniczną zaplanował także mBank. W sobotę (22 stycznia) od godz. 22.30 do godz. 0.00 nie będzie można skorzystać z usługi mKantor.

ING niedostępny profil zaufany

ING Bank Śląski poinformował, że w najbliższy weekend jego klienci mogą mieć kłopot w korzystaniu z niektórych usług. W nocy 21/22 stycznia (z piątku na sobotę) planowane są prace serwisowe. Od godziny 23.00 do 5.30 profil zaufany będzie niedostępny.