BiznesINFO.pl
pixabay, jarmoluk

pixabay, jarmoluk

Alior Bank przyciąga klientów pieniędzmi. Obiecuje 960 zł za założenie konta

26 Maja 2021

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Udostępnij:

Alior Bank kusi przyszłych klientów promocyjną ofertą konta osobistego. Oferta skierowana jest do nowych i starych klientów Alior Banku. Co należy zrobić, aby zyskać premię w wysokości 960 złotych?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaką promocję przygotował Alior Bank

  • Jakie są warunki promocji

  • Za co jeszcze nie płacą klienci Alior Banku

Alior Bank frontem do klienta

Alior Bank przygotował prawdziwą gratkę promocyjną dla klientów. Mogą zyskać nawet 720 zł premii gotówkowej oraz 240 zł w ramach moneyback. Aby skorzystać z promocji należy otworzyć rachunek w ramach Konta Jakże Osobistego.

Skorzystać z promocji mogą nowi klienci Alior Banku, ale również T-Mobile Usługi Bankowe. Promocja dotyczy także osób posiadających w Alior Banku produkty oszczędnościowe oraz rachunki firmowe. Promocja trwa do 31 maja br., a co należy zrobić, aby z niej skorzystać?

Wniosek o założenie Konta Jakże Osobistego należy złożyć przez internet. Alior Bank informuje, że ten rachunek oszczędnościowy można w 100 procentach założyć na selfie. Następnie należy aktywować "Zwrot 1% za płatności mobilne". Do tego dochodzi konieczność spełnienia warunków promocyjnych.

Alior Bank z ofertą promocyjną

Nagrodę I stopnia w wysokości 240 zł można dostać, gdy: zapewnisz min. 1,5 tys. zł wpływu na rachunek, wykonasz transakcje kartą do konta na min. 300 zł, min. 1 raz i zalogujesz się do aplikacji Alior Mobile.

W ramach nagrody II stopniach, czyli kolejnych 240 zł należy spełnić warunki z nagrody I stopnia, a dodatkowo skorzystać z usługi "Bilety i parkingi" lub "Autostrady". W ramach nagrody III stopnia - również 240 zł - należy trzeba spełnić warunki z I stopnia i dodatkowo posiadać produkt kredytowy.

W przypadku nagrody IV stopnia, czyli kolejnych 240 zł, należy mieć na koncie aktywną korzyść Zwrot 1% za płatności mobilne oraz co najmniej raz w miesiącu dokonać płatności mobilnych, np.: BLIK, Google Pay itp. Nagrody będą wpływać na konto przez 12 miesięcy.

Klienci Konta Jakże Osobistego nie płacą za konto i kartę płatniczą oraz za przelewy internetowe. Dodatkowo, klienci mają jedenaście korzyści mają do wyboru 11 korzyści.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Pekao ostatecznie przejmuje Idea Bank

Finanse

Idea Bank znika z polskiego rynku. Pekao zaczyna migracje klientów

Czytaj więcej >
Prezydent Duda, emerytury stażowe

Finanse

Doradca prezydenta ostrożnie o emeryturach stażowych. Pomysł wypali?

Czytaj więcej >
Ostatni dzwonek dla produkujących wyroby z akcyzą

Finanse

Do końca czerwca możesz zgłosić się do rejestru. Później nie wyprodukujesz produktów obłożonych akcyzą

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Kobieta pobierajaca gotowke z bankomatu Euronetu

Finanse

Santander zaskoczył klientów ogromną awarią. Z kont pobrał 100 razy więcej

Czytaj więcej >
Kto zyska na Polskim Ładzie?

Finanse

Polski Ład podbije ich świadczenia. Seniorzy z 500 plus dostaną jeszcze więcej

Czytaj więcej >
Biznes Info

Finanse

Ulga podatkowa na 500 zł. Odebrać mogą tylko kierowcy

Czytaj więcej >