BiznesINFO.pl
pixabay, jarmoluk

pixabay, jarmoluk

Alior Bank przyciąga klientów pieniędzmi. Obiecuje 960 zł za założenie konta

26 Maja 2021

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Alior Bank kusi przyszłych klientów promocyjną ofertą konta osobistego. Oferta skierowana jest do nowych i starych klientów Alior Banku. Co należy zrobić, aby zyskać premię w wysokości 960 złotych?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaką promocję przygotował Alior Bank

  • Jakie są warunki promocji

  • Za co jeszcze nie płacą klienci Alior Banku

Alior Bank frontem do klienta

Alior Bank przygotował prawdziwą gratkę promocyjną dla klientów. Mogą zyskać nawet 720 zł premii gotówkowej oraz 240 zł w ramach moneyback. Aby skorzystać z promocji należy otworzyć rachunek w ramach Konta Jakże Osobistego.

Skorzystać z promocji mogą nowi klienci Alior Banku, ale również T-Mobile Usługi Bankowe. Promocja dotyczy także osób posiadających w Alior Banku produkty oszczędnościowe oraz rachunki firmowe. Promocja trwa do 31 maja br., a co należy zrobić, aby z niej skorzystać?

Wniosek o założenie Konta Jakże Osobistego należy złożyć przez internet. Alior Bank informuje, że ten rachunek oszczędnościowy można w 100 procentach założyć na selfie. Następnie należy aktywować "Zwrot 1% za płatności mobilne". Do tego dochodzi konieczność spełnienia warunków promocyjnych.

Alior Bank z ofertą promocyjną

Nagrodę I stopnia w wysokości 240 zł można dostać, gdy: zapewnisz min. 1,5 tys. zł wpływu na rachunek, wykonasz transakcje kartą do konta na min. 300 zł, min. 1 raz i zalogujesz się do aplikacji Alior Mobile.

W ramach nagrody II stopniach, czyli kolejnych 240 zł należy spełnić warunki z nagrody I stopnia, a dodatkowo skorzystać z usługi "Bilety i parkingi" lub "Autostrady". W ramach nagrody III stopnia - również 240 zł - należy trzeba spełnić warunki z I stopnia i dodatkowo posiadać produkt kredytowy.

W przypadku nagrody IV stopnia, czyli kolejnych 240 zł, należy mieć na koncie aktywną korzyść Zwrot 1% za płatności mobilne oraz co najmniej raz w miesiącu dokonać płatności mobilnych, np.: BLIK, Google Pay itp. Nagrody będą wpływać na konto przez 12 miesięcy.

Klienci Konta Jakże Osobistego nie płacą za konto i kartę płatniczą oraz za przelewy internetowe. Dodatkowo, klienci mają jedenaście korzyści mają do wyboru 11 korzyści.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Tagi:

Alior Bankkonta bankowepieniądze

Kamila JeziorskaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Finanse

ZUS apeluje o ostrożność. Chodzi o Twoje bezpieczeństwo finansowe

Czytaj więcej >
Faktura VAT marża – co to jest i jak odliczyć podatek?

Finanse

Ministerstwo Finansów wprowadzi zmiany w systemie faktur elektronicznych

Czytaj więcej >

Finanse

Przeciętny rachunek świąteczny wyniesie blisko 1,5 tys. złotych

Czytaj więcej >
Pieniądze: od czerwca nowe limity dotyczące dorabiania do emerytury, ZUS niedługo je opublikuje

Finanse

Kondycja Funduszu Ubezpieczeń Społecznych po 3 kwartałach 2022 roku

Czytaj więcej >
15. emerytura stanie się faktem? Prezes ZUS zaskoczyła wyznaniem o dodatkowych pieniądzach dla seniorów

Finanse

Będzie wyższa waloryzacja emerytur. Powodem inflacja

Czytaj więcej >

Finanse

Dodatkowy podatek obciąży wynajmujących mieszkania. To efekt Polskiego Ładu

Czytaj więcej >