Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Praca > Poczta Polska pilnie szuka pracowników. Wymagania zaskoczą każdego
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 14.03.2024 22:42

Poczta Polska pilnie szuka pracowników. Wymagania zaskoczą każdego

pracownik Poczty Polskiej
Fot. East News/Zofia i Marek Bazak

Poczta Polska znów poszukuje osób do pracy. Spółka zatrudni kilkuset pracowników, którzy w większości nie muszą nawet posiadać doświadczenia. Oferta kusi dodatkowymi benefitami, które zapewnia pracodawca. Przedstawiamy szczegóły.  

Poczta Polska znów szuka osób do pracy

Jakiś czas temu portal wirtualniemedia.pl informował, że Poczta Polska poszukuje pracowników na stanowisko kontrolera abonamentu RTV. Rekrutacja była prowadzona we Wrocławiu, a kandydaci musieli posiadać co najmniej średnie wykształcenie, prawo jazdy kategorii B, swój samochód i umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office. Okazuje się, że spółka znów prowadzi rekrutację, choć tym razem na inne stanowiska. 

Zobacz także: Nawet 400 zł miesięcznie dla rodziców. Bez kryterium dochodowego 

Tyle wynosi najwyższa emerytura w Polsce. Nawet ZUS był zaskoczony

Taką pracę oferuje Poczta Polska

Oddział Poczty Polskiej w miejscowości Ciemne poszukuje pracowników sortowni do opracowywania przesyłek i ładunków, serwisantów maszyn i urządzeń, kierowców posiadających prawo jazdy kategorii C oraz C+E, mechaników i dyspozytorów samochodowych oraz pracowników ds. rozliczeń i planowania transportu.

Co ciekawe, większość osób nie musi posiadać nawet doświadczenia, bowiem spółka oferuje serię szkoleń. Jak się okazuje, najwięcej pracowników poszukiwanych jest na stanowisko związane z opracowywaniem przesyłek. Praca ta odbywa się w następujących godzinach: 02:00–10:00, 18:00–02:00, 23:00–07:00, 01:00–09:00, 15:00–23:00 . 

Poczta Polska zapewnia szereg dodatkowych benefitów

Oferta pracy Poczty Polskiej jest skierowana nie tylko do osób, które chcą sobie dorobić, ale także do tych, którzy są zainteresowani zatrudnieniem na etat. Pracodawca domyślnie oferuje umowę o pracę, choć  istnieje także możliwość zawarcia umowy zlecenia.

Spółka przedstawia naprawdę kuszącą ofertę. Pracownicy będą mogli liczyć nie tylko na stałą i wypłacane na czas pensje, ale także na premie. Otrzymają również wiele rozmaitych świadczeń, takich jak dofinansowanie do wypoczynku dla siebie i swoich bliskich, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie, a także bony żywieniowe.