Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Dwie gigantyczne wygrane w Lotto. Jeden gracz nawet nie wyszedł z domu
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 07.06.2024 13:48

Dwie gigantyczne wygrane w Lotto. Jeden gracz nawet nie wyszedł z domu

Lotto
Fot. materiały własne

Biuro prasowe Totalizatora Sportowego informuje, że we wczorajszym losowaniu Lotto (6 czerwca), padły aż dwie główne wygrane. Polska ma tym samym dwóch nowych milionerów. Jeden ze szczęśliwców nie wyszedł nawet z domu. 

Totalizator Sportowy informuje o wygranych

Lotto jest istniejącą od 1957 r. loterią liczbową, która wciąż cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Wielokrotnie czytaliśmy historie o szczęśliwcach, którzy za jej pośrednictwem, całkowicie odmienili swoje życie. 

Taka sytuacja miała miejsce również w czwartek 6 czerwca. Jak informuje Totalizator Sportowy, tego dnia padły dwie główne wygrane w Lotto. 

We wczorajszym losowaniu Lotto padły aż dwie wygrane I stopnia - czytamy w komunikacie.

Kontrole urzędu skarbowego. Zapytają, jak zarobiłeś na samochód

Jeden z graczy nawet nie wyszedł z domu

Szczęśliwcy stali się zatem kolejnymi lottomilionerami. Obaj zainkasowali ponad dwa miliony złotych. Co ciekawe jeden z nich nie wyszedł nawet z domu. Wyniki losowania Lotto z 6 czerwca to: 2, 7, 18, 34, 42, 43. Zwycięskie liczny skreślił bowiem za pośrednictwem internetu - to już 17. taki przypadek. 

Jedna z „szóstek” została odnotowana w Internecie, druga zaś – w Tychach. Obaj gracze wygrali po równo 2 079 899,70 zł. Wyniki losowania Lotto z 6 czerwca to: 2, 7, 18, 34, 42, 43 - informuje Totalizator Sportowy 

Gdzie najczęściej padają wygrane?

Totalizator Sportowy podaje, że drugi ze szczęśliwców odwiedził kolekturę zlokalizowaną w sklepie Żabka przy ul. Budowlanych 49 w Tychach. Warto przypomnieć, że grudniu 2013 r. w punkcie położonym obok - przy ul. Budowlanych 75, padła wygrana ponad 9,6 mln zł. Niektórzy gracze mają swoje szczęśliwe miejsca, co ciekawe właściciel loterii potwierdza, że istnieją takie kolektury, w których wygrane padają częściej. 

Mówimy tu o szczęśliwych punktach sprzedaży LOTTO, ale to nie znaczy, że w innych kolekturach nie padają wysokie wygrane. Otóż jak najbardziej padają. Gry losowe mają to do siebie, że wielka wygrana może zostać odnotowana zarówno w małej wsi, jak i w dużym mieście - podkreśla Totalizator Sportowy.

Są nimi m.in.  punkt Lotto zlokalizowany przy ul. Targowej 72 w Warszawie oraz przy ul. Prostej 10 w Wyszkowie.