Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Pilny komunikat Pepco, zwrot pieniędzy nawet bez paragonu. Ważne wieści dla klientów
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 06.06.2024 08:36

Pilny komunikat Pepco, zwrot pieniędzy nawet bez paragonu. Ważne wieści dla klientów

Pepco
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Sieć Pepco wydała pilny komunikat w trosce o zdrowie klientów. Do sprzedaży w popularnej sieci sklepów trafił wadliwy produkt. Towar został już wycofany z produkcji. Firma informuje, że należy go jak najszybciej zwrócić do sklepu. Paragon nie będzie potrzebny. 

Wadliwy produkt w Pepco

Pepco troszcząc się o bezpieczeństwo swoich klientów, wystosowało do nich pilny komunikat. Do sprzedaży trafił bowiem wadliwy produkt. Chodzi o hulajnogę dla dzieci. 

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów oraz w związku z niespełnieniem wysokich standardów firmy Pepco, podjęliśmy decyzję o wycofaniu następującego produktu: 349550; trójkołowa hulajnoga dla dzieci ze świecącymi się kołami - informuje sieć.

Biedronka oszalała, wyprzedaje towary za grosze. Zostało niewiele czasu

Pilny komunikat Pepco

Powodem jest odkrycie, że produkt nie spełnia norm bezpieczeństwa, tym samym jego użytkowanie może spowodować nieprzewidziane konsekwencje. 

W wyniku przeprowadzonych badań stwierdzono, że produkt nie spełnia wymagań normy EN 71-1 Część 1. Właściwości mechaniczne i fizyczne - dodaje Pepco.

To już kolejna taka sytuacja. Popularna sieć niedawno informowała o wadliwości sprzedawanych przez siebie produktów. Wówczas chodziło o portfel damski (PLU 599589) oraz body niemowlęce dziewczęce 2 pak (PLU 597227). 

Pepco prosi o zwrot towaru

Firma prosi o pilny zwrot wadliwego towaru, dodając przy tym, że nie będzie on przyjmowany bez potrzeby okazywania paragonu. Zwrotu można dokonać w dowolnej placówce sieci Pepco. 

ZOBACZ: Ważny komunikat Pepco. Sieć wycofuje te produkty ze sprzedaży 

Prosimy o zwrot wspomnianego produktu oraz odbiór pełnej kwoty za jego zakup. Zwrotu można dokonać w dowolnym sklepie Pepco. Paragon nie jest wymagany - czytamy w komunikacie.