Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka oszalała, wyprzedaje towary za grosze. Zostało niewiele czasu
Wojciech Mulik
Wojciech Mulik 05.06.2024 21:13

Biedronka oszalała, wyprzedaje towary za grosze. Zostało niewiele czasu

sklep Biedronka
Fot. materiały redakcji

W tym tygodniu w Biedronce znajdziemy wiele wyjątkowych okazji. Sieć oferuje produkty w niskich cenach. Nawet do 70 proc. przeceny. Do skorzystania pozostało jednak niewiele czasu, ponieważ termin podanych ofert upływa już 8 czerwca.

Produkty w niskich cenach

Tylko do 8 czerwca, klienci sieci mogą skorzystać z takich ofert jak: 9,99 zł zakupić lody familijne marki własnej Biedronki. Z kolei kawa ziarnista Dallmayr Classic lub kawa mielona Dallmayr Intense 500 g ma aż 34 proc. przeceny przy zakupie z kartą Moja Biedronka, lub z aplikacją. Jedynie 2,89 zł zapłacimy za 2 litrową butelkę napoju Tymbark, jeśli zakupimy dwie. 

Zapłaciła tylko 1,65 zł za ogromne zakupy w Auchan. Ujawniła swoją metodę Zacznie się już jutro. Polacy ruszą do Dino, szykują się duże obniżki

Dodatkowe okazje w Biedronce

Inne oszczędności, z których możemy skorzystać do 8 czerwca, czekają na nas również przy zakupie wybranych żelów pod prysznic. Do wyboru m.in Nivea Men, Axe, Adidas, Fa Men, Dove. Przy zakupie pary danego produktu, drugi dostajemy taniej o 50 proc. Z kolei w kwestii produktów spożywczych, ogórek szklarniowy jest w cenie 4,99 zł, a pieczarki 4,89 zł za półkilogramowe opakowanie. 

To nie koniec okazji w Biedronce. Wiele okazji cenowych

W ramach akcji 2+1 gratis kupimy wszystkie ryże, kasze oraz produkty natural mix plony natury. Nawet 70 proc. taniej kosztuje drugi produkt w przypadku wszystkich paczkowanych parówek z Krainy Wędlin. Warto zwrócić również uwagę na drugi produkt tańszy o 40 proc. w przypadku zakupu 2 opakowań wszystkich jaj chowu ściółkowego Moja Kurka. Lepiej się spieszyć dlatego, że termin ofert upływa 8 czerwca

Źródło: Biedronka.pl