Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Najszczęśliwsze kolektury Lotto. W nich padają największe wygrane
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 06.06.2024 09:38

Najszczęśliwsze kolektury Lotto. W nich padają największe wygrane

Kolektura Lotto
Fot. materiały własne

Kto z nas nie marzy o zostaniu milionerem? Sieć jest pełna poradników, co do tego, jaką drogę obrać, by te marzenie spełnić. Niektórzy jednak szukają swojego szczęścia w grach losowych, jak choćby niezwykle popularne w Polsce Lotto. Oto mazowieckie kolektury, w których najczęściej padają wygrane. 

Gdzie najczęściej padają wygrane w Lotto?

Istniejąca w Polsce od 1957 r. loteria liczbowa Lotto, cały czas cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Wielokrotnie już czytaliśmy historie o szczęśliwcach, którzy kupując zaledwie jeden los, całkowicie odmienili swoje życie. 

Zobacz: Wygrał w Lotto 17 mln złotych. Nigdy nie dostał nawet złotówki 

Dziennikarze Radia Eska zapytali przedstawicieli Totalizatora Sportowego - właściciela loterii Lotto, gdzie w Warszawie i na Mazowszu najczęściej padają wygrane. 

Stracili całe oszczędności. Metoda na zarabianie okazała się zwodnicza

Totalizator Sportowy informuje

Jedni gracze mają swoje szczęśliwe liczby, którymi grają od lat. Raz z większym szczęściem, raz z mniejszym. Inni natomiast bardziej stawiają na szczęśliwe miejsca wierząc, że grając w tej konkretnej kolekturze uśmiechnie się do nich fortuna

Mówimy tu o szczęśliwych punktach sprzedaży LOTTO, ale to nie znaczy, że w innych kolekturach nie padają wysokie wygrane. Otóż jak najbardziej padają. Gry losowe mają to do siebie, że wielka wygrana może zostać odnotowana zarówno w małej wsi, jak i w dużym mieście - podkreśla Totalizator Sportowy.

W tych kolekturach padają największe wygrane w Lotto

Bez względu jednak na to, czy ktoś wierzy w szczęśliwe kolektury, czy też nie, to jednak warto znać miejsca, w których częściej niż w innych trafi się szczęśliwy los. 

Według informacji udzielonych przez Totalizatora Sportowego w tych mazowieckich kolekturach wygrane padają najczęściej. Są nimi placówki zlokalizowane w miejscach: 

  •  ul. Targowa 72 w Warszawie
  •  ul. Geodetów róg Dickensa w Warszawie
  •  Plac Króla Zygmunta Starego 17 w Grodzisku Mazowieckim
  •  ul. Prosta 10 w Wyszkowie
  •  Sobieskiego/ Kopernika 2 w Konstancinie 

Źródło: Goniec.pl/Eska.pl/Lotto.pl