Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Ile Wynosi Podatek Od Wygranej Pieniężnej?

Ile Wynosi Podatek Od Wygranej Pieniężnej?

Kolektura Lotto
06.06.2024 09:38 Najszczęśliwsze kolektury Lotto. W nich padają największe wygrane

Kto z nas nie marzy o zostaniu milionerem? Sieć jest pełna poradników, co do tego, jaką drogę obrać, by te marzenie spełnić. Niektórzy jednak szukają swojego szczęścia w grach losowych, jak choćby niezwykle popularne w Polsce Lotto. Oto mazowieckie kolektury, w których najczęściej padają wygrane. 

Eurojackpot
20.04.2024 11:20 Rekordowa kumulacja w Eurojackpot. Wyniki losowania zaskakują, niecodzienna sytuacja

Takiej kumulacji w Eurojackpot jeszcze nie było! Po piątkowym losowaniu, 19 kwietnia, do zgarnięcia wciąż pozostaje rekordowa kwota. To jednak nie jedyna niespodzianka. Zaskakują również wyniki losowania. Sytuacja jest niecodzienna.

Milionerzy
06.04.2024 18:37 Wygrał główną nagrodę w ”Milionerach”. Ujawnił ile naprawdę dostał pieniędzy

Tylko pięciu osobom w historii udało się zgarnąć główną wygraną w grze prowadzonej przez Huberta Urbańskiego. W tym tygodniu do tego grona dołączyła jeszcze jedna osoba. Jeden ze zwycięzców zdradził, ile wynosi nagroda w ”Milionerach”. Nikt nie zostaje milionerem?

Kupon Eurojackpot
21.02.2024 18:33 Losowanie Eurojackpot. Znów wysoka wygrana w Polsce

We wtorek 20 lutego odbyło się kolejne losowanie loterii Eurojackpot, w której bierze udział 18 krajów europejskich. Tym razem jednak nikt nie zdobył głównej nagrody. Padła wygrana trzeciego stopnia. Ile wyniosła? 

lotto, kupony, pieniądze
14.02.2024 09:59 Trafili szóstkę w Lotto! Dwie osoby z wielką wygraną

W ostatnim losowaniu Lotto padła nie jedna, ale aż dwie szóstki! Jeden ze szczęśliwców wygrał ponad 10 milionów złotych. Ile wygrał zwycięstwa Lotto Plus? Sprawdzamy wyniki losowania z wtorku, 13 lutego 2024 roku. 

Salon Lotto
03.12.2023 16:23 Trzech nowych milionerów w Polsce. Wygrali fortunę w Lotto

Sobotnie losowanie Lotto ponownie przyniosło szczęście Polakom. Tym razem jednak wyniki okazały się bardzo zaskakujące - fortuny dorobiły się bowiem trzy osoby, które postanowiły zagrać i zakupiły kupon.

Artur Baranowski
24.11.2023 15:15 Niewielka wygrana za rekord. Ile konkretnie zgarnął rekordzista "Jednego z dziesięciu"?

Ustanowienie nowego rekordu zdobytych punktów przez Artura Baranowskiego w odcinku teleturnieju “Jeden z dziesięciu” ze środy 22 listopada odbiło się szerokim echem w całej Polsce. Mało kto jednak wie, że nowy rekordzista tak naprawdę nie wygrał wiele.

Lotto
19.11.2023 12:21 Znamy sobotnie wyniki Lotto. 52 osoby w Polsce wygrały duże sumy pieniędzy

Jak co sobotę, 18 listopada odbyło się kolejne losowanie Lotto. Do wygrana była niezła suma pieniędzy, ale zaskoczenia nie było - spora grupa osób może się cieszyć z przypływu gotówki.

Eurojackpot, kupon, losowanie
08.11.2023 11:21 Szczęście w Eurojackpot, mamy nowego milionera. Skarbówka też świętuje

We wtorek, 7 listopada, odbyło się losowanie Eurojackpot, dzięki któremu w Polsce mamy kolejnego milionera. Znamy liczby, jakie znalazły się na jego kuponie. Jesteście ciekawi?

Jacek Iwaszko
17.11.2022 16:07 Wygrał milion w "Milionerach”. Co zrobił z wygraną

Niedawno w polskiej edycji „Milionerów” padła kolejna główna wygrana. Zwycięzcą został Tomasz Orzechowski. Grono osób, które z sukcesem odpowiedziały na ostatnie pytanie, cały czas się powiększa.W Polsce, w tym bardzo popularnym teleturnieju główną nagrodę odebrało w sumie 5 osób - Krzysztof Wójcik, Maria Romanek, Katarzyna Kant-Wysocka, Jacek Iwaszko, Tomasz Orzechowski.Czwarty z nich – Jacek Iwaszko (który zwyciężył 23 września 2021r.), w programie "Dzień dobry TVN" zdradził na co przeznaczył wygraną sumę.

biznesinfo-1
03.07.2021 02:00 Podatek od wygranej nie będzie obowiązywał. Zwycięstwo w loterii szczepionkowej bez dodatkowej opłaty

Podatek dochodowy nie będzie pobierany od nagród pieniężnych wygranych w loterii szczepionkowej. Stosowne rozporządzenie w tej sprawie przygotowało Ministerstwo Finansów. W ten sposób resort chce poprawić frekwencję szczepień.Z tego artykułu dowiesz się:Od jakich nagród podatek w ogóle nie jest pobieranyJakie są zapisy projektu rozporządzeniaCo można wygrać w loterii szczepionkowej

Eurojackpot z potężną kumulacją
20.02.2021 01:00 Eurojackpot. Do wygrania 155 mln zł

Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy odbędzie się kumulacja EurojackpotJaka była ostatnia największa wygrana w tej grzeNa czym polega losowanie

biznes-info-640x433
01.02.2019 01:00 Ile wynosi podatek od nagrody? Niestety, całkiem sporo

Ile wynosi podatek od nagrody? Kto z nas nie chciałby mieć takiej rozterki? Wiele osób, którym nawet nie było dane wziąć udziału w którymś z popularnych teleturniejów czy loterii zastanawia się, jaki podatek odprowadzać muszą szczęściarze. Jaki odsetek odprowadzić musi na rzecz skarbu państwa, przykładowo, osoba, zgarniająca główną wygraną w Milionerach?