Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy to polskie przedsiębiorstwo z obszarami działalności takimi jak: gry liczbowe, loterie pieniężne i zakłady wzajemne.

kupony Lotto
17.04.2024 11:26 Padła główna wygrana w grze Lotto. Szczęśliwiec zgarnie ogromną kwotę

Padła kolejna główna wygrana w popularnej grze Lotto - “Szybkie 600”. Wygrany los przyniesie zwycięzcy gigantyczną sumę. Wiadomo, gdzie szczęśliwiec nabył kupon i jaka kwota trafi na jego konto. Przedstawiamy szczegóły. 

Lotto
15.04.2024 11:25 Grasz w Lotto? Powinieneś to wiedzieć, te liczby padają najczęściej

Gra liczbowa Lotto od lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Jeśli skreślimy odpowiednie numery na kuponie, możemy zgarnąć gigantyczną sumę pieniędzy. Jakie liczby najczęściej padają w losowaniach Lotto? Wszyscy gracze powinni to wiedzieć. 

Ryszard Rembiszewski
11.04.2024 13:11 Przez 25 lat "rozdawał" Polakom miliony. Dzisiaj ma 76 lat i uciekł z Polski

Ryszard Rembiszewski zasłynął z prowadzenia kultowego “Studia Lotto”. Wystąpił w wielu różnych programach, choć większość widzów kojarzy go jako “Pan Lotto”. Znany prezenter jakiś czas temu zakończył swoją karierę. Co słychać dziś u Ryszarda Rembiszewskiego? 

kupony Lotto
10.04.2024 13:25 Główna wygrana w grze Lotto. Wiemy, gdzie kupiono szczęśliwy los

Ostatnio padła główna wygrana w grze orgaznizowanej przez Totalizator Sportowy. Wiadomo, gdzie został kupiony los, który przyniesie graczowi gigantyczną sumę. Jaka kwota trafi do szczęśliwca? Przedstawiamy szczegóły. 

Lotto, pieniądze
28.03.2024 21:33 Wygrał 19 mln zł w Lotto. Trudno uwierzyć, jaki zapłaci podatek

Kilka dni temu padła kolejna szóstka w Lotto. Losowanie okazało się być szczęśliwe dla gracza, który zgarnął naprawdę ogromną sumę. Jak się jednak okazuje, będzie musiał zapłacić potężny podatek od swojej wygranej. 

Lotto
25.03.2024 19:23 Gigantyczna wygrana w Lotto. Wiadomo, gdzie kupiono szczęśliwy los

Ostatnio w losowaniu Lotto padła gigantyczna wygrana. Los uśmiechnął się do jednego z graczy, który zgarnął naprawdę pokaźną sumę. Wiadomo już, gdzie został nabyty szczęśliwy kupon. Przedstawiamy szczegóły.

pieniądze, kupony lotto
24.03.2024 13:51 Gigantyczna wygrana w Lotto. Do szczęśliwca trafi ponad 18 mln zł

W ten weekend w Lotto padła kolejna wielka wygrana. Do osoby, która kupiła szczęśliwy los, trafi prawie 19 milionów złotych. O szczęściu może mówić również zwycięzca Lotto z Plusem. Dokąd trafią pieniądze? Sprawdzamy, które liczby okazały się kluczem do wygranej.

Lotto
19.03.2024 17:41 Marzysz o wygranej w Lotto? Te liczby padają najczęściej

Grę liczbową Lotto dobrze znają wszyscy Polacy, nawet jeśli sami nigdy nie kupili kuponu. Tysiące osób liczy jednak na uśmiech losu i sprawdza swoje szanse na trafienie ”szóstki”, a każdy ma swoją taktykę na zwycięstwo. Niewielu graczy wie jednak, które liczby to ”pewniaki”.

Lotto
12.03.2024 14:47 Polska ma nowego milionera. Wiemy, gdzie padła "szóstka" w Lotto

W sobotę, 9 marca szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy Lotto. Szczęśliwiec wytypował poprawnie sześć liczb w Lotto Plus i dzięki temu zgarnął gigantyczną sumę. Wiadomo, jakie liczby padły podczas losowania i gdzie kupiono szczęśliwy kupon.

Lotto, kupony
11.03.2024 18:10 Kupił los za zaledwie 5 zł. Zgarnął duże pieniądze

W Kujawsko-Pomorskim padła już siedemnasta główna wygrana w 2024 roku w nowej grze Lotto. Jak grać w Ekspres Losy? Zasady zaskakują graczy. Szczęśliwcy zgarnęli już ponad 3 miliony złotych, a gra dostępna jest dopiero od miesiąca.

kupony lotto, multi multi
09.03.2024 10:52 Trafił 20 takich samych kuponów. "Totalizator dopłacił"

Gracz z Wągrowca trafił aż 20 takich samych kuponów. W grze Multi Multi Plus zgarnął prawie 4 miliony złotych! Wiele osób zastanawia się, jak do tego doszło. Czy szczęśliwiec miał asa w rękawie? A może po prostu oszukiwał? Przedstawiciel Totalizatora Sportowego nie ma wątpliwości.

Lotto, kupon
07.03.2024 08:33 Cztery wygrane w Lotto jednego dnia. Dwie z tego samego miasta

Kolejne losowanie Lotto za nami. Tym razem jednak wyniki zaskakują. W Mini Lotto 2 marca padła nie jedna, ale aż cztery wygrane. Co więcej, dwie wygrane padły w tym samym polskim mieście.

Kolektura Lotto
06.03.2024 14:17 Wielka wygrana w zdrapce. Wydał 5 złotych i zgarnął fortunę

Marzeniem niemal każdego Polaka jest wygrana ogromnej sumy pieniędzy, która zapewniłaby mu dostatnie życie. Ostatnio szczęście uśmiechnęło się do pewnego mieszkańca Lublina, który wydał kilka złotych na zdrapkę i zgarnął fortunę. 

Eurojackpot, kupon, losowanie
08.11.2023 11:21 Szczęście w Eurojackpot, mamy nowego milionera. Skarbówka też świętuje

We wtorek, 7 listopada, odbyło się losowanie Eurojackpot, dzięki któremu w Polsce mamy kolejnego milionera. Znamy liczby, jakie znalazły się na jego kuponie. Jesteście ciekawi?

Pieniądze, wygrana w Eurojackpot
01.11.2023 15:18 Wielka wygrana w Eurojackpot. Padło kilka zwycięskich kombinacji liczb

Wtorkowe losowanie Eurojackpot ponownie przyniosło komuś szczęście. W całej Europie padło kilka zwycięskich kombinacji liczb. Okazuje się również, że wśród szczęśliwców znaleźli się Polacy.

pieniądze
26.03.2023 20:55 Zainwestował 10 zł w zdrapkę i wygrał 500 000 złotych

W ostatnich dniach dwie osoby miały wyjątkowe szczęście. Zainwestowały one w zdrapki Totalizatora Sportowego i wygrały bardzo duże pieniądze, jak na ten rodzaj gry. 

Pieniądze
04.12.2022 21:29 Wzbogacił się o dziesiątki milionów złotych w parę sekund. Dołączy do grona najbogatszych Polaków

Prawie każdy kraj ma swoje mega loterie. Codziennie na całym świecie wiele osób zostaje milionerami, dzięki zainwestowaniu w kupony. W Polsce liczba takich osób szybko się powiększa.W Polsce, w sobotę, ktoś wytypował szczęśliwe liczby i zgarnie ponad 33 miliony złotych.Skreślenie ”swoich” liczb, lub wypowiedzenie w kolekturze słów „na chybił trafił poproszę” zajmuje dosłownie kilka sekund. Mniej więcej tyle czasu/”pracy” zajęło komuś powiększenie swojego majątku o 33 mln złotych.

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy
28.11.2022 21:24 Otrzymają 5000 zł miesięcznie przez 20 lat. Opłacało się zaryzykować

Wielu z nas gra w lotto. Nie brakuje też osób, które unikają tego rodzaju gry. Jedno jest pewne, wygrywają wyłącznie Ci, którzy inwestują i ryzykują swoje pieniądze. Dwóch szczęśliwców wygrało właśnie Ekstra Pensję. Oznacza to, że będą teraz otrzymywać aż 5000zł, każdego miesiąca. Wygrana będzie wypłacana aż przez 20 lat.Co bardzo ciekawe, dwie wygrane zostały odnotowane w tej samej kolekturze. Gracze sami skreślili szczęśliwe liczby.Wyjątkowa kolektura ma siedzibę we Wrocławiu, przy ulicy Zemskiej 18A – czytamy na stronie lotto.pl. Od dzisiaj, dwóch mieszkańców Wrocławia nie będzie się już musiało martwić o pokrycie regularnych kosztów, takich jak wyżywienie, rachunki czy nawet czynsz za wynajęcie przyzwoitej jakości mieszkania.Kwota 5000zł/msc spokojnie powinna wystarczyć na ich pokrycie.Wygrane padły 26 listopada. Wyniki losowania to 1, 17, 21, 22, 32 oraz 1.Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie o godz. 22:00

Loteria szczepionkowa bez podatku
14.07.2021 02:00 Podatek od nagród wyłączony do końca września. Zwycięzcy loterii szczepionkowej nie zapłacą

Najbardziej denerwujący podatek, czyli podatek od wygranej rabujący część nagrody pieniężnej należnej zwycięzcy, nie będzie dotyczył loterii szczepionkowej. Loteria ruszyła dwa tygodnie temu i potrwa do końca września. Do wygrania m.in. samochód.Z tego artykułu dowiesz się:Od wygranej w loterii szczepionkowej nie trzeba będzie płacić podatkuCo można wygrać w loterii szczepionkowejKto może brać udział w akcji

Obraz Artur Łuczka z Pixabay
01.07.2021 02:00 Wystartowała loteria szczepionkowa. Do wygrania pieniądze i inne nagrody

Loteria szczepionkowa wystartowała. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 6 października. Rząd przewiduje szereg nagród do wygrania. Z tego artykułu dowiesz się:Kto może wziąć udział w loteriiJakie są nagrodyJak wziąć udział w loterii