Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Wydał 5 zł, a zgarnie fortunę. Wielka wygrana w Lotto
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.06.2024 07:33

Wydał 5 zł, a zgarnie fortunę. Wielka wygrana w Lotto

kupony Lotto
Fot. materiały własne

Wielka wygrana w Lotto. W niewielkiej miejscowości Kłomnice na Śląsku padła główna wygrana w Ekstra Pensji. Przez 20 lat pieniądze będą trafiać na konto szczęśliwego gracza. Wiemy, jakie liczby zakreślił.

Wielka wygrana w Lotto

Lotto poinformowało, iż w poniedziałek 17 czerwca jeden z graczy zgarnął główną wygraną w Ekstra Pensji. Wielka radość jest uzasadniona, gdyż szczęśliwiec przez najbliższe dwie dekady będzie otrzymywał spore pieniądze.

ZOBACZ TAKŻE: ZUS czeka tylko do 1 lipca. Urodzeni po 1968 r. muszą zdecydować

Kwota, jaką gracz wygrał w Lotto, nie jest mała. Każdego miesiąca przez 20 lat Lotto będzie przelewać zwycięzcy 5000 zł. Oznacza to, że tylko w jeden rok wzbogaci się on o 60 000 zł.

Ruszyły masowe kontrole domów w całej Polsce. Kary sypią się w milionach

Zwycięzca w Lotto skreślił liczby samodzielnie

Totalizator Sportowy ujawnił, gdzie zakupiono szczęśliwy los. Kupon do Ekstra Pensji, który przyniósł ze sobą gigantyczną wygraną, został kupiony w Kłomnicach w województwie śląskim. Kolektura mieści się przy ul. Częstochowskiej 60 i jest zlokalizowana w sklepie sieci Żabka.

Osoba, która może się już cieszyć tą wygraną samodzielnie wybrała szczęśliwe liczby: 2, 9, 15, 24, 35 oraz 2 - dodał w specjalnym komunikacie na temat wygranej Totalizator Sportowy.

Ekstra Pensja: pieniądze nie trafiają do graczy od razu

Ekstra Pensja to jedna z wielu gier oferowanych przez Lotto. Niemniej gracze wygrywający akurat w tym wariancie mogą mówić o stabilizacji finansowej na lata. Wygrana nie wpływa bowiem do nich w całości od razu, a jest przesyłana co miesiąc przez 20 lat. Niemniej stawkę wygranej można zwiększyć i ostatecznie grać nawet o 50 000 zł miesięcznie.

ZOBACZ TAKŻE: ZUS zwiększy emerytury nawet o 730,13 zł. Ujawniono oficjalne wyliczenia

W Ekstra Pensji gracze muszą wybrać 5 z 35 oraz 1 z 4 liczb. Możliwe jest ich samodzielne skreślenie albo skorzystanie z opcji “chybił trafił”. Co więcej, w tę grę można grać nawet bez wychodzenia z domu i skorzystać z opcji kupienia zakładu poprzez aplikację Lotto.