Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Energetyka > Tona węgla taniej o 250 zł. Oferta nie jest dla wszystkich
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 15.03.2024 21:43

Tona węgla taniej o 250 zł. Oferta nie jest dla wszystkich

Węgiel, pieniądze
Fot. East News/Arkadiusz Ziolek

Sklep Polskiej Grupy Górniczej przygotował dla swoich klientów wyjątkową promocję. Teraz mogą kupić węgiel w atrakcyjnych cenach, ale należy pamiętać, że oferta nie jest dostępna dla wszystkich. Można zaoszczędzić pokaźną sumę.

Sklep PGG jakiś czas temu wprowadził duże zmiany

Polska Grupa Górnicza to jeden z największych producentów i dystrybutorów węgla w Polsce. Jakiś czas temu sklep postanowił wprowadzić rewolucyjne zmiany. Jeszcze do niedawna klienci musieli kupić od razu co najmniej tonę opału, co dla wielu osób było dużym utrudnieniem. Okazuje się, że to już przeszłość, bowiem sklep oferuje teraz możliwość kupienia 20-kilogramowego worka węgla w cenie 31 złotych.  

Zobacz także: Mija termin zapłaty ważnego podatku. Zapomnisz i komornik zapuka do drzwi

Dodatkowe 299 zł dla wielu emerytów. Trzeba spełnić pewne warunki

Jeszcze więcej nowości w sklepie PGG

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec nowości w sklepie Polskiej Grupy Górniczej. Jakiś czas temu wprowadzono bowiem nowość w asortymencie, czyli węgiel typu Orzech pochodzący z kopalni Mysłowice-Wesoła oraz Jankowice. Opał jest niezwykle popularny wśród konsumentów. Nadaje się on do zdecydowanej większości kotłów, a zarazem nie zawiera zbyt dużo siarki, co wpływa pozytywnie na środowisko. Jeśli chodzi o jego cenę, to za tonę węgla typu Orzech z kopalni Jankowice należy zapłacić od 1350 złotych.

Sklep PGG przygotował atrakcyjną promocję na węgiel

Teraz sklep Polskiej Grupy Górniczej przygotował dla swoich klientów atrakcyjną promocję na węgiel. Co ważne, nie wszyscy będą mogli z niej skorzystać, bowiem oferta jest przeznaczona tylko dla wybranej grupy konsumentów. 

Naszym stałym klientom przypominamy, że od 1 marca 2024 mają możliwość zrealizowania kuponów rabatowych, przyznanych w ramach promocji "Aktywny Klient 2023". Za tonę wybranego przez siebie sortymentu zapłacą o 250 złotych mniej. Kupony rabatowe mogą zrealizować od 1 marca 2024 roku do końca czerwca 2024 roku - przekazała Polska Grupa Górnicza.