Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Polska ma nowego milionera. Gigantyczna wygrana w Eurojackpot
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.05.2024 14:22

Polska ma nowego milionera. Gigantyczna wygrana w Eurojackpot

Lotto
Fot. materiały prasowe Totalizator Sportowy

Kolejna osoba dołączyła do grona milionerów Lotto. Piątkowe losowanie Eurojackpot przyniosło gigantyczną wygraną jednemu z graczy. Wiemy, gdzie został kupiony szczęśliwy los. Przedstawiamy szczegóły.

Takie liczby padły podczas ostatniego losowania Eurojackpot

Jak podaje Totalizator Sportowy, w Eurojackpot jest dwanaście stopni wygranych, czyli najwięcej spośród wszystkich gier Lotto. W piątek 17 maja odbyło się kolejne już losowanie Eurojackpot, podczas którego padły następujące liczby: 1, 2, 29, 36, 48 oraz 1 i 11.

Tego dnia los uśmiechnął się do jednego z graczy, któremu udało się wygrać nagrodę trzeciego stopnia. Wiadomo, jaka kwota trafi do szczęśliwca i gdzie zakupiono szczęśliwy kupon. 

Zobacz także: Polacy mogą dostać nawet 30 tys. zł dopłaty. Wkrótce ruszy nabór wniosków

Właśnie się zaczęło. Do Biedronki ustawią się długie kolejki

Gigantyczna wygrana w Eurojackpot

Totalizator Sportowy na samym początku tygodnia przekazał fantastyczne wieści. Okazuje się bowiem, że do szczęśliwego gracza trafi 1 537 506,70 złotych. Los został kupiony w punkcie Lotto w Wilczkowicach 47 w województwie śląskim. Okazuje się, że we wtorek, 21 maja Polacy będą mieli kolejną szansę na zgarnięcie wielkich pieniędzy.

Kolejne losowanie Eurojackpot już we wtorek, a w puli na wygrane jest 320 000 000 zł. Tego dnia odbędzie się także losowanie Lotto, w którym można wygrać 6 000 000 zł. Po dopłaceniu złotówki do zakładu tej gry zagramy o 1 000 000 zł w Lotto Plus - poinformował Totalizator Sportowy. 

Zasady losowania Eurojackpot

Eurojackpot to jedna z gier liczbowych organizowana przez Totalizator Sportowy. Podobnie jak kultowe już Lotto, Eurojackpot cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Została wprowadzona w 2012 roku, a na polski rynek weszła w 2017 roku. 

Jeden zakład kosztuje 12,50 zł, a zadaniem gracza jest wytypowanie 5 z 50 liczb. Można zrobić to samodzielnie lub metodą na “chybił trafił”. Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy wtorek i piątek.