Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Właśnie się zaczęło. Do Biedronki ustawią się długie kolejki
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.05.2024 09:26

Właśnie się zaczęło. Do Biedronki ustawią się długie kolejki

Biedronka
Fot. materiały własne

Biedronka po raz kolejny przygotowała dla swoich klientów wyjątkową ofertę. Tuż po weekendzie popularna sieć wprowadziła mnóstwo obniżek, dzięki którym będzie można naprawdę sporo zaoszczędzić. Takich okazji nie można przegapić.

Najnowsza gazetka Biedronki

Nowa gazetka Biedronki obowiązuje już od poniedziałku, 20 maja. Tuż po weekendzie klienci będą mogli skorzystać z wielu obniżek, które przygotowała dla nich sieć. W ofercie znajdziemy same hitowe produkty w niskich cenach. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów w Biedronce? 

Tylko do 22 maja w Biedronce kupimy świeżą ćwiartkę kurczaka pakowaną próżniowo aż o 52 proc. taniej. Cena tego produktu została obniżona z 10,49 zł/1 kg do 4,99 zł/1 kg. Trzeba pamiętać, że obowiązuje limit dzienny - 4 kg na kartę Moja Biedronka.

Dino zaskoczyło wszystkich. To pierwszy taki przypadek

Wyjątkowa oferta Biedronki

Tylko w poniedziałek 20 maja kupimy w Biedronce masło ekstra Mleczna Dolina w cenie 3,33 zł/200 g. Taka cena będzie obowiązywała tylko przy zakupie trzech opakowań. Limit dzienny to 3 opakowania na jedną kartę. Biedronka przygotowała także specjalną ofertę słodyczy na Dzień Matki.

Przy zakupie dwóch opakowań czekoladek Merci, za jedno zapłacimy tylko 11,99 zł. Obniżką zostały objęte także praliny Toffifee i kosztują teraz 10,99 zł przy zakupie dwóch opakowań. Za Podniebne Mleczko marki Magnetic zapłacimy 8,99 zł/380 g, jeśli kupimy dwie sztuki.

Zobacz także: Płacą 6 tysięcy na rękę, a chętnych brakuje. Ciężko znaleźć pracowników

Biedronka znów zaskakuje swoich klientów

W najnowszej gazetce Biedronki nie mogło zabraknąć również świeżych warzyw i owoców. Od poniedziałku (20 maja) do środy (22 maja) możemy kupić awokado Hass za 2,99 zł za sztukę. Kapusta młoda kosztuje teraz aż o połowę taniej, czyli 3,99 zł za sztukę. Pomidory na gałązce to koszt rzędu 4,99 zł/1 kg.

Warto również zwrócić uwagę na pomarańcze deserowe, które zostały przecenione o prawie 60 proc. i kosztują teraz 2,99 zł/ kg. Dla porównania, wcześniej kosztowały 7,34 zł/1 kg. Arbuz mini na wagę jest w cenie 4,99 zł/1 kg, a winogrono jasne bezpestkowe - 4,99 zł/500 g.