Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Action wyprzedaje towar za grosze. Termin mija już we wtorek, trzeba się spieszyć
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.05.2024 20:45

Action wyprzedaje towar za grosze. Termin mija już we wtorek, trzeba się spieszyć

Action
Fot. materiały własne

Action przygotowało wyjątkową ofertę, która zachwyci wielu klientów popularnej sieci. Hitowe produkty można kupić za grosze, ale trzeba się pospieszyć. Nowa gazetka Action będzie bowiem obowiązywała tylko do wtorku 21 maja. Takich okazji nie można przegapić.

Nowa gazetka Action. Hity za grosze

Action znów przygotowało dla swoich klientów świetne okazje. Nowa gazetka popularnej sieci będzie obowiązywała tylko do wtorku 21 maja, więc należy się pospieszyć, by nie przegapić hitowych okazji w Action.

Sklep wprowadził do swojej oferty kable do ładowania i przesyłania danych w różnych wariantach, za które zapłacimy tylko 5,99 zł. Action nie zapomina również o najmłodszych klientach. Kule musujące do kąpieli Disney Królewna Śnieżka dostaniemy w cenie 16,95 zł. 

Zobacz także: Sypią się kary za zaległy abonament RTV. Problem dotyczy tysięcy Polaków

Sypią się kary za zaległy abonament RTV. Problem dotyczy tysięcy Polaków

Nowa gazetka Action. Kosmetyki i ubrania w niskich cenach

Action słynie z bardzo różnorodnej oferty. W popularnej sieci możemy kupić również ubrania i kosmetyki. Teraz kupimy olejek do opalania w sprayu Caribbean Bronze z SPF 30, który kosztuje tylko 14,99 zł/200 ml. Do tego możemy dokupić również balsam do opalania z SPF 30 za tą samą cenę.

Podczas wizyty w Action warto również zerknąć na bluzkę damską z guzikami, która jest dostępna w różnych kolorach i rozmiarach. Za ten produkt zapłacimy tylko 16,95 zł. Teraz w Action kupimy także modne krótkie spodenki dla mężczyzn za 34,95 zł. Dostępny jest kolor niebieski, zielony oraz beżowy.

Nowa gazetka Action. Takich okazji nie można przegapić

To jeszcze nie koniec wyjątkowych okazji w Action. Tylko do wtorku możemy kupić talerze z tworzywa sztucznego o średnicy 20 cm, za które zapłacimy tylko 3,49 zł za pięć sztuk. Do kompletu możemy dokupić również plastikowe kubki o pojemności 300 ml, które kosztują również 3,49 zł za pięć sztuk.

W ofercie Action znajdziemy także baterie Duracell Simply AA i AAA w cenie 17,49 zł za dziesięć sztuk. Kolejnym hitowym produktem jest suszarka do włosów ELLE o mocy 1800-2200 watów. Zapłacimy za nią tylko 47,95 zł.