Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Wielka wygrana w zdrapce. Wydał 5 złotych i zgarnął fortunę
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 06.03.2024 14:17

Wielka wygrana w zdrapce. Wydał 5 złotych i zgarnął fortunę

Kolektura Lotto
Fot. East News/Zofia i Marek Bazak

Marzeniem niemal każdego Polaka jest wygrana ogromnej sumy pieniędzy, która zapewniłaby mu dostatnie życie. Ostatnio szczęście uśmiechnęło się do pewnego mieszkańca Lublina, który wydał kilka złotych na zdrapkę i zgarnął fortunę. 

Zdrapki Lotto to szansa na wielką wygraną

Zdrapki Lotto już od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków. Zazwyczaj kosztują jedynie kilka złotych, a można dzięki nim wygrać ogromną sumę pieniędzy. Totalizator Sportowy ma w swojej ofercie całe mnóstwo zdrapek, a wśród nich z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wielu Polaków kupuje je regularnie i ma nadzieję na pokaźną wygraną. Ostatnio szczęście uśmiechnęło się do jednego z graczy. 

Zmiany w abonamencie RTV. Jest nowa lista zwolnionych z opłaty

Kupił zdrapkę za 5 złotych i wygrał fortunę

Pewien mieszkaniec Lublina postanowił spróbować swoich sił i zaopatrzył się w zdrapkę Lotto “PASTELOVE 9”. Zapłacił za nią 5 złotych, a już wkrótce na jego konto trafi gigantyczny przelew. Szczęściarzowi udało się wygrać dokładnie 200 tysięcy złotych, a swój kupon nabył w punkcie Lotto przy ul. Zemborzycka 96. Zdrapka została kupiona dokładnie 4 marca 2024 roku i wygrany z całą pewnością na długo zapamięta ten dzień. Warto wspomnieć, że finalna kwota, która do niego trafi, będzie nieco mniejsza. Wszystko przez podatek, który pobierze fiskus.

Polacy mają jeszcze szansę na wygraną

Jak się okazuje, Polacy wciąż jeszcze mają szansę zgarnąć pokaźne pieniądze. Aktualna pula na wygrane w zdrapce “PASTELOVE 9” wynosi 21 180 900 złotych. Gracze mogą zgarnąć jeszcze aż cztery wygrane w takiej samej kwocie, co szczęściarz z Lublina. Jak zauważa portal “Super Biznes”, jest to jedna z najwyższych wygranych w zdrapkach Lotto w ostatnim czasie. 

Zobacz także: Bezpłatny pobyt w sanatorium. Skorzysta kolejna grupa Polaków