Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > W Biedronce właśnie się zaczęło. Klienci ustawią się w długie kolejki do sklepów
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 10.06.2024 10:16

W Biedronce właśnie się zaczęło. Klienci ustawią się w długie kolejki do sklepów

Biedronka
Fot. materiały własne

Nowa gazetka Biedronki obowiązuje już od dzisiaj. W ofercie popularnej sieci sklepów znajdziemy mnóstwo obniżek, dzięki którym zakupy będą o wiele tańsze. Klienci muszą pamiętać, że obowiązują limity. Co ciekawego znajdziemy w Biedronce? Podpowiadamy.

Nowa gazetka Biedronki. Właśnie się zaczęło

Nowa gazetka Biedronki obowiązuje już od poniedziałku (10 czerwca). Tuż po weekendzie popularna sieć sklepów wprowadziła do swojej oferty całe mnóstwo atrakcyjnych obniżek, dzięki którym klienci sporo zaoszczędzą. Od dzisiaj w Biedronce dostaniemy olej rzepakowy Kujawski w cenie 11,38 zł/2 l.

Od 10 do 12 czerwca w popularnej sieci kupimy też świeżą ćwiartkę kurczaka pakowaną próżniowo przecenioną aż o 52 proc. Za kilogram produktu zapłacimy teraz tylko 4,99 zł zamiast 10,49 zł. Co ważne, obowiązuje limit dzienny 4 kg na kartę Moja Biedronka. 

Zobacz także: Nawet 1900 zł dla rodziców. Wiadomo, kto może dostać świadczenie

Zacznie się już jutro. Do Biedronki ustawią się długie kolejki

Biedronka znów zaskakuje. "Limit dzienny 2 produkty"

W nowej gazetce Biedronki znajdziemy też mleko UHT 2 proc. Wypasione, które dostaniemy za 1,99 zł/1 l przy zakupie dwunastu opakowań. Trzeba pamiętać, że w przypadku tego produktu też obowiązuje limit dzienny - 12 opakowań na kartę. Podczas zakupów w Biedronce warto zwrócić uwagę na perfumy do tkanin Eden. Drugi, tańszy produkt kupimy tylko za złotówkę. Tutaj również trzeba pamiętać o limicie.

Limit dzienny - dwa produkty (maks. jeden za złotówkę) na kartę Moja Biedronka - poinformowała Biedronka.

Takiej oferty Biedronki nie można przegapić

To nie koniec wyjątkowych okazji w Biedronce. Od poniedziałku do soboty klienci popularnej sieci załapią się na tańszy płyn do płukania tkanin Lenor. Przy zakupie dwóch opakowań jedno będzie kosztowało 11,99 zł. Proszek do prania Persil kosztuje 24,99 zł/1,1 kg, jeżeli kupimy dwie sztuki.

W nowej gazetce Biedronki można znaleźć też świeże warzywa i owoce czy nabiał. Za ogórki gruntowe na wagę zapłacimy 4,99 zł/1 kg, za bób 11,99 zł/500 g, a za pomidory koktajlowe na gałązce  - 3,99 zł/400 g. Borówka amerykańska to koszt rzędu 6,99 zł/125 g, a czereśnie na wagę są w cenie 24,99 zł/1 kg.

Oferta zawiera też ser żółty Edamski Światowid za 5,49 zł/250 g przy zakupie dwóch sztuk, ser mozzarella wiórki Światowid za 3,79 zł/150 g przy zakupie dwóch opakowań czy serek Twój Smak aksamitny Piątnica za 3,69 zł/135 g, jeżeli kupimy dwa opakowania.