Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zacznie się już jutro. Do Biedronki ustawią się długie kolejki
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 09.06.2024 20:36

Zacznie się już jutro. Do Biedronki ustawią się długie kolejki

Biedronka
Fot. materiały własne

Biedronka znów przygotowała dla swoich klientów wyjątkową ofertę. Popularna sieć sklepów tuż po weekendzie wprowadzi całe mnóstwo atrakcyjnych obniżek, dzięki którym zakupy będą o wiele tańsze. Na co zwrócić uwagę podczas wizyty w Biedronce?

W Biedronce zacznie się już w poniedziałek

Już od poniedziałku (10 czerwca) zacznie obowiązywać nowa gazetka Biedronki. Klienci popularnej sieci sklepów będą mogli skorzystać z wyjątkowych okazji, które przygotowała dla nich Biedronka. Tuż po weekendzie będzie można kupić komplet dwustronnej pościeli z mikrofazy za 39,99 zł. 

Narzutę dekoracyjną na łóżko dostaniemy za 49,99 zł. Do kompletu możemy dokupić również prześcieradło z gumką z mikrofazy za jedyne 19,99 zł. Co ważne, powyższe oferty będą obowiązywały w Biedronce do soboty 22 czerwca.

ZUS wypłaca 1335 zł co miesiąc bez względu na wiek. Mało kto o tym wie

Najnowsza gazetka Biedronki

Od 10 do 22 czerwca w Biedronce dostaniemy też poduszkę ortopedyczną Topcool w cenie 34,99 zł oraz kołdrę Topcool za 54,99 zł. Trzeba pamiętać, że są to wyroby medyczne i należy używać ich zgodnie z instrukcją lub etykietą.

W najnowszej gazetce Biedronki możemy znaleźć też lampkę stołową multifunkcyjną za 49,99 zł, komplet zasłon welwetowych za 99 zł, puf składany za 49,99 zł oraz dywan w cenie 49,99 zł. Za poduszki dekoracyjne zapłacimy 24,99 zł za sztukę.

Wyjątkowe okazje w Biedronce

W najnowszej ofercie Biedronki nie zabrakło też kubków szklanych z dekoracyjnymi kryształkami o pojemności 500 ml, które dostaniemy od poniedziałku za 14,99 zł. Za butelkę termiczną lub kubek ze słomką zapłacimy z kolei 24,99 zł. 

Bidon na wodę o pojemności 700 ml z naklejkami 3D w zestawie będzie kosztował 24,99 zł. Pojemnik na owoce czy kanapki lub akcesoria piknikowe to koszt rzędu 11,99 zł, a składana mata piknikowa będzie kosztowała 59,90 zł. 

Zobacz także: Odszkodowanie za opóźniony lot. Tyle pieniędzy należy się w ramach rekompensaty