Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Jeszcze tylko dzisiaj w Biedronce. Trzeba się spieszyć, obowiązują limity
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 08.06.2024 13:26

Jeszcze tylko dzisiaj w Biedronce. Trzeba się spieszyć, obowiązują limity

Sklep sieci Biedronka
Fot. materiały własne

Wojna cenowa pomiędzy Biedronką i Lidlem trwa w najlepsze. Obie sieci prześcigają się w coraz to nowszych promocjach. Oto co Biedronka przygotowała dla swoich klientów na najbliższe dni.

Jeszcze tylko do dzisiaj kupimy taniej kawę

Jeszcze tylko do soboty 8 czerwca w sieci sklepów Biedronka wszystkie kawy marki Cafe D'Or są przecenione o 40 proc. Upust dostaniemy, kupując dwa opakowania, wówczas za drugie płacimy taniej. 

ZOBACZ: Pokazał gazetkę Biedronki z 1999 roku. Ceny mogą zaskoczyć 

Dzienny limit to jednak tylko cztery opakowania, więc w promocyjnej cenie możemy kupić maksymalnie dwa. Podobna promocja obowiązywała w Biedronce pod koniec maja. Akcja okazała się wówczas sporym sukcesem dyskontu. 

Duże zmiany w emeryturach. ZUS przekazał szczegóły

Okazja do kupna tańszych kosmetykó

W sobotę 8 czerwca w popularnym dyskoncie taniej kupimy także kosmetyki. Atrakcyjna wydaje się promocja na dezodorant roll-on 50 ml i dezodorant w spray'u 200 ml Garnier Mineral. Kupując jeden produkt, drugi dostajemy gratis. W tym przypadku także obowiązuje limit dzienny - maksymalnie 4 produkty. 

Limit dzienny - cztery produkty (maks. dwa gratis) na kartę Moja Biedronka - informuje sieć.

Ciekawa wydaje się również oferta na wszystkie produkty Dada Extra Care. Kupując jeden produkt, za drugi płacimy 50 proc. taniej. Możemy przy tym kupić maksymalnie cztery, wówczas za dwa z nich zapłacimy po 50 proc. ceny. 

Co jeszcze jest warte uwagi?

Atrakcyjne promocje zawsze przyciągają klientów. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas sobotnich zakupów? 

Do soboty 8 czerwca taniej kupimy w Biedronce wszystkie soki, smoothies i napoje Vital Fresh. Tutaj obowiązuje akcja 2+1 gratis. Dzienny limit to sześć produktów. 

ZOBACZ: Polaków czeka gwałtowna podwyżka cen gazu? Nowe stawki już od 1 lipca 

70 proc. mniej zapłacimy także za parówki marki Kraina Wędlin. Rabat obowiązuje w przypadku kupna dwóch produktów - drugi 70 proc. ceny. Kupując natomiast dwa opakowania kiełbas Morliny, drugie dostajemy gratis. Możemy w ten sposób nabyć maksymalnie cztery opakowania.