Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Kryptowaluty

Kryptowaluty

bitcoin
22.05.2024 17:50 Binance Research: otoczenie makro może sprzyjać dalszym wzrostom Bitcoina

Analitycy Binance Research w swoim najnowszym raporcie "Makro Przemyślenia" badają wpływ inflacji, wzrostu PKB i polityki pieniężnej banków centralnych na kondycję rynków finansowych, w tym rynku kryptowalut.  Czy jednak otoczenie makroekonomiczne nadal będzie sprzyjać dalszym wzrostom BTC w nadchodzących miesiącach 2024 roku?

Oszustwo przez telefon
10.01.2024 15:08 Seniorka oddała oszustom przeszło 100 tys. złotych. Oszukali ją dwa razy

Przestępcy internetowi nie próżnują - cały czas ponawiają próby oszustw, na które daje się nabrać wiele osób niezależenie od wieku. Tym razem ofiarą padła 57-letnia kobieta. Historia jest na tyle zła, że ci sami ludzie oszukali ją dwukrotnie - łącznie straciła przeszło 100 tys. złotych.

pieniądze
10.12.2023 15:05 Chciał zainwestować w kryptowaluty. Stracił blisko 4 miliony złotych

Wyłudzenie danych i kradzież pieniędzy z konta - historia, którą wielokrotnie można przeczytać w mediach. Bardzo rzadko zdarza się jednak, aby jedna osoba została oszukana aż dwa razy - i to paradoksalnie przez zupełnie różnych ludzi.

Ksiądz
29.08.2023 20:56 Skandal na parafii. Proboszcz wyprowadził z konta ponad milion złotych. Wiadomo, co mu grozi

Proboszczowi z parafii na Dolnym Śląsku grozi do 10 lat pozbawienia wolności po tym jak przywłaszczył ponad milion złotych.

Dla księdza z Pasłęka dzieci są na pierwszym miejscu.
11.07.2023 19:16 Z kasy parafii zniknął milion złotych. Aresztowano księdza. Pieniądze zainwestował w bitcoiny

W jednej z legnickich parafii wybuchł skandal. Okazało się bowiem, że tamtejszy proboszcz dokonał zakupu kryptowalut za parafialne pieniądze. Suma, jaką wydał na ten cel, jest dosłownie ogromna.

Pieniądze na stole
08.07.2023 19:39 Uwierzył w szybki zarobek na kryptowalutach. Stracił 330 tysięcy złotych

Nie ma tygodnia bez informacji, że oszuści znowu wyłudzili od kogoś pieniądze przez internet. Tym razem ofiara uwierzyła w zapewnienia szybkiego zarobku na kryptowalutach i straciła 330 tys. złotych.

Telefon w rękach
12.05.2023 16:21 Oszuści znów atakują. Sposób jest jednak bardzo nietypowy

Gorączka na kopanie kryptowalut mogła minąć, jednak sam temat wirtualnych walut nadal jest gorący. Wiedzą o tym również oszuści, którzy wykorzystują łatwowierność ofiar i oferują wspaniałe zyski.

biznes-info-640x433
22.03.2022 09:13 Jak działa kopalnia bitcoin? Wyjaśniamy

Jak działa kopalnia bitcoin? W miarę jak cena bitcoin powoli rośnie, coraz więcej osób ponownie zaczyna interesować się tę kryptowalutą. Na całym świecie setki tysięcy wyspecjalizowanych komputerów zostało zbudowanych w celu „kopania” bitcoinów. Jak działa proces wydobywania bitcoinów?

Unsplash/Jonas Leupe
15.07.2021 02:00 Niebezpieczne aplikacje w Google sklepie Play. Można stracić pieniądze

Google ostrzega właścicieli smartphonów przed groźnymi aplikacjami. Okazuje się, że w sieci dostępnych było ponad 170 programów, które kradły pieniądze. Użytkownicy muszą samodzielnie je odinstalować, aby ograniczyć ryzyko utraty środków.Z tego artykułu dowiesz się:Przed jakimi aplikacjami ostrzega GoogleJakie kroki podjął w tej sprawieCo powinni zrobić użytkownicy

arbitraż giełdowy
13.04.2021 02:00 Czym jest arbitraż giełdowy i dlaczego warto go mieć w swoim portfelu inwestycyjnym?

Arbitraż to technika inwestycyjna od wielu lat jest powszechnie stosowana na giełdach. Arbitraż giełdowy polega na zakupie danego dobra na jednej giełdzie, a następnie odsprzedaży go z zyskiem na innej. Zarobkiem jest różnica wynikająca z kursów kupna-sprzedaży. Program Kings of Investment to zautomatyzowany system do zawierania transakcji arbitrażowych umożliwiający czerpanie korzyści ze zmienności cen na rynkach kryptowalut. Ile można zarobić dzięki takiej automatyzacji? Nawet do kilku procent miesięcznie z inwestycji!

Ethereum z coraz większą wyceną
04.04.2021 02:00 Nie tylko Bitcoin bije rekordy. Poznajcie Ethereum - ta kryptowaluta radzi sobie coraz lepiej

Z tego artykułu dowiesz się:Co to jest EthereumJak prezentuje się najnowszy kurs tej kryptowalutyCzym różni się od popularnego Bitcoina

Visa wkracza w nowy etap. Teraz czas na kryptowaluty.
03.04.2021 02:00 Visa wkracza w świat płatności kryptowalutami. Decyzja będzie niezwykle korzystna dla klientów

Z tego artykułu dowiesz się:Czemu Visa zdecydowała się na taki krokCo zyskają użytkownicy VisyJak decyzja Visy odbiła się na rynku kryptowalut

Bill Gates o Bitcoinie
13.03.2021 01:00 Bill Gates ostro o Bitcoinie. Miliarder uważa, że kryptowaluta jest groźna dla środowiska

Z tego artykułu dowiesz się:Co na temat Bitcoina uważa Bill GatesIle energii pochłania „kopanie” kryptowalutyKto przychyla się do stanowiska miliardera

fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 17.04.2020. n/z Karty platnicze
12.02.2021 01:00 Mastercard będzie obsługiwał kryptowaluty. Nowa usługa jeszcze w tym roku

Z tego artykułu dowiesz się:Na jaki krok zdecydował się MastercardJakie kryptowaluty będzie obsługiwała firmaKiedy będzie można dokonywać transakcji korzystając z kryptowalut

SpaceX owner and Tesla CEO Elon Musk poses as he arrives on the red carpet for the Axel Springer Awards ceremony, in Berlin, on December 1, 2020. (Photo by Britta Pedersen / POOL / AFP)
04.02.2021 01:00 Elon Musk znowu namieszał na rynkach. Jednym wpisem na Twitterze zmienił notowania

Z tego artykułu dowiesz się:Jak na rynku radzi sobie dogecoinW jaki sposób Elon Musk wpłynął na wartość kryptowalutyJakie kroki podjęły firmy odpowiedzialne za dogecoina

Bitcoin kosmiczny wzrost
02.01.2021 01:00 Niebywałe, cena Bitcoina osiąga kosmiczne poziomy. Magiczna bariera została przebita po 3 latach

Z tego artykułu dowiesz się:Ile obecnie jest wart BitcoinJaką wartość może jeszcze osiągnąćJakie są wątpliwości ekspertów

Oszustwo
30.09.2020 02:00 Stracili 200 tys. złotych oszczędności i zaciągnięto na nich kredyty. Wszystko przez nowe oszustwo

Oszustwo na inwestora? Pojawił się nowy sposób na stracenie dużych pieniędzy. Szczególnie narażeni są ci, którzy chcą zainwestować i interesują się rynkiem kryptowalut. Ja informuje Gazeta Wyborcza, sanocka policja prowadzi kilka śledztw w sprawie oszustwa na łączną kwotę ponad 200 tys. złotych. Dodatkowo na dane osób poszkodowanych zaciągnięto kredyty i pożyczki w bankach.