Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie

Ing

bankomat
13.04.2024 09:38 Wypłać gotówkę i zrób przelewy. Banki ostrzegają przed utrudnieniami

Kolejny weekend i kolejne złe wieści dla klientów wielu banków. Szereg instytucji zaplanowało na sobotę i niedzielę prace serwisowo-modernizacyjne. Na liście są m.in. Bank Pekao oraz ING Bank Śląski, których usługi mogą nie być dostępne przez kilka godzin. Radzimy więc wcześniej dokonać koniecznych transakcji i wypłacić gotówkę z bankomatów.

bankomat
29.03.2024 14:09 Wypłać gotówkę i zrób przelewy. Duży bank zapowiada przerwę

Jeden z większych banków w Polsce zapowiada kolejne prace serwisowe. Tuż przed świętami wielkanocnymi klienci mogą napotkać na znaczące utrudnienia w dostępie do niektórych usług. Skorzystać nie będzie można m.in. z bankomatów i wpłatomatów, a także płacić BLIK-iem. Co jeszcze? Podajemy szczegóły.

bankomat
15.12.2023 21:06 Weekendowe prace serwisowe w szeregu banków. Klienci muszą być gotowi na utrudnienia

Najbliższy weekend przyniesie szereg utrudnień w korzystaniu z produktów wielu banków. Niektóre instytucje poinformowały o pracach serwisowych, które skutkować będą niedogodnościami. Poważne przeszkody czekają m.in. klientów Santander Banku. Jego klienci nie skorzystają m.in. ani z bankowości internetowej, ani z aplikacji mobilnej.

Kobieta pisząca na laptopie
10.11.2023 08:42 Ważne zmiany dla klientów dwóch dużych banków. Lepiej się z tym wcześniej zapoznać

Co jakiś czas banki wprowadzają istotne zmiany, do których muszą się przyzwyczaić ich klienci. Na łamach naszego serwisu regularnie informujemy o cotygodniowych przerwach technicznych czy wzroście opłat bankowych w poszczególnych instytucjach. Tym razem na zmiany powinni się przygotować klienci dwóch dużych banków - ING Banku Śląskiego i banku Millennium.

smartfon-oszust
21.02.2023 15:48 ING ma pilną wiadomość dla klientów. Wyświetla się od razu po zalogowaniu na konto

Zaledwie wczoraj na łamach naszego portalu pisaliśmy o tym, że przez działania oszustów zagrożeni są klienci PKO Banku polskiego. Teraz ostrzeżenia do swoich usługobiorców wysyła kolejny bank. 

fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 01.10.2018. n/z Logo banku ING.
09.12.2022 09:36 ING Bank Śląski zawiesza sprzedaż kredytów hipotecznym ze zmiennym oprocentowaniem

ING Bank Śląski zawiesił udzielanie kredytów zmiennoprocentowych. Bank przygotowuje się do wprowadzenia sprzedaż kredytów opartych na WIRON-ie.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
11.06.2022 11:47 Aż 12 banków zapowiedziało weekendowe przerwy. Klienci będą mieli masę trudności

Na ten weekend przerwy technicznego zapowiedziało wyjątkowo dużo banków: PKO BP, ING Bank Śląski, Pekao SA, Credit Agricole, mBank, Santander Consumer Bank, Bank Pocztowy, Getin Bank, Nest Bank, Bank BPS, Toyota Bank i Volkswagen Bank. Klienci muszą liczyć się z wieloma utrudnieniami.

bankomat-kobieta-wypłata pieniędzy-euronet-biznesinfo
06.05.2022 18:54 ING, Pekao i wiele innych banków już zapowiedziało utrudnienia. Lepiej przygotować gotówkę

Banki znowu zapowiedziały liczne utrudnienia w weekend. Prace serwisowe będą wykonywać: ING Bank Śląski, Bank Pekao, Toyota Bank, Volkswagen Bank i Bank Pocztowy. Klienci muszą być gotowi na problemy z dostępem do pieniędzy i aplikacji. Banki będą pracować nad usprawnianiem bankowości internetowej, co w konsekwencji może oznaczać utrudnienia z dostępem do pieniędzy.

bankomat-kobieta-wypłata pieniędzy-euronet-biznesinfo
01.04.2022 15:55 ING, PKO BP i inne banki ogłosiły weekendowe przerwy. Lepiej przygotuj gotówkę

Przerwy technicznej w najbliższy weekend zapowiedziało aż siedem banków. Na niedogodności muszą być gotowi klienci: Banku Pocztowego, BNP Paribas Banku Polska, ING Banku Śląskiego, Inteligo, neoBanku, PKO Banku Polskiego i Toyota Banku.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
19.03.2022 01:00 Przerwy aż w dwunastu bankach. Wśród nich PKO, Pekao i ING

Przerwy w ten weekend będą wyjątkowo dotkliwe dla klientów. Prace serwisowe zapowiedziały: Bank BPS, Bank Pekao, BOŚ Bank, Citi Handlowy, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, neoBank, Nest Bank, PKO Bank Polski, Santander Consumer Bank oraz Toyota Bank. W ten weekend przerwy mogą być wyjątkowo dotkliwe dla klientów. Niektóre banki planują bowiem długo dłuższe przerwy niż ma to miejsce zazwyczaj.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
17.12.2021 01:00 Największe banki zapowiadają utrudnienia. Lepiej zrób przelewy i wypłać gotówkę przed weekendem

Klienci banków znów powinni się przygotować na problemy z dostępem do bankowości. Wśród banków, które zapowiedziały utrudnienia, są m.in.: Santander Bank Polska, ING Bank Śląski oraz mBank.Banki planują prace serwisowe w weekend, które zaczną się już dziś. Jeśli robimy zakupy na ostatnią chwilę przed świętami, warto wziąć przerwy w bankach pod uwagę.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
16.12.2021 01:00 ING zmaga się z plagą oszustów. Bank zaatakowali złodzieje, można stracić pieniądze

Oszuści atakują klientów banku ING. Złodzieje wzięli się na sposób i wysyłają do klientów banku SMSy z informacją, że próbowano ich oszukać. Wysyłają link, w który należy kliknąć, żeby się zabezpieczyć, a oszustwo zaczyna się właśnie wtedy. Oszuści chcąc się uwiarygodnić wymyślili fortel, w którym to oni wychodzą na naszych wybawicieli z opresji. Wysyłają SMS z wiadomością o rzekomej próbie oszustwa odnotowanym na naszym koncie. Przesyłają więc wiadomość, w której podają link mający zabezpieczyć nasze konto.

ING-bank-8-biznesinfo (1)
22.11.2021 01:00 ING podzielił się świetnymi wiadomościami. Nie tylko dla swoich klientów

Dane GUS o produkcji przemysłowej w październiku wskazują, że polski zdywersyfikowany przemysł silniej rośnie niż u sąsiadów – ocenił bank ING. GUS podał, że polska produkcja przemysłowa w październiku wzrosła o 7,8 proc. rok do roku. Jak wskazało ING, za 2,5 pkt proc. wzrostu odpowiada sama energetyka, ale przetwórstwo przemysłowe ze wzrostem 5,5 proc. również radzi sobie nieźle.Jak oceniają ekonomiści październikowe wyniki polskiego przemysłu wskazują na odporność całego sektora, co jest dobrym prognostykiem dla całej krajowej gospodarki. Wzrost produkcji przemysłowej przerósł oczekiwania rynku. Zdaniem ekonomistów, sektor produkcji przemysłowej pozostanie silny. Wskaźnik cen producentów (PPI) jest najwyższy od 24 lat. Główny ekonomista ING Rafał Benecki, zwrócił uwagę, że już dane za III kwartał pokazały, że Polska radzi sobie lepiej niż Czechy, gdzie brak mikroprocesorów unieruchomił fabryki Skody do końca roku, czy Rumunia, gdzie niskie zaszczepienia spowodowały olbrzymi skok zachorowań i koszty dla gospodarki. Polski zdywersyfikowany przemysł silniej rośnie niż sąsiedzi w tych warunkach – podkreślił.

biznesinfo-1
21.09.2021 02:00 ING ostrzega przed oszustwem na platformie Vinted. Nie odzyskasz pieniędzy

ING pilnie ostrzega przed kolejnym sposobem oszustwa. Po obleganiu OLX teraz oszuści zaczęli działać na platformie Vinted. Jak padniesz ofiarą oszustwa, to możesz już nie odzyskać pieniędzy, tłumaczą eksperci. Vinted służy głównie do sprzedaży używanej odzieży, a oszuści podszywają się pod kupujących towarów.

biznesinfo-1
09.09.2021 02:00 ING ostrzega klientów. Oszuści naciągają na rzekomy produkt

ING Bank Śląski ostrzega swoich klientów przed nową metodą oszustów. Proponują oni założenie "nocnej lokaty", która ma rzekomo uchronić nasze pieniądze. W praktyce jednak możemy stracić wszystkie oszczędności. O wyjątkowej bezczelności oszustów świadczy fakt, że powołują się na nieistniejące rozporządzenie ministra finansów, które pozbawi nas części środków z kont ROR. Oszuści informują, że z kont ROR zniknie 30% środków za sprawą rozporządzenia. W celu rzekomej ochrony środków rekomendują przelanie wszystkich środków na "lokatę nocną" overnight. Złodzieje podają nr konta i tytuł przelewu. Zapewniają również, że środki zostaną później zwrócone.

EN 01475956 0002
05.08.2021 02:00 ING i PGE ostrzegają przed SMS-em od oszustów. Kliknięcie może grozić utratą środków

ING Bank Śląski wraz z Polską Grupą Energetyczną ostrzegają przed fałszywymi wiadomościami od oszustów. SMS dotyczy rzekomej dopłaty za rachunki i zawiera niebezpieczny link.

pixabay, jarmoluk
03.07.2021 02:00 Przerwy techniczne w bankach. Utrudnienia w kilku dużych w ten weekend

Przerwę techniczną zapowiedziało kilka banków. Pekao, ING Bank Śląski, Bank Pocztowy, Idea i Nest Bank - te banki zapowiedziały utrudnienia.

Biznesinfo
29.06.2021 02:00 ING podnosi opłaty za niektóre usługi. Zmiana od 16 sierpnia

ING zmienia cennik - na większe wydatki muszą przygotować się klienci Biura Maklerskiego. Wzrosną stawki prowizji minimalnej, opłaty za konto aktywne i transfer instrumentów. To już kolejny bank, który w ostatnim czasie zdecydował się na podwyżkę.Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy zacznie obowiązywać podwyżka w INGZa co klienci zapłacą najwięcejIle osób korzysta z Biura Maklerskiego

PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Kobieta pobierajaca gotowke z bankomatu Euronetu
18.06.2021 02:00 ING z ogromną awarią. Klienci odcięci od własnych pieniędzy

ING mierzy się z potężną awarią. Klienci mają poważne problemy z dostępem do środków zgromadzonych na kontach. Utrudnienia pojawiły się zarówno w bankowości elektronicznej, jak przy korzystaniu z kart płatniczych.Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy wpłynęły pierwsze zgłoszenia w sprawie problemówDo jakich funkcji klienci ING nie mają dostępuKtóre usługi działają bez zakłóceń

Marek Bazak/EAST NEWS
11.06.2021 02:00 mBank, Alior, Millenium i sześć innych z przerwami na weekend. Gotówkę wypłać zawczasu

mBank znalazł się wśród instytucji, które w najbliższy weekend przeprowadzą prace serwisowe. Na utrudnienia muszą przygotować się w sumie klienci aż 9 banków. Większość z nich może utracić dostęp do bankowości elektronicznej.Z tego artykułu dowiesz się:Na kiedy mBank zaplanował przerwę technicznąJakie inne banki zdecydowały się na weekendowe praceKtóre funkcje będą niedostępne

Marek Bazak/EAST NEWS
28.05.2021 02:00 Jak co weekend: utrudnienia w bankach. Sprawdź, czy w Twoim banku nie będzie przerwy technicznej

Przerwa techniczna w weekend to już niemal tradycja. Tym razem finansowe możliwości ograniczają Alior Bank, Getin Bank, ING Bank Śląski, neoBANK, Nest Bank oraz Toyota Bank. Na niektórych czeka nawet 11 godzin z utrudnieniami.Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy rozpocznie się pierwsza przerwa techniczna w ten weekendJakie utrudnienia czekają na klientówW którym banku prace techniczne będą trwały najdłużej

BiznesInfo
30.04.2021 02:00 ING Bank Śląski i PKO BP przeprowadzą prace serwisowe. Klientów czekają spore utrudnienia

PKO BP i ING Bank Śląski poinformowały o planowanych pracach serwisowych w najbliższych dniach. Klienci muszą być gotowi na spore utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej. Ale to nie wszystko - sprawdźcie, jakie usługi będą niedostępne i jak długo potrwają przerwy techniczne w PKO oraz ING.Z tego artykułu dowiesz się:kiedy zostaną przeprowadzone prace serwisowektóre usługi będą niedostępnejak długo potrwają przerwy techniczne

biznesinfo.pl
28.04.2021 02:00 ING Bank Śląski i Getin Bank ostrzegają klientów. Informacje, z którymi trzeba zapoznać się przed majówką

Getin Bank oraz ING Bank Śląski poinformowały o planowanych pracach serwisowych. Klienci obu tych banków muszą przygotować się na spore utrudnienia w dostępie do niektórych usług, nawet tych podstawowych. Nie dajcie się zaskoczyć przed majówką.Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy banki przeprowadzą prace serwisoweKtóre usługi będą niedostępneJak długo potrwa przerwa techniczna

Wypłacanie pieniędzy z bankomatu
28.04.2021 02:00 Pekao, Alior, ING i inne planują dłuższe przerwy. Nawet do poniedziałku

Pekao, Alior, ING Bank Śląski, BPS, BNP Paribas, BOŚ Bank, Getin Noble Bank i Toyota Bank to osiem banków, które zapowiedziały już przerwy techniczne w dostępie do swoich usług. Problemy z bankowością na majówkę to nie jest dobra wiadomość. Tym bardziej, że wiele ograniczeń minie nie w nocy z niedzieli na poniedziałek, ale dopiero we wtorek rano.Z tego artykułu dowiesz się:Które z banków zdecydowały się na przeprowadzenie prac technicznychW jakich terminach odbędą się wymienione prace konserwacyjneJakie usługi zostaną wyłączone

Marek Bazak/EAST NEWS
15.04.2021 02:00 Przerwy w czterech dużych bankach. Lepiej uszykuj gotówkę

Przerwy w bankach to regularna, choć niezbyt przyjemna atrakcja dla klientów. W tym tygodniu prace modernizacyjne zaplanowały na weekend aż cztery duże banki: ING, mBank, Getin Bank i Bank Pocztowy. Potencjalne grono narażone na utrudnienia to ponad 11 mln osób.Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy rozpoczną się przerwy w bankachKtóry przestój będzie najdłuższyNa jakie trudności muszą przygotować się klienci ING, mBanku, Getin Banku i Banku Pocztowego

Biznesinfo
14.04.2021 02:00 ING wyłączy wiele funkcji w środku tygodnia. Złe informacje dla klientów banku

ING przeprowadzi prace modernizacyjne w środku tygodnia. W trakcie półtoragodzinnej przerwy klienci nie będą mogli skorzystać z kilku usług. Utrudnienia pojawiają się w bankowości internetowej i mobilnej.Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy odbędą się prace techniczne w INGJakie usługi zostaną czasowo wyłączoneZa pośrednictwem jakiego kanału komunikacji będzie można załatwić niektóre sprawy

ING i mBank z przerwą techniczną
19.03.2021 01:00 ING, mBank i szereg innych z przerwami. Klientów odetnie od kart płatniczych

Z tego artykułu dowiesz się:Jakie będą utrudnienia w ING Banku ŚląskimKiedy prace serwisowe przeprowadzi mBank i pozostałe bankiW którym banku przerwa będzie najdłuższa

fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. n/z Kolejka przed bankiem BNP Paribas.
16.03.2021 01:00 ING Bank Śląski ma sporą promocję dla klientów. Chodzi o hipoteki

Z tego artykułu dowiesz się:Na czym polega oferta "Ławy start"Jakie są warunki promocji "Lekka ratka"Jak obecne oprocentowanie kredytów hipotecznych w ING różni się od poprzedniego