Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > ING, PKO BP i inne banki ogłosiły weekendowe przerwy. Lepiej przygotuj gotówkę
Kasper Starużyk
Kasper Starużyk 01.04.2022 15:55

ING, PKO BP i inne banki ogłosiły weekendowe przerwy. Lepiej przygotuj gotówkę

bankomat-kobieta-wypłata pieniędzy-euronet-biznesinfo
Biznes Info

Przerwy technicznej w najbliższy weekend zapowiedziało aż siedem banków. Na niedogodności muszą być gotowi klienci: Banku Pocztowego, BNP Paribas Banku Polska, ING Banku Śląskiego, Inteligo, neoBanku, PKO Banku Polskiego i Toyota Banku.

ING Bank Śląski w sobotę wyłączy moduł maklerski

Klienci ING Banku Śląskiego grający na giełdzie nie skorzystają z modułu maklerskiego w sobotę (2 kwietnia) w godz. od 8.00 do 16.00.

Dodatkowo w soboty na niedzielę (2-3 kwietnia) w godz. od 0.00 do 3.00 lepiej nie wpłacać pieniędzy. Klienci mogą napotkać na problemy we wpłatomatach sieci ING i Planet Cash.

W PKO BP i Inteligo spore utrudnienia

PKO BP i Inteligo także planują prace serwisowe w najbliższy weekend. Usługi "Płacę z PKO" i "Płacę z Inteligo" za pomocą których można dokonywać zakupów internetowych będą działały z problemami. Trzeba nastawić się na problemy z płaceniem w internecie. Przerwa będzie miała miejsce pomiędzy północą a godz. 6 rano (z soboty na niedzielę).

Nie będą także działać serwisy: iPKOm Inteligo i iPKO biznes, aplikacji IKO i iPKO biznes.

BNP Paribas Bank z krótką przerwą

Niezbyt dotkliwą przerwę planuje również BNP Paribas Bank. Francuski bank w niedzielę o godz. 20 wyłączy na godzinę serwisy GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes.

Spore utrudnienia dla klientów neoBanku

neoBank planuje prace konserwacyjne w niedzielę 3 kwietnia między godz. 2.00 a 6.00. Klienci mogą mieć problemy z płatnościami kartą lub wybieraniem pieniędzy z bankomatów. Lepiej przygotować sobie więc gotówkę.

Tagi: ING PKO BP