ING Bank Śląski zamyka placówki
Wikimedia Commons Silar CC4.0
Autor Konrad Karpiuk - 30 Grudnia 2020

Zapadła decyzja, ING zamyka placówki na terenie całego kraju. Bank zmuszony narodową kwarantanną

ING Bank Śląski wystosował ważny komunikat do klientów. Od 28 grudnia do 17 stycznia zostaną zamknięte niektóre oddziały ING Express w centrach handlowych. Powodem takiej decyzji jest ogłoszenie narodowej kwarantanny.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego ING Bank Śląski zamyka część placówek
  • Do kiedy potrwa zamknięcie
  • Jak działają banki w Sylwestra

ING Bank Śląski zamyka niektóre placówki

ING Bank Śląski został zmuszony przez narodową kwarantannę do podjęcia działań w sprawie punktów ING Express. Z racji, że od 28 grudnia do 17 stycznia, rząd zamknie część sektora handlowego, więc niektóre stoiska zostaną zamknięte. Dotyczy to przede wysepek w centrach handlowych na terenie całego kraju.

Pozostałe placówki umieszczone w centrach handlowych będą dalej funkcjonować, gdyż rząd nie zdecydował się na kompletne zamknięcie galerii. Zmienią się jednak godziny otwarcia, które mogą się różnić w zależności od danego miejsca. Dlatego najlepiej sprawdzić je na stronie banku.

Ponadto konsultacje ze specjalistami ING Banku Śląskiego dalej będą możliwe za pośrednictwem strony banku i aplikacji banku. Konsultanci pracują od 08:00 do 24:00.

Co więcej, ING Bank Śląski zmienił godziny działania placówek w Sylwestra. Samodzielne placówki będą otwarte od 10:00 do 14:00, natomiast punkty w centrach handlowych będą działać do zamknięcia galerii.

30 lat na rynku, miliardowe przychody i upadek. Oto dlaczego zakłady mięsne Henryka K. są już historią30 lat na rynku, miliardowe przychody i upadek. Oto dlaczego zakłady mięsne Henryka K. są już historiąCzytaj dalej

Nie tylko ING Bank Śląski. Inne banki również muszą zmienić godziny otwarcia

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług banku 31 grudnia, lepiej zrobić to w godzinach porannych, gdyż później możemy już nie mieć takiej możliwości. Warto sprawdzić w internecie, do której otwarta jest konkretna placówka.

Tak też oprócz ING Banku Śląskiego, na ograniczenie godziny działania w sylwestra zdecydował się Bank Pekao, który również ograniczył godziny działania do 14:00. Te same godziny będą obowiązywać w BNP Paribas.

Z kolei Bank Millenium ogłosił jeszcze krótsze godziny działania na dzień 31 grudnia. Z placówek banku skorzystamy jedynie do godziny 13:00.

Natomiast Nest Bank wydłużył godziny działania swoich placówek względem konkurencji. W sylwestra oddziały będą funkcjonować do godziny 15:00.

W przypadku mBanku, wiele zależy od konkretnej placówki (wykaz znajduje się na stronie internetowej). Większość placówek zamyka się o 13:00, ale kilka z nich, znajdujących się w galeriach handlowych działa nawet do 17:00.

Klienci Banku Ochrony Środowiska w sylwestra nie będą mogli odwiedzić żadnego oddziału, gdyż wszystkie będą nieczynne. Ponadto należy pamiętać, że we wszystkich bankach ograniczone będą również godziny wykonywania przelewów, o czym pisaliśmy tutaj.

Artykuły polecane przez redakcję BiznesInfo:

  1. Pójdziesz na zakupy i wrócisz z niczym. Pilna zmiana w Biedronce, nowe godziny otwarcia
  2. Minister wyłożył zasady odmrażania. Dwie branże poczekają najdłużej
  3. Polski biznesmen poszukiwany listem gończym został zatrzymany. Wkrótce ekstradycja
  4. KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News