BiznesINFO.pl
ING Bank Śląski zamyka placówki

Wikimedia Commons Silar CC4.0

Zapadła decyzja, ING zamyka placówki na terenie całego kraju. Bank zmuszony narodową kwarantanną

30 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Konrad Karpiuk

Udostępnij:

ING Bank Śląski wystosował ważny komunikat do klientów. Od 28 grudnia do 17 stycznia zostaną zamknięte niektóre oddziały ING Express w centrach handlowych. Powodem takiej decyzji jest ogłoszenie narodowej kwarantanny.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego ING Bank Śląski zamyka część placówek

  • Do kiedy potrwa zamknięcie

  • Jak działają banki w Sylwestra

ING Bank Śląski zamyka niektóre placówki

ING Bank Śląski został zmuszony przez narodową kwarantannę do podjęcia działań w sprawie punktów ING Express. Z racji, że od 28 grudnia do 17 stycznia, rząd zamknie część sektora handlowego, więc niektóre stoiska zostaną zamknięte. Dotyczy to przede wysepek w centrach handlowych na terenie całego kraju.

Pozostałe placówki umieszczone w centrach handlowych będą dalej funkcjonować, gdyż rząd nie zdecydował się na kompletne zamknięcie galerii. Zmienią się jednak godziny otwarcia, które mogą się różnić w zależności od danego miejsca. Dlatego najlepiej sprawdzić je na stronie banku.

Ponadto konsultacje ze specjalistami ING Banku Śląskiego dalej będą możliwe za pośrednictwem strony banku i aplikacji banku. Konsultanci pracują od 08:00 do 24:00.

Co więcej, ING Bank Śląski zmienił godziny działania placówek w Sylwestra. Samodzielne placówki będą otwarte od 10:00 do 14:00, natomiast punkty w centrach handlowych będą działać do zamknięcia galerii.

Nie tylko ING Bank Śląski. Inne banki również muszą zmienić godziny otwarcia

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług banku 31 grudnia, lepiej zrobić to w godzinach porannych, gdyż później możemy już nie mieć takiej możliwości. Warto sprawdzić w internecie, do której otwarta jest konkretna placówka.

Tak też oprócz ING Banku Śląskiego, na ograniczenie godziny działania w sylwestra zdecydował się Bank Pekao, który również ograniczył godziny działania do 14:00. Te same godziny będą obowiązywać w BNP Paribas.

Z kolei Bank Millenium ogłosił jeszcze krótsze godziny działania na dzień 31 grudnia. Z placówek banku skorzystamy jedynie do godziny 13:00.

Natomiast Nest Bank wydłużył godziny działania swoich placówek względem konkurencji. W sylwestra oddziały będą funkcjonować do godziny 15:00.

W przypadku mBanku, wiele zależy od konkretnej placówki (wykaz znajduje się na stronie internetowej). Większość placówek zamyka się o 13:00, ale kilka z nich, znajdujących się w galeriach handlowych działa nawet do 17:00.

Klienci Banku Ochrony Środowiska w sylwestra nie będą mogli odwiedzić żadnego oddziału, gdyż wszystkie będą nieczynne. Ponadto należy pamiętać, że we wszystkich bankach ograniczone będą również godziny wykonywania przelewów, o czym pisaliśmy tutaj.

Podobne artykuły

pixabay, piviso

Twój portfel

500 plus na zdrowie. Nowy program resortu zdrowia obejmie tylko osoby powyżej 40. roku życia

Czytaj więcej >
Trwają prace nad europejską płacą minimalną

Twój portfel

Europejska płaca minimalna. Poprawki w dyrektywie korzystne dla pracowników

Czytaj więcej >
Emerytura

Twój portfel

Pomoc też dla emerytów, mogą dostać 2080 zł. Warunek jest jeden

Czytaj więcej >
Zmiana cen gazu o kilka procent

Twój portfel

Musimy przygotować się na zmianę cen gazu. Czeka nas już od lipca

Czytaj więcej >
Abonament nadal trzeba płacić. KRRiT poinformowała wszystkich.

Twój portfel

KRRiT wydała specjalny komunikat dotyczący abonamentu. Polacy będą wściekli na jego treść

Czytaj więcej >
Banki nie mają innego wyjścia i muszą podnosić opłaty?

Twój portfel

Banki drastycznie podnoszą ceny swoich usług. Będziemy płacić znacznie więcej

Czytaj więcej >