Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Potężna afera w Biedronce. Klienci byli wściekli, wychodzili bez zakupów
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 14.11.2023 20:12

Potężna afera w Biedronce. Klienci byli wściekli, wychodzili bez zakupów

Sklep Biedronka
BiznesInfo

Biedronka jest jedną z najpopularniejszych sieci handlowych w naszym kraju. Polacy chętnie robią zakupy w sklepach z logo małego owada z uwagi na regularnie wprowadzane akcje promocyjne, w ramach których znacznie taniej można nabyć najpopularniejsze produkty spożywcze. Jak podaje serwis superbiz.se.pl, najnowsza promocja na masło rozwścieczyła wielu klientów tej sieci.

Mega promocja na masło w Biedronce. Nie wszyscy mogli skorzystać

Sieć sklepów Biedronka wprowadziła jednodniową promocję na masło. Członkowie programu lojalnościowego popularnej sieci marketów mogli kupić masło “Mleczna Dolina” 200 g w cenie 2,99 zł przy zakupie 10 sztuk. Należy mieć na uwadze, iż cena regularna tego produktu to 4,76 zł, więc obniżka wynosiła niemal 50 proc. 

Żeby skorzystać z hitowej promocji, trzeba było użyć aplikacji Moja Biedronka. Ku rozczarowaniu klientów, okazało się, że w wielu polskich miastach akcja nie działała, wskutek czego nie wszyscy mogli z niej skorzystać. Co się konkretnie wydarzyło?

Zacznie się w poniedziałek. Biedronka zdeklasowała Lidla i Dino, nowa oferta zaskakuje

"Promocja na masło 10 sztuk nie przechodzi. Przepraszamy"

Jak podaje serwis, wielu internautów skarżyło się na to, że w ich sklepach promocja nie jest aktywna. “Promocja nie nalicza się i ludzie zostawiają przy kasach dziesiątki kostek masła” - napisał jeden z użytkowników mediów społecznościowych. Sfrustrowani klienci całą sytuację nazywali skandalem i wychodzili z supermarketów bez zakupów. “Ogłaszacie promocję, która powinna działać prawidłowo już od pierwszych chwil otwarcia sklepu. Oczywiście jak się okazuje, promocja nie nalicza się i ludzie zostawiają przy kasach te 10 kostek masła” - napisał inny klient.

Co więcej, w jednym ze sklepów Biedronki wywieszona została kartka na szybie lodówki z napisem: "Promocja na masło 10 sztuk nie przechodzi. Przepraszamy”.

Problem udało się naprawić

Jakiś czas później Biedronka poinformowała, że problemy przy naliczaniu promocji nie powinny już występować, a aplikacja powinna działać prawidłowo. Przypomnijmy, że jednodniowa promocja na masło obowiązywała w poniedziałek 13 listopada. Gdy ogłoszono akcję promocyjną, wielu klientów sieci nie oszczędzało w słowach. „Co za absurd! To się w głowie nie mieści! Masło w Biedronce 2,99 zł gdy kupisz 10 sztuk! Czy to hurtownia? Do kogo ta oferta jest kierowana?” - napisała jedna z klientek na profilu sieci w mediach społecznościowych.

Źródło: superbiz.se.pl.