Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Lidl rozdaje telefony i konsole za darmo, co godzinę można się obłowić. Tego jeszcze nie było
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 13.11.2023 18:37

Lidl rozdaje telefony i konsole za darmo, co godzinę można się obłowić. Tego jeszcze nie było

Lidl
Marek BAZAK/East News

Lidl przygotował nową akcję, w której klienci będą mogli wziąć udział od poniedziałku 13 listopada. Jest o co walczyć, gdyż w “Lidloterii” do zgarnięcia są bardzo cenne nagrody. Co trzeba zrobić, żeby je wygrać?

Lidl wystartował z akcją "Lidloteria prezentowa"

Lidl znany jest z tego, że co jakiś czas organizuje ciekawe akcje promocyjne. Tym razem sieć sklepów przygotowała “Lidloterię prezentową”, w której codziennie od godz. 6:00 do godz. 21:59 można wygrać wartościowe nagrody. Akcja zorganizowana jest z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia i nie ma wątpliwości, że ma zaktywizować klientów do częstych zakupów.

Wzburzona klientka Biedronki nie gryzła się w język. “To się w głowie nie mieści!”

Lidl ruszył z akcją "Lidloteria prezentowa". Są konkretne warunki

Lidl jasno określił, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w loterii i mieć szansę na zgarnięcie jednej z nagród.  W terminie od 13 listopada do 23 grudnia należy zrobić zakupy w Lidlu o wartości co najmniej 99 zł. Zanim wybierzesz się na zakupy pamiętaj, że do tej kwoty nie zaliczają się napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz karty prezentowe. Ważne, aby zachować oryginał dowodu zakupu, a następnie zarejestrować go na stronie lidloteria.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Zacznie się w poniedziałek. Biedronka zdeklasowała Lidla i Dino, nowa oferta zaskakuje.

Lidl przygotował imponującą listę nagród

Lidl informuje, że do wygrania są: telefony iPhone 14, konsole do gier PlayStation 5, roboty kuchenne Monsieur Cuisine Smart, lokówko-suszarki Dyson Airwrap, a także projektory Samsung The Freestyle. Każdego dnia 16 osób zgarnie nagrody. Co więcej, w finale zostaną rozlosowane 3 nagrody pieniężne w wysokości 20 tys. zł. Finałowe losowanie odbędzie się 9 stycznia 2024 r.

Tagi: Lidl