Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Nagranie z Lidla pobija rekordy oglądalności. Internauta: "Dlatego nie lubię tego sklepu"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 11.11.2023 14:06

Nagranie z Lidla pobija rekordy oglądalności. Internauta: "Dlatego nie lubię tego sklepu"

Lidl, screen TikTok @lidl_girls
Iberion/TikTok @lidl_girls

Zakupy spożywcze są niezbędnym elementem życia codziennego. Jedni je uwielbiają, zaś dla innych jest to niebyt lubiany obowiązek. Wizyta w sklepie wiąże się często z pewnymi nieprzyjemnościami i kłopotami, takimi jak chociażby długie kolejki do kas, czy też wysokie ceny. Na TikToku pojawiło się ostatnio nagranie, które ukazuje kolejny problem klientów.

Hitowe nagranie z Lidla

Ostatnio na TikToku pojawiło się pewne nagranie, które zostało odtworzone ponad 26 mln razy, zdobyło aż 300 tys. polubień, a blisko 6 tys. internautów je skomentowało. Na kilkunastosekundowym filmiku możemy zobaczyć kasjerkę popularnej sieci sklepów spożywczych. Szczególną uwagę zwraca to, w jaki sposób kobieta kasuje produkty, bowiem robi to błyskawicznie. 

Umowa koalicyjna. Nadchodzą duże zmiany w zwolnieniach lekarskich, szef nie wypłaci już chorobowego

Internauci nie byli zachwyceni

Okazuje się jednak, że nie wszystkim internautom się to spodobało. Spora część osób uważa, że przy tak szybkim kasowaniu produktów, klienci mogą nie nadążyć z ich pakowaniem. Niektórzy zupełnie nie zwracają na to uwagi i w swoim tempie wkładają zakupy do siatki, ale u innych powoduje to stres, wywołuje dużą presję, a nawet zniechęca do zakupów.

- Może kasować jak błyskawica, ja i tak zapłacę dopiero, jak wszystko zapakuję; - Właśnie tylko dla tego nie chodzę do Lidla na duże zakupy; - Zawsze zadaję sobie pytanie, o co w tym chodzi. Jako klient czuję się przytłoczony i wychodzę ze sklepu w złym humorze - piszą internauci w komentarzach.

Część komentujących stanęła w obronie kasjerki

Spora część komentujących stanęła w obronie pracowników. Pod nagraniem odezwało się także kilka kasjerów i kasjerek, którzy przyznają, dlaczego muszą się tak spieszyć. - Szanowni klienci, kasa nie jest od pakowania towaru. W większości krajów zakupy pakuje się bezpośrednio do wózka; - Kasjer ma wyznaczone min zeskanowanych artykułów na minutę. Jest za to rozliczany, więc drodzy klienci z dystansem do tego proszę - czytamy na TikToku. 

Tagi: Lidl Zakupy