Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zacznie się w środę. Dino znów szaleje, rozdają kultowe produkty za grosze
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 14.11.2023 16:34

Zacznie się w środę. Dino znów szaleje, rozdają kultowe produkty za grosze

Sklep Dino
Wikimedia Commons, Łukasz Świerczewski

Dino jest jednym z najpopularniejszych dyskontów w naszym kraju. Polacy lubią robić zakupy w sklepach tej sieci ze względu na częste i ciekawe okazje, a także przystępną lokalizację placówek. Dino ponownie zaskoczyło klientów i przygotowało dla nich oferty, obok których nie da się przejść obojętnie.

Nowa gazetka Dino. Masa ciekawych okazji

Nowa gazetka będzie obowiązywała od 15 do 21 listopada. Na co zwrócić uwagę? Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku, Polacy szturmem ruszą do marketów na zakupy. Będzie się to wiązało oczywiście z gigantycznymi kolejkami, ale i okazjami, na które niektórzy polują już w listopadzie.

Na pierwszej stronie gazetki Dino w oczy rzuca się mąka tortowa extra Basia. Za 2,5 kg tego produktu zapłacisz 7,99 zł. To coś dla fanów domowych wypieków. Z kolei za 6,99 zł dostaniemy Ciasto Kopiec Kreta dr. Oetker. W tej samej cenie dostępna jest masa krówkowa kajmak. Za Masło Ekstra Krasula 200 g zapłacisz tylko 3,99 zł pod warunkiem, że kupisz 4 sztuki.

Karta Moja Biedronka straci ważną funkcję. Termin mija 18 listopada

Nowa gazetka Dino. Klienci będą zachwyceni

W gazetce Dino możemy znaleźć również bogatą ofertę na kawy i herbaty. Dla najbardziej wymagających, za 49,99 zł sieć oferuje kawę ziarnistą Dallmayr Crema d'Oro 1 kg. Klasyczna kawa mielona Tchibo Family to wydatek rzędu 8,99 zł. Herbatę ekspresową Minutka kupisz za 4,49 zł za 100 torebek. Przy zakupie dwóch sztuk owocowej herbaty Herbaciany Ogród zapłacisz 4,49 zł za 20 torebek. Cukier trzcinowy Diamant kupisz za 8,99 zł, a za ananasa w syropie zapłacisz 5,49 zł pod warunkiem, że sięgniesz po dwie sztuki. 

Sieć przygotowała również okazje dla rodziców. Mleko Bebilon Advance 2, 3, 4 kupisz już za 61,99 zł przy zakupie dwóch sztuk. To cena za 1 kg produktu dla najmłodszych. Za 9,99 sieć oferuje kaszkę mleczną Porcja Zbóż BoboVita, a za 14,39 zł Herbatniczki dla maluchów marki Gerber.

Dino wprowadziło także ofertę na tradycyjne produkty, których nie może zabraknąć w żadnym polskim domu. Za 5,99 zł kupisz olej rzepakowy. Taka cena obowiązuje przy zakupie dwóch litrowych butelek oleju. Zakupisz również Majonez Winiary. Za 300 ml tego produktu zapłacisz 5,99 zł.

Nowa gazetka Dino. Wiele produktów w niezwykłych cenach

Zbliżają się święta, więc sieć wprowadziła również ciekawe oferty na słodkości. Czekoladki Kinder Country, które mogą być świetnym dodatkiem do prezentu, kupisz już za 1,35 zł. Taka cena obowiązuje przy zakupie trzech sztuk. Kupując bombonierkę Ferrero Rocher dostaniesz 50 proc. rabatu na drugie pudełko tych słodkości. Prawdziwym hitem może się okazać kalendarz adwentowy dla najmłodszych marki Kinder za 37,99 zł. Mandarynki, bez których wiele osób nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia, sprzedawane są w cenie 4,99 zł za 1 kg.