Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Klienci Biedronki załamują ręce. Koniec akcji jest bliski
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 14.11.2023 14:39

Klienci Biedronki załamują ręce. Koniec akcji jest bliski

Sklep Biedronka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Bardzo złe informacje płyną ze sklepów Biedronka - zdecydowanie nie wywołają one zadowolenia wśród klientów tej sieci. Zostały już ostatnie dni na skorzystanie ze specjalnej oferty przygotowanej przez dyskont. Po wyznaczonym terminie zostanie wyłączona funkcja w aplikacji oraz na karcie “Moja Biedronka", która jest bezpośrednio powiązana z programem.

Koniec specjalnej oferty w Biedronce

Największa w Polsce sieć dyskontów Biedronka co jakiś czas organizuje specjalne oferty dla swoich klientów. Wiele z nich wymaga posiadania karty lojalnościowej “Moja Biedronka” bądź aplikacji na telefonie. Nie powinno to dziwić - chodzi bowiem o przyciągnięcie, a następnie utrzymanie klientów w sklepach sieci.

Jak wskazuje serwis fakt.pl, jedna z takich ofert specjalnych już niebawem się zakończy. Wielu klientom taka perspektywa zdecydowanie się nie spodoba - zwłaszcza, jeżeli weźmie się pod uwagę kwestię podobnych ofert, obowiązujących w Biedronce w latach poprzednich.

125 zł mniej za prąd. Wiemy, co trzeba zrobić, czas do 15 grudnia

To już ostatnie dni

Z danych portalu fakt.pl wynika, że ku końcowi chyli się akcja związana z Gangiem Mocniaków. Biedronka wprowadziła pluszaki z tej serii w sierpniu tego roku; jej celem było promowanie zdrowego żywienia i aktywności fizycznej wśród dzieci. Pluszaka z Gangu Mocniaków można odebrać za darmo po uzbieraniu 60 naklejek. Inną opcją jest zapłacenie 24,99 zł w przypadku 30 naklejek lub pełnej ceny 49,99 zł bez jakichkolwiek naklejek.

Naklejki w obecnej edycji akcji Biedronki można zdobywać poprzez robienie zakupów w sklepach sieci. Fakt.pl donosi, że jedna naklejka przysługuje za każde zakupy warte 69 zł. Posiadacze karty “Moja Biedronka” po dokonaniu zakupów otrzymują również kod do quizu w aplikacji sieci - za jego rozwiązanie przysługuje dodatkowa naklejka.

Termin za rogiem

Oferta Biedronki związana z Gangiem Mocniaków chyli się jednak ku końcowi. Serwis fakt.pl wskazuje, że zbieranie naklejek zakończy się 18 listopada. Po tym dniu aplikacja oraz karta “Moja Biedronka” utracą funkcje związane z akcją prowadzoną przez dyskont.

Osoby, które zbiorą do tego dnia wymaganą ilość naklejek, będą jeszcze miały trochę czasu na odbiór pluszaków ze sklepów. Według portalu fakt.pl, będzie to możliwe do 2 grudnia, czyli przez dwa tygodnie po zakończeniu zbierania naklejek.