Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Handel > Już od poniedziałku w Lidlu. Klienci będą walić drzwiami i oknami
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 03.12.2023 19:39

Już od poniedziałku w Lidlu. Klienci będą walić drzwiami i oknami

Sklep sieci Lidl
Iberion

Poniedziałek 4 grudnia oznacza start nowych promocji w Lidlu. Niemiecki dyskont tym razem przygotował bardzo atrakcyjne promocje, które zdecydowanie mogą pomóc w przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia.

Nowe promocje w Lidlu

Pierwsza w oczy z nowej oferty Lidla rzuca się specjalna oferta na 200 g kostkę masła Pilos. Kupując trzy sztuki we wtorek 5 grudnia, cena jednej będzie obniżona z 5,99 zł do 3,99 zł. Opłaca się jednak zainstalować aplikację Lidl Plus - pozwala ona na obniżenie ceny jednej sztuki aż do 3,33 zł!

Rodzice szukający słodkich upominków dla swoich pociech z okazji Mikołajek mogą bardzo mocno oszczędzić na nowej ofercie. Przy zakupie drugiego produktu z oferty słodyczy Favorina, jego cena będzie obniżona aż o 60 proc. - musi on być jedynie tańszy od pierwszego. Z kolei przy zakupie dwóch Kinder Niespodzianek będzie można wziąć dodatkowe 2 sztuki całkowicie za darmo.

Polacy tłumnie ruszyli do urzędów. Mają ważny powód, znamy sposób na uniknięcie kolejek

Ceny poszły w dół

Osoby poszukujące mięsa z kurczaka zdecydowanie powinny zainstalować aplikację Lidl Plus. W poniedziałek, wtorek i środę (czyli między 4 a 6 grudnia) 1 kg fileta z piersi kurczaka będzie przeceniony aż o 55 proc. - jego koszt wyniesie tylko 10,99 zł! Podobna sytuacja będzie z pomarańczami deserowymi, które będą przecenione o połowę (z 6,99 zł do 3,49 zł) z aplikacją.

Klienci, którzy od fileta z piersi kurczaka wolą inne mięsa, również skorzystają z promocji. Aż do końca grudnia będzie obowiązywała specjalna cena fileta z piersi indyka - 18,99 zł/kg. Natomiast ci, którzy lubują się w bekonie, będą mogli kupić opakowanie 130 g boczku - zarówno surowego, jak i wędzonego - za 4,79 zł.

Klienci ruszą do sklepów

Przeceny będą również na innych mięsach. O połowę tańsze będzie 500 g opakowanie białej kiełbasy w przypadku zakupu drugiej sztuki - 8,99 zł zamiast 11,99 zł. Skrzydła z kurczaka będą miały z kolei niższą cenę o 56 proc. przy zakupie drugiego produktu (4,99 zł), zaś opakowanie 5 plastrów schabu - tylko 8,99 zł.

Wielu zainteresuje również oferta jaj, którą od poniedziałku 4 grudnia wprowadza niemiecki dyskont. 20 szt. jaj klasy A i wielkości M z wolnego wybiegu będzie kosztować 17,99 zł - daje to w przeliczeniu tylko 90 gr za jedno jajo.