Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Handel > Właśnie się zaczęło. Do Rossmanna ustawią się długie kolejki, same hity
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 30.11.2023 20:40

Właśnie się zaczęło. Do Rossmanna ustawią się długie kolejki, same hity

Rossman
Iberion

Rossmann co jakiś czas przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne oferty. Tak samo było i tym razem. Popularna drogeria wprowadziła wiele promocji, obok których ciężko przejść obojętnie. Na co warto zwrócić uwagę podczas wizyty w tym sklepie?

Niebywałe promocje w Rossmannie

W ofercie Rosmanna znajdziemy wiele produktów w promocyjnych cenach, na które warto zwrócić uwagę. Przecenione zostały plastry z woskiem do depilacji marki VEET Professional, które kupimy za jedyne 31,99 zł. Znajdziemy także maszynkę do golenia Gilette Fusion, która ma w komplecie dwa wkłady wymienne, w cenie 49,99 zł. Kolejną świetną ofertą jest woda toaletowa dla mężczyzn Hugo Boss Energise 75 ml w cenie 155,99 zł. Wcześniej za ten produkt trzeba było zapłacić 239,99 zł.

Właśnie się zaczęło. Dino przygotowało dla klientów wyjątkową ofertę

Oferty Rossmanna, których nie warto przegapić

W ofercie Rossmanna pojawiła się także woda toaletowa dla kobiet Versace Red Jeans 75 ml, którą przeceniono ze 149,99 zł na 96,99 zł. Drogeria przygotowała dla klientów kolejne zapachy w atrakcyjnych cenach i za wodę toaletową dla mężczyzn Bruno Banani Puro Man 30 ml zapłacimy teraz 59,99 zł zamiast 99,99 zł. Natomiast cenę wody perfumowanej dla kobiet Versace Woman obiżono aż o 60 zł i aktualnie kosztuje 109,99 zł za 30 ml.

W Rossmannie 5 procent rabatu dla wszystkich klientów

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec niespodzianek dla klientów tej popularnej drogerii. Jeśli zrobimy zakupy przy użyciu urządzenia mobilnego, dostaniemy dodatkowe rabaty. Korzystając z aplikacji Rossmann Go, zostanie nam naliczona zniżka w wysokości 5 procent. Otrzymamy ją płacąc za zakupy Rossmann GO kartą płatniczą podpiętą w aplikacji, BLIKiem, Google Pay, Apple Pay.

Należy pamiętać, że rabat nie obowiązuje w przypadku płatności przy kasie, ale łączy się z innymi promocjami. Promocja nie obowiązuje przy zakupie: produktów leczniczych i wyrobów medycznych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, przedmiotów służących do karmienia niemowląt oraz alkoholu.

Tagi: Zakupy