Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Wpadka pracowników Biedronki. "Poufna" informacja wisiała na środku sklepu
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 18.04.2024 22:41

Wpadka pracowników Biedronki. "Poufna" informacja wisiała na środku sklepu

biedronka
Fot. materiały własne

W jednym z marketów sieci Biedronka klienci natrafili na tajemniczą kartkę z napisem ”poufne”. Zdecydowanie nie powinna ona wisieć w tym miejscu, co może oznaczać, że któryś z pracowników sklepu zaliczył wpadkę.

Znalazł to w Biedronce i od razu złapał za telefon

Sytuacja miała miejsce w jednym z sklepów Biedronki na Mazowszu. Czytelnik ”Faktu”, pan Andrzej, podczas poszukiwania ceny jabłek natrafił na nietypową kartkę. Ta znajdowała się tuż nad jego głową, tuż pod szyldem z napisem “Warzywniak”. Nie miał wątpliwości, że ta nie powinna się znaleźć na widoku klientów.

Padła główna wygrana w grze Lotto. Szczęśliwiec zgarnie ogromną kwotę

Wpadka w Biedronce. Klient zobaczył kartę z napisem "poufne"

Klienci wielokrotnie zwracali uwagę na zablokowane alejki w sklepach sieci Biedronka, za co odpowiedzialnością często obarczane były osoby zatrudnione w dyskoncie. Dzięki zdjęciu udostępnionemu przez pana Andrzeja wyszło na jaw, jakie informację są przekazywane pracownikom w sprawie ich codziennych obowiązków. Na kartce umieszczony został napis „poufne”.

ZOBACZ TAKŻE: Darmowe bilety na pociąg. Są trzy warunki, trzeba się spieszyć

Jeden z pracowników Biedronki zostawił kartkę z poufną informacją?

Tuż nad owocami pan Andrzej zauważył kartkę przeznaczoną wyłącznie dla oczu pracowników Biedronki. Dotyczyła ona ułożenia towaru na poszczególnych wyspach w sklepie.

Stoisko OW – proszę dopilnować poprawnego ułożenia produktów na stoisku – głosi jedno z poleceń umieszczonych na kartce.

Osoba, która zajmowała się stoiskiem, najprawdopodobniej umieściła kartkę w tym miejscu do własnego wglądu, po czym zapomniała zabrać ją ze sobą po ukończeniu zadania.

Źródło: Fakt.pl