Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Padła główna wygrana w grze Lotto. Szczęśliwiec zgarnie ogromną kwotę
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.04.2024 11:26

Padła główna wygrana w grze Lotto. Szczęśliwiec zgarnie ogromną kwotę

kupony Lotto
Fot. Materiały Prasowe/Totalizator Sportowy

Padła kolejna główna wygrana w popularnej grze Lotto - “Szybkie 600”. Wygrany los przyniesie zwycięzcy gigantyczną sumę. Wiadomo, gdzie szczęśliwiec nabył kupon i jaka kwota trafi na jego konto. Przedstawiamy szczegóły. 

Jak grać w "Szybkie 600"?

Totalizator Sportowy od wielu lat organizuje gry liczbowe, które zyskały ogromną popularność wśród Polaków. Gracze chętnie biorą w nich udział i liczą na to, że zgarną pokaźną sumę pieniędzy. Jedną z gier Lotto jest “Szybkie 600”, które zapewnia wypłatę 600 złotych co tydzień przez rok. Aby zagrać, trzeba nabyć kupon za 2 zł i wytypować 6 z 32 liczb. 

Jeśli jednak ktoś chciałby zgarnąć jeszcze wyższą kwotę, to powinien zagrać za więcej niż 2 zł. Wówczas potencjalna wygrana wzrasta do 6000 złotych co tydzień przez rok. Jest również szansa na zgarnięcie dodatkowej premii. 

Tak będą wyglądały ceny prądu w 2024 roku. Podano maksymalną stawkę

Padła główna wygrana w grze "Szybkie 600"

Padła kolejna główna wygrana w “Szybkie 600”. Zwycięzca poprawnie wytypował wszystkie sześć liczb i teraz przez najbliższy rok będzie otrzymywał 600 złotych tygodniowo. Wygrana pierwszego stopnia zapewni mu łącznie 31 200 złotych

Ostatnio gigantyczna wygrana trafiła także do gracza z Bydgoszczy, który kupił swój los w kolekturze Lotto przy ul. Broniewskiego. Jak na razie w kwietniu tylko sześć osób zgarnęło główną nagrodę w grze “Szybkie 600”.

Wiadomo, gdzie gracz nabył szczęśliwy kupon

Szczęśliwiec nabył swój kupon w kolekturze Lotto przy ul. Powstańców Śląskich 96 w Toruniu. Okazuje się, że jest to druga w tym roku wygrana w tym mieście. Wówczas gracz kupił los w punkcie Lotto przy ul. Łyskowskiego 8. Wcześniej główna nagroda w popularnej grze Lotto w Toruniu padła w 2021 roku. 

Zobacz także: Ważny dodatek nie tylko dla emerytów, nawet 330 zł. Polacy nie mają o tym pojęcia