Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Ważny komunikat banku PKO. Część klientów odzyska pieniądze
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 15.06.2024 11:20

Ważny komunikat banku PKO. Część klientów odzyska pieniądze

PKO Bank Polski
Fot. redakcja serwisu

”Pieniądze wracają” w PKO BP. Popularna akcja dla klientów banku wróciła, czasu na wzięcie udziału zostało jednak niewiele. Polacy mają szansę zyskać nawet kilkaset złotych miesięcznie. Najpierw muszą spełnić warunki.
 

Klienci PKO BP odzyskają pieniądze za zakupy

Na skorzystanie z oferty banku PKO, Polacy mają czas już od 15 kwietnia 2024 roku. Wzięcie udziału w akcji daje szansę na zgarnięcie nawet 300 zł miesięcznie, i to przez kolejne pół roku. ”Pieniądze wracają” to już druga edycja akcji, która poprzednio cieszyła się niezwykłą popularnością. Klienci powinni się jednak pospieszyć — czas na przystąpienie do programu mamy jeszcze tylko przez dwa tygodnie, do 30 czerwca. Warto również pamiętać o kilku warunkach.

Biedronka oszalała. Klienci tłumnie ruszą dziś do sklepów

Jak wziąć udział w akcji ”Pieniądze wracają”?

W ramach tymczasowej oferty, bank PKO BP oferuje 5% zwrotu środków za płatności kartą Visa. Propozycja brzmi kusząco, nic więc dziwnego, że druga edycja akcji ma szansę na takie same zainteresowanie, co poprzednia. Jest jednak haczyk — ze zwrotów mogą skorzystać jedynie nowi klienci. Oferta obejmuje m.in. świeżo otwarte Konto za Zero, Konto bez Granic, Konto Aurum, Konto Platinium II, a także Konto dla Młodych.

Warunkiem przystąpienia do akcji jest podanie kodu promocyjnego KASAWRACA2, przy okazji otwierania konta. Co więcej, klienci powinni pamiętać, iż wspomniane 300 zł miesięcznie jest maksymalną, a nie gwarantowaną kwotą zwrotu. To, ile pieniędzy odzyskamy, zależy od tego, ile wydamy z wykorzystaniem karty Visa, podpiętej do konta PKO.
 

Klienci czekają na ważny komunikat banku

Chociaż ”zapisy” potrwają jeszcze tylko do końca czerwca, pieniądze będą wracać na konta klientów aż do stycznia 2025 roku. PKO Bank Polski przygotował się na udział aż 13 tysięcy uczestników. Warto jednak zaznaczyć, iż chętnych może być znacznie więcej. Wówczas zasada ”kto pierwszy, ten lepszy” — pula nagród jest bowiem ograniczona. Jeśli więc wskazana liczba uczestników weźmie udział w akcji jeszcze przed końcem miesiąca, bank opublikuje na oficjalnej stronie informację o wcześniejszym zakończeniu akcji. Warto więc na bieżąco sprawdzać aktualności na stronie PKO BP, a także zapoznać się z udostępnionym tam regulaminem akcji.