Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Sport

Sport

Sigma BIS
17.05.2024 14:46 Podsumowanie konferencji Sigma Bis dotyczącej marketingu sportowego

Konferencja ‘’Razem do mety’’, organizowana przez dom mediowy Sigma BIS, dotyczyła sponsoringu z zakresu sportu oraz sposobów na jego efektywne wykorzystywanie. Omówione zostały wszelkie zagadnienia, takie jak wykorzystanie sponsoringu jako elementu media mixu w kampaniach reklamowych, mierzenie wpływu sponsoringu na sprzedaż, zaangażowanie marek w promocję aktywności fizycznej młodych Polaków czy realizację projektów dotyczących gamingu i e-sportu. 

None
15.04.2024 14:43 CANAL+ ONLINE I FAME nawiązali współpracę. "Na stałe wchodzimy do medialnej ligi mistrzów"

Po raz pierwszy w historii, galę FAME będzie można oglądać wyłącznie na platformie streamingowej CANAL+ online. Dostęp do transmisji będzie kosztował 39 zł przy płatności kartą w modelu subskrypcyjnym lub 49 zł przy płatności jednorazowej.

karty
13.01.2024 14:25 Taką kartę ma już 1,5 miliona Polaków. Niebywałe, co można dzięki niej zyskać

Użytkownikami Karty MultiSport jest już prawie 1,5 miliona Polaków. Co sprawia, że jest tak atrakcyjna? Co zrobić, żeby ją zdobyć i jak z niej korzystać? Sprawdzamy!

Janusz Filipiak
17.12.2023 22:27 Nie żyje Janusz Filipiak. Prezes Comarchu i Cracovii miał 71 lat

Przedsiębiorstwo informatyczne Comarch poinformowało o śmierci współzałożyciela firmy, prof. Janusza Filipiaka. Wiadomość nadeszła ponad 2 miesiące po przetransportowaniu w stanie krytycznym prezesa firmy do szpitala. Stosowne oświadczenie wydał również MKS Cracovia, której prezesem był Filipiak.

Apoloniusz Tajner
16.10.2023 14:56 Były trener Małysza właśnie ujawnił. Mocne zaskoczenie

Coraz więcej osób zaczyna ujawniać swoje plany na okres po wyborach. Do tej grupy przyłączył się również dawny trener Adama Małysza i były prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner.

Iga Świątek
10.06.2023 19:07 Iga Świątek wygrywa w Paryżu. Jednocześnie zgarnia wielkie pieniądze

Iga Świątek po raz drugi z rzędu wygrała turniej Roland Garros w Paryżu. Oznacza to jednocześnie, że zgarnęła sporą kwotę pieniędzy w ramach nagrody za zwycięstwo.