Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Pekao

Pekao

Bank Pekao
08.03.2024 13:20 Dostałeś takiego SMS-a? Lepiej natychmiast go usuń

Bank Pekao ostrzega: Uważajcie! Oszuści rozsyłają SMS-y do klientów, podając się nie tylko za pracowników banku, ale również Biuro Inspekcji Kredytowej (BIK). Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

sklep Biedronka
02.03.2024 15:26 Kłopoty w sklepach Biedronki. Sieć przeprasza klientów

2 marca br. klientów Biedronki spotkała niemiła niespodzianka. W trakcie zakupów zostali poinformowani, że w dniu dzisiejszym zapłacą tylko gotówką. Problem ten może mieć związek z awarią systemu płatności w banku Pekao SA. Sieć przeprosiła za niedogodności.

pieniądze-100 zł-banknot-biznesinfo
22.09.2023 16:41 Polecisz konta w tym banku i zyskasz nawet 1500 zł. Właśnie ruszyła nowa edycja programu

Mając konto bankowe, możemy szybko opłacić rachunki, ustawić stałe zlecenia, zaoszczędzić na opłatach dokonywanych przez internet, wypłacać gotówkę z bankomatów i płacić kartą płatniczą. Zalet jest całkiem sporo, dlatego trudno się dziwić, że Polacy chętnie zakładają konta bankowe. Natomiast banki, chcąc zdobyć nowych klientów, oferują im udział w różnych akcjach. Jedną z nich jest polecanie konta – rekomendujący je klient otrzymuje w zamian nagrodę finansową. Poniżej wyjaśniamy, kto skorzysta i jakie są szczegóły akcji.

flaga-Polska
05.05.2023 16:36 Atak na klientów wielkiego banku. Oszuści chcą wykorzystać brak czujności

W czwartek 4 maja Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) wydała ostrzeżenie przed cyberprzestępcami, którzy wykorzystują wizerunek Banku Pekao i wysyłają do jego klientów fałszywe e-maile ze szkodliwym oprogramowaniem. Uruchomienie rzekomego załącznika skutkuje zainfekowaniem komputera.

logo PKO
17.04.2023 15:53 Pekao zamyka ważną i popularną usługę. Już niedługo przestanie działać

Po 5 latach istnienia aplikacji bankowej do inwestycji, Bank Pekao potwierdził, że zamierza wyłączyć funkcjonowanie Pekao24 Makler. Sama instytucja uzasadnia swoją decyzję polityką jednej aplikacji.

bankomat
03.04.2023 19:50 Kolejne ataki oszustów. Na celowniku klienci Banku Pekao

Oszuści rozpoczęli kolejną falę ataków phishingowych. Tym razem na celownik wzięli klientów Banku Pekao. CSIRT KNF wystosował ostrzeżenie.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
10.02.2023 13:46 Banki zapowiadają spore utrudnienia. Przerwy w działaniu wielu usług już w weekend

Banki przyzwyczaiły nas do tego, że często wprowadzają przerwy techniczne w celu zaktualizowania ofert lub naprawienia pojawiających się problemów. W ten weekend niektóre z nich zapowiadają akcje serwisowe, które uniemożliwią płacenie kartą lub pobieranie gotówki z bankomatów.W najbliższych dniach przerwy w działaniu niektórych usług zapowiedziały banki: BNP Paribas, Pekao, VeloBank, mBank i Bank Pocztowy, podaje portal „bankier.pl".

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
11.06.2022 11:47 Aż 12 banków zapowiedziało weekendowe przerwy. Klienci będą mieli masę trudności

Na ten weekend przerwy technicznego zapowiedziało wyjątkowo dużo banków: PKO BP, ING Bank Śląski, Pekao SA, Credit Agricole, mBank, Santander Consumer Bank, Bank Pocztowy, Getin Bank, Nest Bank, Bank BPS, Toyota Bank i Volkswagen Bank. Klienci muszą liczyć się z wieloma utrudnieniami.

pieniądze-babcia-biznesinfo
10.05.2022 19:02 Pekao ma dobre wieści dla klientów. Bank zamierza znowu podnieść oprocentowanie lokat

Bank Pekao S.A. planuje podwyżkę oprocentowania na lokatach, wyznał prezes Leszek Skiba. Pierwsza podwyżka miała miejsce w kwietniu, polski bank planuje więc kolejną. Bankom potrzebna jest gotówka i próbują ją pozyskać z rynku. Jednym ze sposobów jest przekonanie klientów do przeniesienia swoich oszczędności, a do tego zachęcają m.in. dobrze oprocentowane lokaty.

bankomat-kobieta-wypłata pieniędzy-euronet-biznesinfo
06.05.2022 18:54 ING, Pekao i wiele innych banków już zapowiedziało utrudnienia. Lepiej przygotować gotówkę

Banki znowu zapowiedziały liczne utrudnienia w weekend. Prace serwisowe będą wykonywać: ING Bank Śląski, Bank Pekao, Toyota Bank, Volkswagen Bank i Bank Pocztowy. Klienci muszą być gotowi na problemy z dostępem do pieniędzy i aplikacji. Banki będą pracować nad usprawnianiem bankowości internetowej, co w konsekwencji może oznaczać utrudnienia z dostępem do pieniędzy.

Pekao-sa-bank-2-biznesinfo
06.05.2022 16:23 Bank Pekao pochwalił się niewiarygodnym pomysłem. Powstanie największa inwestycja swego typu w Polsce

Bank Pekao zamierza zainwestować 763,4 mln zł w budowę największej farmy fotowoltaicznej w Polsce. W tym celu powstało konsorcjum trzech banków, gdzie najważniejszą rolę będzie pełnił właśnie Pekao.

PKO-BP-bank-polski-biznesinfo
23.04.2022 16:17 PKO BP i Pekao SA mają świetną wiadomość dla klientów. Banki przygotowały zmiany w lokatach

Banki podnoszą oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat. Od piątku 22 kwietnia wyższe oprocentowanie mają klienci PKO BP, a od 4 maja klienci Banku Pekao SA. Nową ofertę produktową mają w rękawie także inne banki. Oprocentowanie lokat na przestrzeni kilku ostatnich lat można porównać do nieudolnego szukania złotego naszyjnika w morzu. Jeszcze dwa lata temu nie opłacało się w ogóle trzymać pieniędzy w banku, gdyż korzystniejsze rozwiązania oferowały chociażby rynki kapitałowe. Jednak przy rosnącej inflacji banki wyszły z nowymi propozycjami na przeciw klientom.

Pekao-sa-bank-2-biznesinfo
05.04.2022 14:04 Oszuści polują na klientów Banku Pekao. 5,8 mln osób w niebezpieczeństwie

Bank Pekao zmaga się z atakiem oszustów na klientów. Możesz otrzymać wiadomość z linkiem o potrzebie zalogowania się na konto. Przestępcy w ten sposób włamują się na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych, by je wykorzystać i okraść Cię z Twoich pieniędzy. Problem dotyczy 5,8 mln klientów Banku Pekao. Rzecznik prasowy prosi o nie klikanie w linki zawarte w tym SMS–ie. Nadawcą wiadomości nie jest Bank Pekao.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
19.03.2022 01:00 Przerwy aż w dwunastu bankach. Wśród nich PKO, Pekao i ING

Przerwy w ten weekend będą wyjątkowo dotkliwe dla klientów. Prace serwisowe zapowiedziały: Bank BPS, Bank Pekao, BOŚ Bank, Citi Handlowy, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, neoBank, Nest Bank, PKO Bank Polski, Santander Consumer Bank oraz Toyota Bank. W ten weekend przerwy mogą być wyjątkowo dotkliwe dla klientów. Niektóre banki planują bowiem długo dłuższe przerwy niż ma to miejsce zazwyczaj.

Pekao ostatecznie przejmuje Idea Bank
20.06.2021 02:00 Idea Bank znika z polskiego rynku. Pekao zaczyna migracje klientów

Ostateczne zniknięcie Idea Banku z polskiego rynku coraz bliżej. Choć istniejąca od 30 lat instytucja została przejęta przez Bank Pekao pół roku temu, to pozostały systemu IT oraz klienci. Przedstawiciele banku zapowiadają na jesień zakończenie procesu integracji i przeprowadzenie w związku z tym tzw. migracyjnego weekendu.Z tego artykułu dowiesz się:Pół roku temu Pekao przejął Idea BankJakie elementy pozostały jeszcze do przejęciaKiedy klienci muszą przygotować się na migracyjny weekend

Wypłacanie pieniędzy z bankomatu
28.04.2021 02:00 Pekao, Alior, ING i inne planują dłuższe przerwy. Nawet do poniedziałku

Pekao, Alior, ING Bank Śląski, BPS, BNP Paribas, BOŚ Bank, Getin Noble Bank i Toyota Bank to osiem banków, które zapowiedziały już przerwy techniczne w dostępie do swoich usług. Problemy z bankowością na majówkę to nie jest dobra wiadomość. Tym bardziej, że wiele ograniczeń minie nie w nocy z niedzieli na poniedziałek, ale dopiero we wtorek rano.Z tego artykułu dowiesz się:Które z banków zdecydowały się na przeprowadzenie prac technicznychW jakich terminach odbędą się wymienione prace konserwacyjneJakie usługi zostaną wyłączone

Pekao zwiększa ofertę. Nowe opcje w PeoPay.
27.03.2021 01:00 Klienci Pekao zapłacą za parking i autobus telefonem

Z tego artykułu dowiesz się:Czemu Pekao zdecydowało się na cyfryzacjęCo zyskają klienci dzięki współpracy Pekao ze SkyCashJak do sprawy odnoszą się przedstawiciele Pekao

W ten weekend przerwy techniczne w aż 8 bankach
20.03.2021 01:00 Przerwy techniczne w aż 8 bankach. W weekend klientów czekają spore utrudnienia

Z tego artykułu dowiesz się:Przerwy techniczne na ten weekend zapowiedziało aż 8 bankówW którym banku utrudnienia już za klientamiW którym banku przerwa techniczna potrwa niemal całą niedzielę

Pekao planuje zwolnienia grupowe. Na bruku blisko 1000 osób.
04.03.2021 01:00 Pekao przeprowadzi zwolnienia grupowe. Pracę straci ponad 1000 osób

Z tego artykułu dowiesz się:Co planuje PekaoIle osób straci pracęIlu osobom zostaną zmienione warunki zatrudnienia

Stopy procentowe nadal bardzo niskie
03.03.2021 01:00 RPP podjęła decyzję. Stopy procentowe nadal bez zmian

Z tego artykułu dowiesz się:Na jakim poziomie są stopy procentoweJakie były dotychczasowe decyzje RPP w tym zakresieKto na tym zyska, a kto straci

Pekao oczekuje większego zaangażowania klientów. Bank podwyższa opłaty.
27.02.2021 01:00 Opłaty i prowizje w górę. Pekao oczekuje większej aktywności od klientów

Z tego artykułu dowiesz się:Na co konkretnie liczy PekaoJakie cele stawia sobie PekaoJakie wyniki finansowe odnotował bank w minionym roku

ING, Pekao, BOŚ i Toyota planują przerwy techniczne
29.01.2021 01:00 Zacznie się jeszcze dzisiaj. Wiele banków wprowadzi ograniczenia

Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy ING, Pekao, Boś i Toyota Bank przeprowadzą prace serwisoweW którym banku przerwa techniczna będzie najdłuższaNa jakie niedogodności muszą przygotować się klienci

Pekao i Santander ostrzegają klientów
29.01.2021 01:00 Pekao bije na alarm. Klienci są proszeni o szczególną ostrożność

Z tego artykułu dowiesz się:Jaki komunikat wystosowały Pekao i SantanderJakie zmiany wprowadzono w ostatnim czasie na OLXNa czym polega oszustwo

Pekao zamyka lokaty
23.01.2021 01:00 Klienci dwóch największych banków zostali na lodzie. Teraz Pekao usuwa ważną usługę

Z tego artykułu dowiesz się:Jaką usługę usuwa PekaoDlaczego lokaty mają tak niskie oprocentowanieZ jakich lokat można skorzystać

Przerwa techniczna w weekend
23.01.2021 01:00 Aż 6 wielkich banków planuje przerwy w weekend. Lepiej zabezpiecz pieniądze

Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy odbędą się przerwy techniczne w bankachJakie usługi będą wyłączoneKtóry bank zapowiada najdłuższe utrudnienia

Idea Bank w rękach Pekao - Czarnecki komentuje sprawę.
04.01.2021 01:00 Nie milkną echa po przejęciu Idea Banku. Czarnecki oskarża władze

Z tego artykułu dowiesz się:Dlaczego Pekao przejęło Idea Bank,Dlaczego Czarnecki łączy sprawę z polityką,Jak władza komentuje oskarżenia Czarneckiego.

Pekao przejmuje Idea Bank
01.01.2021 01:00 Pekao przejmuje jeden z wielkich banków. Jednak nie bez kontrowersji

Z tego artykułu dowiesz się:Dlaczego Pekao przejmuje Idea BankDo jakich problemów doszło po drodzeDlaczego decyzja ma podłoże politycnze

  • 1
  • 2