Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Promocja dla klientów biznesowych na karcie kredytowej MOTO Biznes
Irmina Jach
Irmina Jach 10.06.2024 14:07

Promocja dla klientów biznesowych na karcie kredytowej MOTO Biznes

bank pekao
Fot. materiały prasowe

Bank Pekao S.A. uruchomił promocję dla klientów biznesowych na karcie kredytowej MOTO Biznes. Chce tym samym zachęcić do codziennego jej użytkowania.

Bank Pekao S.A. przygotował promocję dla klientów

Z promocji będą mogli skorzystać klienci Banku Pekao S.A., którzy podpiszą umowę o kartę kredytową w terminie od 6 maja do 30 września 2024 roku. Otrzymają wówczas obniżone oprocentowanie limitu kredytowego na karcie kredytowej (do 9,99 proc.) i nielimitowane bezpłatne przelewy z karty na rachunek klienta w banku (do 31 marca 2025 roku).

Branża reklamowa chce zmniejszyć ślad węglowy

Karta kredytowa MOTO Biznes szansą na tańsze finansowanie

Zależy nam, aby klienci biznesowi mogli razem z Bankiem Pekao korzystać z najlepszych rozwiązań na rynku. Dlatego przygotowaliśmy nową promocję, dzięki której z kartą kredytową MOTO Biznes mogą zyskać dostęp do tańszego finansowania aż do 31 marca 2025 roku — przekazał Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

O karcie kredytowej MOTO Biznes

Karta kredytowa MOTO Biznes umożliwia finansowanie bieżącej działalności biznesowej. Jej właściciel może skorzystać z limitu kredytowego nawet do 50 tys. zł, który może spłacić bez
odsetek w ciągu 47 dni (dla transakcji bezgotówkowych).

Bez prowizji można także przelewać środki z karty na rachunek firmowy. Karta kredytowa MOTO Biznes jest dedykowana klientom biznesowym, którzy prowadzą działalność gospodarczą od przynajmniej 12 miesięcy oraz uproszczoną księgowość.

Właściciele karty kredytowej MOTO Biznes otrzymują zwrot w wysokości 0,3 proc. na stacjach paliw w Polsce (do 50 zł miesięcznie). Karta posiada również atrakcyjny pakiet ubezpieczeń assistance medyczny i car assistance w tym serwis concierge.