BiznesINFO.pl

Flickr

Oceniamydeweloperow.pl wspiera Polaków przy zakupie mieszkań. Lepiej zobacz, co kupujesz

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Popyt na nieruchomości już teraz jest olbrzymia i ciągle rośnie. Sytuacja prowokuje niestety często do wielu nieetycznych zachowań deweloperów. Przy tak ważnej życiowej decyzji, jaką jest zakup nieruchomości, warto więc zachować szczególną uwagę i przede wszystkim być w pełni świadomym, co kupujemy. Z pomocą przychodzi strona oceniamydeweloperow.pl, pierwszy w Polsce portal, który za swoją misję uznał lepszą edukację konsumentów w dziedzinie nieruchomości i wymuszenie tym samym na deweloperach uczciwszego podejścia do klienta.

Mieszkania wciąż drożeją i nawet najbardziej zagorzali wyznawcy teorii “pękania bańki” podchodzą z coraz większą rezerwą do zapewnień o rychłej zmianie tendencji na rynku. Przy tak wysokich cenach i praktycznie gwarancji sprzedaży lokali, deweloperzy często posuwają się do nieuczciwych praktyk, co szerzej opisaliśmy w artykule dostępnym TUTAJ .

Założyciel i redaktor naczelny oceniamydeweloperow.pl Mateusz Balcerek w rozmowie z Biznes Info przyznał, że Polacy często nie mają świadomości tego, jak właściwie sprawdzić i ocenić lokal przed zakupem. Nie mówimy już tutaj tylko o mieszkaniu, ale choćby o planach zagospodarowania przestrzennego okolicy. -Klienci kupują mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy, a 2 lata później pod oknem wyrasta im centrum handlowe, co doprowadza do protestów. Naszym zadaniem jest więc sprawdzenie planów zagospodarowania przestrzennego, tak aby nasi czytelnicy mieli pełniejszy ogląd na inwestycję mieszkaniową -mówi Mateusz Balcerek.

Jak podkreśla Mateusz Balcerek, zależy mu przede wszystkim na rzetelności, dlatego nie ma mowy o pobieraniu pieniędzy od deweloperów za przychylne recenzje. Zawsze podparte są one dokładną analizą inwestycji.

Portal oceniamydeweloperow.pl planuje rozwijać się w kierunku największego branżowego portalu informacyjnego w Polsce. Znajdziemy tu wszelkie aktualności, nowelizacje ustaw, opinie ekspertów, zmiany w kodeksach.

Z wiedzy zgromadzonej na portalu będzie mógł skorzystać każdy, kto planuje zakup nieruchomości. Serwis działa bezpłatnie i służy powiększaniu wiedzy Polaków o branży nieruchomości, co z pewnością wyeliminuje wiele nieetycznych zachować deweloperów.

Śledź oceniamydeweloperow.pl także na Facebooku: https://www.facebook.com/oceniamydeweloperow

Tagi:

Podobne artykuły

Polska i Świat

Stworzył biznes na poddaszu. Wpadł w kłopoty, ponieważ urząd o nim nie wiedział
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Gadu-Gadu wraca do walki o użytkowników. Polski komunikator zaskoczył szykowaną funkcją
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Ważny komunikat ZUS dla płatników składek. Od 27 marca konieczny nowy certyfikat
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Konfiskata auta nietrzeźwemu kierowcy. Nowe przepisy mają być nieco mniej restrykcyjne
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Operatorzy wyłączą sieć 3G na terenie Polski. Wiele telefonów przestanie działać
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Refundacja badań przez NFZ. Oto lista darmowych zabiegów
Czytaj więcej >
Kasper Starużyk

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]