Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Nie zrobisz przelewu, nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz pieniędzy. Koniecznie przygotuj gotówkę
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.11.2023 19:57

Nie zrobisz przelewu, nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz pieniędzy. Koniecznie przygotuj gotówkę

Bankomat
BiznesINFO

Niektóre banki zapowiedziały, że w najbliższych dniach zostaną przeprowadzone prace serwisowe. W związku z tym klientów czeka cała lista utrudnień i warto jest wszelkie planowane operacje wykonać wcześniej.

Banki zapowiadają prace serwisowe

Z pewnością nikt nie jest zachwycony, kiedy w jego banku pojawiają się przerwy techniczne. Są one jednak spowodowane pracami serwisowymi, które z kolei są niezbędne do tego, by banki mogły oferować nam różne udogodnienia na najwyższym poziomie. W najbliższych dniach to klienci mBanku oraz banku Pekao mogą spodziewać się pewnych utrudnień w bankowości elektronicznej.

Od stycznia nowy podatek. Boją się go wszystkie branże

Utrudnienia w mBanku

MBank poinformował swoich klientów, że w nocy z 18 na 19 listopada nastąpi przerwa techniczna. Od godziny 0:00 do 2:00 nie będzie można zrobić przelewu na telefon BLIK oraz przelewu ekspresowego. Od 2:15 do 7:15 nie zapłacimy także kartą i nie wypłacimy gotówki z bankomatu. Między godziną 2:00 i 9:00 niemożliwe będzie zapłacenie za zakupy w Internecie, zalogowanie się na swoje konto w Internecie i w aplikacji mobilnej, a także złożenie wniosku. Należy pamiętać, że podczas tych prac serwisowych konsultanci mLinii nie będą mieli wglądu w dane klientów

Prace serwisowe w banku Pekao

Pewne utrudnienia w bankowości elektronicznej zapowiedział także bank Pekao, który poinformował swoich klientów, że w nocy z 17 na 18 listopada w godzinach 23:30-6:00 nie będzie można zalogować się do serwisu Pekao24, skorzystać z aplikacji PeoPay i platformy eTrader Pekao. Niedostępna będzie również aplikacja PeoPay KIDS. 19 listopada w godzinach 20:00-22:00 nastąpi przerwa w dostarczaniu powiadomień dotyczących: autoryzacji, wpływie na konto, zrealizowanych zleceniach stałych, poleceniach zapłaty i zrealizowanych operacjach BLIK. Karty oraz bankomaty będą działać prawidłowo.