Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Praca > Biedronka wydała rekordową kwotę na prezenty dla pracowników. Wiadomo, co dostali
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 07.12.2023 16:14

Biedronka wydała rekordową kwotę na prezenty dla pracowników. Wiadomo, co dostali

Biedronka-sklep-ludzie-zakupy
ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS

Z okazji świąt Bożego Narodzenia część pracodawców przygotowuje prezenty dla swoich pracowników. W gronie tym znajdziemy m.in. sieć sklepów Biedronka, która w tym roku na świąteczne paczki wydała rekordową kwotę ponad 160 mln zł. Co otrzymali pracownicy i ich dzieci? Niektórzy mogą być zaskoczeni zawartością tych prezentów.

Paczki świąteczne dla pracowników Biedronki. Co dostali w tym roku?

Paczki świąteczne dla pracowników Biedronki i ich dzieci są stałym benefitem oferowanym przez sieć już od dawna. W tym roku w prezentach dla dorosłych znalazły się: zestaw garnków, kuchenny zestaw tekstylny oraz słodycze.

Zrzut ekranu 2023-12-7 o 15.36.40.pngŹródło: Biedronka materiały prasowe.

Na tym się jednak nie skończyło, bo sieć postanowiła przekazać dodatkową nagrodę dla pracowników piastujących stanowiska niemenedżerskie w sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach, zatrudnionych w sklepach agencyjnych oraz współpracujących w charakterze ochrony (chodzi o ok. 70 tys. osób). Co otrzymali?

Vouchery w wys. 1 tys. zł do wykorzystania w sklepach Biedronka do końca stycznia. Sieć przeznaczyła na ten cel ok. 70 mln zł. Poza tym, w ramach pakietu świątecznego pracownicy dostali też e-kody do wykorzystania w Biedronce lub Hebe (w zależności od progu dochodowego wynoszą one od 490 zł do 610 zł).

Lidl rozdał prezenty swoim pracownikom. Wiemy, co znalazło się w paczkach dla dzieci Te sklepy znikną z galerii handlowych w Polsce. Właśnie ogłoszono likwidację

Paczki świąteczne dla dzieci pracowników Biedronki. Bez słodyczy i zależne od wieku

Każdego roku Biedronka przeprowadza badanie ankietowe, w którym sprawdza, jakie są świąteczne oczekiwania dzieci pracowników sieci. “Tegoroczne zestawy dla dzieci zostały stworzone z myślą aż o 4 grupach wiekowych, tak aby jak najlepiej dopasować skład do zdolności i potrzeb charakterystycznych dla każdego wieku. 

W tym roku postawiliśmy też na bardziej świadome wybory: w paczkach dla najmłodszych nie pojawiły się słodycze, a wszystkie prezenty zostały zapakowane w ekologiczne pudełka” – podkreśla Agnieszka Sokołowska, dyrektorka ds. komunikacji wewnętrznej, EB i odpowiedzialności społecznej w sieci Biedronka.

Co otrzymały dzieci pracowników Biedronki? Mamy zdjęcia

Najmłodsze pociechy w wieku do dwóch lat dostały stół z klockami, samochód sorter kształtów, kreatywną układankę magnetyczną, książkę z serii „Jadzia Pętelka" oraz grę memo „Poznaję emocje".

Zrzut ekranu 2023-12-7 o 15.50.37.pngŹródło: Biedronka materiały prasowe.

Dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) otrzymały zmywalne tatuaże, zestaw klocków, ciastolinę, interaktywny długopis, grę planszową "Bandit Project", zdrapywankę i stempelki.

Zrzut ekranu 2023-12-7 o 15.50.44.pngŹródło: Biedronka materiały prasowe.

Z kolei dzieci w wieku od 7 do 10 lat znalazły w swoich paczkach grę zręcznościową "Łowienie rybek", grę karcianą "Spór o bór", puzzle świecące w ciemności, zdrapywankę i zestaw zagadek.

Zrzut ekranu 2023-12-7 o 15.50.57.pngŹródło: Biedronka materiały prasowe.

Pozostaje ostatnia grupa: nastolatki (11-18 lat). W ich przypadku postawiono przede wszystkim na gry: Sequence, Gangster City, rzutki, planszówkę Wirus oraz puzzle świecące w ciemności.

Zrzut ekranu 2023-12-7 o 15.51.30.pngŹródło: Biedronka materiały prasowe.